Stěhování a vyklízení Dublovice

Řešíte problém se stěhováním nebo vyklízením Vašeho bytu či domu? Plánujete se přestěhovat z Dublovic nebo do  Doblovic? Nemáte se stěhováním nebo vyklízení zkušenosti? Nechcete ztrácet čas se všemi věcmi okolo stěhování?

Proto jsme tu my, Firma ProfiGROUP, která Vám nabízí profesinální stěhovací a vyklízecí služby za rozumné ceny. Vaše stěhování i vyklízení zajistíme bez starostí a bez závad. Nemusíte se starat o nic. Vše můžete nechat v našich rukou. Naši pracovníci se Vám postarají jak o balení a vybalování vašich věcí, tak o demontáž a montáž nábytku i samotné stěhování. Naše služby jsme pro Vás schopni realizovat nonstop, o víkendech i o svátcích.

Vaši poptávku vyřídíme ihned a stěhování realizujeme k Vaší maximální spokojenosti co nejdříve. Spokojenost našeho zákazníka je pro nás velmi důležitá, proto se Vám rádi přizpůsobíme a Vašim požadavkům vždy vyhovíme.
Přesvědčte se sami a podívejte se na reference od našich zákazníků, které jsou jen kladné a velmi nás těší. 

 

Profigroup
Profigroup
Profigroup

 

Proč firma ProfiGroup?

  • maximální spolehlivost našich pracovníků
  • stěhujeme se zárukou a bez rizika
  • vstřícné jednání se zákazníky
  • dojedeme za Vámi kamkoli a kdykoli
  • vyřízení poptávky ihned
  • zdarma zapůjčení krabic na stěhování
  • zdarma vypracování cenové nabídky
  • zdarma poradenský servis
  • žádné příplatky za stěhování o víkendech nebo o svátcích
  • žádné příplatky za stěhování do patra bez výtahu

 

Příklady stěhování:

 

 Zajistíme pro Vás:

Stěhování Dublovice– přípravy

Před konečným stěhováním je zapotřebí připravit veškerý nábytek. Většinou se předměty balí do fixační folie k tomu určené. Jestli nemáte na levné stěhování do Dublovic čas, v praxi to znamená, že veškeré starosti a zařizování připadá na nás a naše profesionály. Ti se postarají o přípravu, zabalení a levné stěhování do Dublovic

Průběh levného stěhování Dublovice

V dohodnutém termínu a čase k Vám přijede stěhovací vůz s našimi pracovníky. Každé stěhovací auto má jednoho vedoucího pracovníka, který s Vámi řeší případné dotazy a připomínky ohledně stěhování. Součástí každého stěhování je případná demontáž a následná montáž nábytku na místě vykládky. Nábytek připravený ve fixační folii je následně vynesen do připraveného stěhovacího vozu. Uvnitř vozu je nábytek poskládán tak, aby při převozu nebyl poškozen. Další ochranou přepravovaných předmětů na voze jsou tzv. deky, které se zpravidla dávají mezi nábytek. Tím se zajistí případný nežádoucí posun nábytku na voze při jízdě. Po naložení veškerého nábytku a věcí následuje převoz na Vámi určené místo vykládky. Při skládání nábytku umisťujeme věci na určené místo zákazníkem. Součástí stěhování z Dublovic je i následné vybalení z ochranné folie. Obalový materiál si poté odvezeme k recyklaci.

 

Profigroup
Profigroup
Profigroup

 

Vyklízení Dublovice

Odvoz do sběrného dvora, skládku - Dublovice
Součástí „stěhování Dublovice" nebo samostatně může být i vyklízení: Bytů, domů, sklepů, půd, po úmrtí, likvidace pozůstalosti. Nepotřebný nábytek a další věci odvezeme na sběrný dvůr, skládku a usnadníme Vám tak jeho likvidaci, která je do sběrného dvora většinou ZDARMA, takže platíte pouze za naši práci.

Stěhování Dublovice– ceny služeb

Chcete rychle zjistit cenu Vašeho stěhování do Dublovic nebo z Dublovic? Vyplňte nezávaznou poptávku stěhovacích služeb nebo nás kontaktujte na telefonním čísle +420 776 000 776. Náš technik Vám pomůže s výběrem vhodné velikosti stěhovacího vozu a počtu pracovníků, kteří by stěhování zajišťovali. Od zaslání vašeho požadavku na naše služby Vám odpovíme co nejrychleji.

Stěhování Profigroup je specialista na stěhování Dublovice!

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.