Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Z Budějovic do Liberce

05. 07. 2018
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

Budete se stěhovat za prací, za studiem nebo za svou láskou přes celou republiku a nemáte kamaráda, který by vám půjčil auto k přestěhování? Zavolejte firmu Profigroup a starosti se stěhováním a dopravou nechte zcela na nás.

Stěhování s profíky

Dnes není výjimkou, že se lidé stěhují kvůli práci, lásce nebo studiu třeba přes celou republiku. Aby byl přesun co nejrychlejší a nejpohodlnější, vyplatí se objednat specializovanou firmu. Stěhování vám pak uteče jako nic a vy můžete plní sil začít žít v novém koutě republiky.

Výhoda vše v jednom

Nespornou výhodou námi vedených zakázek je to, že zákazník obdrží kompletní stěhovací službu. Od obalování, skládání do krabic, demontáže, montáže, nakládky, převozu až po vykládku, zbavení obalů a rozmístění na určené místo. Zákazník dostane vše, co si bude přát. Navíc vše je již zahrnuto v hodinové sazbě za stěhování a náklady jsou tak předem dané.

Jasné ceny

Přesný čas trvání akce nelze nikdy předem určit. Profigroup však pracuje dle přesně stanovené hodinové sazby, která je zákazníkovi jasně definována už před zahájením stěhování a může si tak náklady průběžně počítat. Ceny jsou pro zákazníky z celé republiky pochopitelně stejné.

Bez příplatku

Objednávka stěhovacích prací je také stejně firnančně dostupná ve všední den i o víkendu. Dokonce pracujeme i během většiny svátků. Zákazník si tak nemusí brát kvůli stěhování dovolenou nebo jiné volno v práci. Pan Alois, kterému jsme stěhovali byt 3+1 v přízemí z Českých Budějovic do Liberce, si rychlost naší práce velmi pochvaloval.

Nezávazná kalkulace

Než si službu stěhování objednáte, učiní vám náš operátor zdarma nezávaznou kalkulaci. Objednávka je poté stvrzena písemně. Cena se během stěhování nemění, žádné příplatky za patra nebo kilometry!

Chcete se přestěhovat? Zavolejte a staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem.

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?