Stěhování přes republiku

Získali jste zajímavou práci daleko od současného bydliště? Pak určitě přemýšlíte, jak se co nejrychleji přestěhovat. Zavolejte firmu Profigroup a starosti se stěhováním a dopravou nechte zcela na nás.

Stěhování na dálku

Z jakéhokoliv města, do jakéhokoliv města. Ze Středočeského kraje i Prahy přestěhujeme váš byt či firmu. Každá zakázka je pro nás nová, maximálně důležitá a profesionálně vedená. Stejně tomu bylo v případě zakázky od pana Honzy z Brna, který se stěhoval do Prahy.

Výhoda vše v jednom

Nespornou výhodou námi vedených zakázek je to, že zákazník obdrží kompletní stěhovací službu. Od obalování, skládání do krabic, demontáže, montáže, nakládky, převozu až po vykládku, zbavení obalů a rozmístění na určené místo. Vše uvedené je již zahrnuto v hodinové sazbě za stěhování.

Jasné ceny

Přesný čas trvání akce nelze nikdy předem určit. Profigroup však pracuje dle přesně stanovené hodinové sazby, která je zákazníkovi jasně definována už před zahájením stěhování a může si tak náklady průběžně počítat. Ceny jsou ve Středočeském kraji i Praze pochopitelně stejné.

Bez příplatku

Objednávka stěhovacích prací v Praze, Benešově, Kladně, Berouně, Příbrami a dalších obcích je stejně firnančně dostupná ve všední den i o víkendu. Dokonce pracujeme i během většiny svátků. Zákazník si tak nemusí brát kvůli stěhování dovolenou nebo jiné volno v práci. Pan Honza díky nám během jediného dne přesunul svou domácnost z Moravy do hlavního města.

Nezávazná kalkulace

Než si službu stěhování objednáte, učiní vám náš operátor zdarma nezávaznou kalkulaci. Objednávka je poté stvrzena písemně. Chcete se přestěhovat? Zavolejte a staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem.

stěhování v ulicích Prahy
parkování v Praze
posilnit a pokračujeme ve stěhování

Zpět na reference stěhování bytů | Zobrazit všechny reference

Přidat referenci

Hodnocení

Doporučíte svým známým?