Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Tajemný miliardář

17. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty
Profigroup stěhuje i v přísném utajení

Tajemný miliardář

V září 2020 jsme úspěšně dokončili stěhování luxusního bytu z předměstí Prahy do centra města. Byt 6+1 s přilehlou stodolou jsme přestěhovali s použitím 5 aut a s pomocí 12 profesionálních pracovníků. Celý proces trval celý den, ale zákazník byl s výsledkem spokojený.  

S normálním počtem pracovníků by celý proces stěhování při tak velké akci trval déle, nežli jeden den. Ale vyhověli jsme přání zákazníka stihnout vše za jeden den. Samozřejmě jsme museli navýšit počet aut a pracovníků. 

Reference od miliardáře 

"Chtěl bych touto cestou poděkovat pracovníkům firmy Profigroup stěhování za kvalitně a rychle odvedenou práci. Byl jsem se službami nadmíru spokojen. V dnešní době je skvělé mít takto ochotné a pracovité zaměstnance. Všem čtenářům vašich stránek určitě služby Profigroup doporučuji," napsal nám zákazník, jehož jméno samozřejmě neprozradíme. 

Naše priority 

Pro nás je důležité, aby všechny zakázky byly zajištěny s maximální diskrétností. Nikdo z našich pracovníků nezveřejní žádné informace o stěhování, aby bylo zaručeno soukromí našich klientů. Toto pravidlo platí nejen pro stěhování luxusních bytů, ale pro všechny naše služby

Při stěhování pána z této zakázky jsme postupovali stejně jako při každé jiné. Všechno proběhlo hladce bez jakýchkoliv komplikací. Náš tým pracoval rychle a účinně, a tak byl výsledek vidět již během několika hodin. Každý kus nábytku byl pečlivě zabaleno do kvalitního obalového materiálu, aby byla zaručena maximální ochrana během transportu. 

Toto stěhování nám poskytlo další cenné zkušenosti s prací v luxusním prostředí a s drahým nábytkem. Jsme si jisti, že dokážeme uspokojit potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků. A to nejen při stěhování, ale i při skladování nábytku v našich skladech a kontejnerech. 

Jsme profesionálové na stěhování všech typů nemovitostí v Praze i mimo ni. Od rodinných domů až po exkluzivní nemovitosti - všechno je pro nás výzvou. Spolupracujte s těmi nejlepšími na trhu a mějte jistotu bezproblémového stěhování. 

keyboard_return Zpět na Reference Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?