Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Stěhování u letiště

06. 12. 2018
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

S výhledem na letadla se nestěhuje každý den. Naši práci to však neovlivní. Ať už bydlíte ve vile nebo na sídlišti, odvedeme kvalitní a rychlou práci.

Stěhování u letiště

U pražského letiště stěhujeme jen opravdu výjimečně. Proto je pro nás každá zdejší zakázka nová, maximálně důležitá a profesionálně vedená. Stejně tomu bylo v případě stěhování pro pana Ladislava, který chtěl přestěhovat kancelář z Ruzyně do obce Dobřichovice.

Výhoda vše v jednom

Nespornou výhodou námi vedených zakázek je to, že zákazník obdrží kompletní stěhovací službu. Od obalování, skládání do krabic, demontáže, montáže, nakládky, převozu až po vykládku, zbavení obalů a rozmístění na určené místo. Vše uvedené je již zahrnuto v hodinové sazbě za stěhování.

Jasné ceny

Přesný čas trvání akce nelze nikdy předem určit. Profigroup však pracuje dle přesně stanovené hodinové sazby, která je zákazníkovi jasně definována už před zahájením stěhování a může si tak náklady průběžně počítat. Ceny jsou ve Středočeském kraji i Praze pochopitelně stejné.

Bez příplatku

Objednávka stěhovacích prací v Ruzyni (nebo v Karlíně, Proseku, Braníku, Smíchově, a dalších částech Prahy) je stejně finančně dostupná ve všední den i o víkendu. Dokonce pracujeme i během většiny svátků. Zákazník si tak nemusí brát kvůli stěhování dovolenou nebo jiné volno v práci.

Pan Ladislav, kterému jsme stěhovali dvě místnosti kanceláře do přízemního domku v Dobřichovicích, měl vše odstěhované za necelých 6 hodin a i s obalovým materiálem a zapůjčením krabic zaplatil při využití party 3 pracovníků necelých deset tisíc korun.

Nezávazná kalkulace

Než si službu stěhování objednáte, učiní vám náš operátor zdarma nezávaznou kalkulaci. Objednávka je poté stvrzena písemně. Chcete se přestěhovat? Zavolejte a staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem.

Reference pana Ladislava: "Stěhování kanceláře bylo bez problémů. Měl jsem spoustu věcí nachystaných rovnou k odnosu. Jen se dobalilo pár kusů nábytku kvůli převozu. Vše šlo hladce a bylo hotovo za pár hodin."

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?