Stěhování Příbram

Stěhování běžných bytů na příbramském sídlišti patří mezi jednu z našich nejčastějších činností. Pomáháme zde mladým rodinám i starším manželům.

Schody nejsou překážkou

Domy i byty jsou si v Příbrami kolem Náměstí 17. listopadu hodně podobné. Tam, kde ještě nerealizovali půdní vestavby, nejsou výtahy. Doba stěhování z vyšších pater se tak prodlužuje o nutnost snosit či vynosit veškerý nábytek a krabice po schodech.

Rychlé stěhování

Abychom co nejvíce zkrátili dobu stěhování, doporučujeme zákazníkům objednat variantu se třemi pracovníky. Z dlouholeté praxe máme vyzkoušeno, že celková cena se v tom případě příliš neliší od varianty se dvěma pracovníky, ale vše je podstatně rychleji hotové.

Spokojenost zákazníků

Se třemi pracovníky jsme realizovali také stěhování z Prahy do Příbrami na zmiňované náměstí. Zákazník si po dokončení prací pochvaloval rychlost, pečlivost i profesionální vystupování. 

"Se službami Vaší firmy jsme byli velmi spokojeni. Vše bylo dle dohody a dle plánu. Kluci byli ochotni a tzv. normální a nenamyšlení. To Vás odlišuje od pražské konkurence. Pokud to takto udržíte, budeme s Vámi do budoucna rádi dále spolupracovat," napsal nám pan Jiří.

Realizováno: duben 2017
Město Příbram
stěhování na sídlišti
plné auto nábytku
opatrně vynosit a uložit na místo
když není výtah, musíme po schodech

Zpět na reference stěhování bytů | Zobrazit všechny reference

Přidat referenci

Hodnocení

Doporučíte svým známým?