Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Stěhování od Profíků

12. 11. 2021
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

Potřebujete přestěhovat byt, nebo firmu a hodláte si na pomoc přizvat stěhováky? Využijte všechny benefity stěhovací firmy. Doporučujeme vybrat jedině zkušené stěhováky, kteří mají bohaté zkušenosti a ty nejlepší reference. 

Stěhování od profíků? Jedině z PROFIGROUP

Stěhování v Praze, Plzni, Berouně, Táboře a okolí, nemusí představovat žádný náročný proces. Proč? Jednoduše máte po ruce zkušené stěhováky, kteří vám se stěhováním pomohou. A nejen to. Pokud se obrátíte na zkušené stěhováky z PROFIGROUP, získáte mnoho bonusů v ceně. Například zapůjčení obalového materiálu, jako jsou krabice, boxy, deky, folie, lepenky, apod. Navíc disponujeme velkými stěhovacími vozy, proto ušetříte za pohonné hmoty. 

Jak vybrat kvalitní stěhovací firmu

Mnoho zákazníků se při výběru stěhovací firmy dopouští řady chyb. Zmiňme proto ty nejčastější, kterých se při výběru stěhováků dopouštíme a předcházejme jim. Vyhnete se tak nepříjemnému poškození vašich věcí, časové prodlevy nebo potížemi s transportem vašeho inventáře. 

Nejdříve si ověřte, zda má firma dostatek referencí a jak jsou s ní zákazníci spokojeni. Stačí si přečíst diskusní fóra, reference, apod. Naše firma působí na trhu více jak 16 let. Za dobu praxe máme mnoho znalostí v oblasti stěhování. Navíc jsme během práce jištěni pojistkou odpovědnosti. 

Zavolejte si k nám pro konzultaci

Chcete vědět, kolik vás stěhování bude stát? Zavolejte si k nám. My na místo pošleme technika, se kterým sjednáte nejen průběh stěhování, ale také vaše představy ohledně vystěhování věcí na nové adrese, výběr nejvhodnější trasy a hlavně cenovou nabídku. Ta je u nás konečná. Nikdy u nás nezaplatíte skryté poplatky a nedojde k navýšení ceny! 

Objednejte si profi stěhovací firmu

Pro bezpečné stěhování v Praze a okolí si objednejte naše stěhováky z PROFIGROUP. Shlédněte naše reference, zarezervujte si u nás termín stěhování a vše ostatní nechte na našich zkušených stěhovácích.

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?