Stěhování známé osobnosti

Jedeme za star!

Čas od času se nám poštěstí, že si stěhování či vyklízení objedná veřejně známá osobnost - herec, sportovec, či moderátor. Naši pracovníci pak mají jedinečnou možnost poznat charakter této osoby blíže.

Vždy stěhujeme profesionálně

“Zatím jsem byl pracovně u tří známých lidí a u všech musím říci, že byli velmi milí, ochotní a vstřícní. Prostě úplně normální,” říká Tomáš, jeden z nejdéle působících pracovníků ve firmě Profigroup. Jak dále prozrazuje, na to, že se jedná o zakázku pro známou osobnost, při práci nemyslí. “Jakmile chytnete první věc ke stěhování, už nemyslíte na to, komu patří. Ke každému se snažíme chovat stejně, nikoho nezvýhodňujeme. Prostě uděláme svou práci co nejlépe,” dovává Tomáš.

Stěhujeme fotbalového trenéra

Jedním z posledních veřejně známých zákazníků, které jsme zatím stěhovali, byl bývalý prvoligový fotbalový trenér. Ačkoliv u hřiště byl vždy spíš bouřlivák, v soukromí se ukázal i on jako velmi příjemný hostitel.

Spokojený zákazník

Stěhování po Praze 6 proběhlo v rychlém tempu a v předpokládaném čase. Po skončení zakázky tak přibyl firmě Profigroup další spokojený zákazník.

Realizováno: srpen 2017
Město Praha
stěhuji se v Praze
nový vůz na stěhování
nákladový prostor 26 m2
obalový materiál vždy s sebou

Zpět na reference stěhování bytů | Zobrazit všechny reference

Přidat referenci

Hodnocení

Doporučíte svým známým?