Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Stěhování do města

14. 03. 2019
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

Realizovali jsme větší zakázku pro sympatické novomanžele. Sestěhování ze dvou domácností v Hořovicích a Rokycanech do jedné v Králově Dvoře jsme zvládli za jediný den ke spokojenosti zákazníků.

Sestěhování dva do jednoho

Obdobné zakázky nejsou nijak výjimečné. Dva lidi se rozhodnou spolu bydlet a berou si s sebou základní nábytek. Pak je potřeba stěhování kvalitně naplánovat. S podobnými realizacemi máme velké zkušenosti a rádi jsme pomohli mladým manželům.

Od A do Z

Ačkoliv jsme měli za úkol kompletní realizaci stěhování a zákazník nemusel vůbec nic dělat, byla potřeba jeho spolupráce. Každý krok jsme důkladně probrali a počkali na souhlas. Jana s Petrem dali na naše doporučení a i díky jejich ochotě a spolupráci vše dopadlo na výbornou.

Stěhování krok za krokem

Oba byli v místě svého dosavadního bydliště podporování rodiči. Ti dohlédli na průběh stěhování na nakládce, zatímco novomanželé čekali na náš příjezd na vykládce. Tam si koordinovali odnos nábytku na určené místo. Vše bylo pečlivě připraveno. Podle dohody jsme obalili velké kusy nábytku a bílou techniku.

Zapůjčené krabice

Týden před stěhováním jsme zapůjčili oproti vratné záloze naše krabice. Potěšilo nás, že všechny byly zabaleny a popsány námi instruovaným způsobem. Stěhováci tak mohli dělat rychle svou práci a vše bylo za pár chvil naskládané v autech. Až si zákazníci krabice vyprázdní, zase si pro ně přijedeme.

Demontáž a další práce

Naši pracovníci jsou připraveni vyhovět zákazníkovi s téměř každým přáním. Pokud je nutná demontáž, je dobré o tom informovat už při objednávce. Také informace o tom, v jakém patře domu se nacházejí nakládka i vykládka, je potřeba specifikovat přesně. Jestliže do objednávky zadáte, že se stěhujete z přízemí a ve skutečnosti je to ze třetího patra, pak se jedná o důležitou informaci, která ovlivní dobu stěhování i konečnou cenu.

Reference

"Moc děkujeme pracovníkům firmy Profigroup za sestěhování našich věcí od rodičů do společného bydlení. Vše proběhlo hladce, komunikace byla výborná," odepsali nám na žádost o zpětnou vazbu Petr a Jana.

Přestěhujeme i vás

Jsme připraveni pomoci i vám s vaším stěhováním, vyklízením nebo skladováním. Kontaktujte nás a už za pár dní budou naši stěhováci u vás!

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?