Stěhování z Mníšku

Bydlení v přírodě a do Prahy kousek. Stěhujeme mladé rodiny do vesnic i měst v okolí hlavního města - Řitka, Jíloviště, Mníšek, Černošice a další.

Stěhování z Mníšku

V Mníšku, stejně jako v ostatních větších městech ve Středočeském kraji, stěhujeme poměrně často. Přesto je pro nás každá zakázka nová, maximálně důležitá a profesionálně vedená. Stejně tomu bylo v případě zakázky od pana Karla z Mníšku.

Výhoda vše v jednom

Nespornou výhodou námi vedených zakázek je to, že zákazník obdrží kompletní stěhovací službu. Od obalování, skládání do krabic, demontáže, montáže, nakládky, převozu až po vykládku, zbavení obalů a rozmístění na určené místo. Vše uvedené je již zahrnuto v hodinové sazbě za stěhování.

Jasné ceny

Přesný čas trvání akce nelze nikdy předem určit. Profigroup však pracuje dle přesně stanovené hodinové sazby, která je zákazníkovi jasně definována už před zahájením stěhování a může si tak náklady průběžně počítat. Ceny jsou ve Středočeském kraji i Praze pochopitelně stejné.

Bez příplatku

Objednávka stěhovacích prací v Mníšku (nebo v Kladně, Benešově, Dobříši, Berouně, Příbrami a dalších obcích) je stejně finančně dostupná ve všední den i o víkendu. Dokonce pracujeme i během většiny svátků. Zákazník si tak nemusí brát kvůli stěhování dovolenou nebo jiné volno v práci. Pan Karel, kterému jsme stěhovali byt 4+1 v přízemí v Mníšku do rodinného domu v Jílovišti, měl vše odstěhované za 14 hodin.

Nezávazná kalkulace

Než si službu stěhování objednáte, učiní vám náš operátor zdarma nezávaznou kalkulaci. Objednávka je poté stvrzena písemně. Chcete se přestěhovat? Zavolejte a staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem.

stěhování vily
stěhování na vesnici
stěhování vířivky

Zpět na reference stěhování bytů | Zobrazit všechny reference

Přidat referenci

Hodnocení

Doporučíte svým známým?