Stěhování Sedlčany

Město Sedlčany se neustále rozrůstá, přicházejí noví obyvatelé. Pomáháme mladým rodinám i seniorům nastěhovat se do nového bytu. Zavolejte i vy!

Stěhování Sedlčany

V Sedlčanech na Příbramsku v poslední době stěhujeme velmi často. Přesto je pro nás každá zakázka nová, maximálně důležitá a profesionálně vedená. Stejně tomu bylo v případě zakázky od pana Jiljího z okraje Sedlčan.

Výhoda vše v jednom

Nespornou výhodou námi vedených zakázek je to, že zákazník obdrží kompletní stěhovací službu. Od obalování, skládání do krabic, demontáže, montáže, nakládky, převozu až po vykládku, zbavení obalů a rozmístění na určené místo. Vše uvedené je již zahrnuto v hodinové sazbě za stěhování.

Jasné ceny

Přesný čas trvání akce nelze nikdy předem určit. Profigroup však pracuje dle přesně stanovené hodinové sazby, která je zákazníkovi jasně definována už před zahájením stěhování a může si tak náklady průběžně počítat. Ceny jsou ve Středočeském kraji i Praze pochopitelně stejné.

Bez příplatku

Objednávka stěhovacích prací v Sedlčanech (nebo v Benešově, Kladně, Berouně, Příbrami a dalších obcích) je stejně firnančně dostupná ve všední den i o víkendu. Dokonce pracujeme i během většiny svátků. Zákazník si tak nemusí, pokud nechce, brát kvůli stěhování dovolenou nebo jiné volno v práci. Pan Jiljí, kterého jsme stěhovali i s manželkou z bytu 2+1 ve 2. patře v Sedlčanech do bytu 2+kk v Blatné, byl přestěhován za osm hodin.

Nezávazná kalkulace

Než si službu stěhování objednáte, učiní vám náš operátor zdarma nezávaznou kalkulaci. Objednávka je poté stvrzena písemně. Chcete se přestěhovat? Zavolejte a staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem.

Zpět na reference stěhování bytů | Zobrazit všechny reference

Přidat referenci

Hodnocení

Doporučíte svým známým?