Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Stěhování známé osobnosti

16. 08. 2017
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty

Jedeme za star!

Čas od času se nám poštěstí, že si stěhování či vyklízení objedná veřejně známá osobnost - herec, sportovec, či moderátor. Naši pracovníci pak mají jedinečnou možnost poznat charakter této osoby blíže.

Vždy stěhujeme profesionálně

“Zatím jsem byl pracovně u tří známých lidí a u všech musím říci, že byli velmi milí, ochotní a vstřícní. Prostě úplně normální,” říká Tomáš, jeden z nejdéle působících pracovníků ve firmě Profigroup. Jak dále prozrazuje, na to, že se jedná o zakázku pro známou osobnost, při práci nemyslí. “Jakmile chytnete první věc ke stěhování, už nemyslíte na to, komu patří. Ke každému se snažíme chovat stejně, nikoho nezvýhodňujeme. Prostě uděláme svou práci co nejlépe,” dovává Tomáš.

Stěhujeme fotbalového trenéra

Jedním z posledních veřejně známých zákazníků, které jsme zatím stěhovali, byl bývalý prvoligový fotbalový trenér. Ačkoliv u hřiště byl vždy spíš bouřlivák, v soukromí se ukázal i on jako velmi příjemný hostitel.

Spokojený zákazník

Stěhování po Praze 6 proběhlo v rychlém tempu a v předpokládaném čase. Po skončení zakázky tak přibyl firmě Profigroup další spokojený zákazník.

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?