Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování a vyklízení Hořovice

Stěhování bývá často velmi zdlouhavé a psychicky i fyzicky náročné, obzvláště v případě stěhování do nových prostor. Vyřešíme za vás problém se stěhováním nebo vyklízením vašeho domu. Naplánujeme stěhování z Hořovic nebo do Hořovic bez chaosu a stresu.

Proto jsme tu my, Firma ProfiGROUP, a nabízíme vám své profesinální stěhovací a vyklízecí služby za rozumné ceny. Stěhování i vyklízení vašeho domu, bytu nebo kanceláře zajistíme rychle, bez starostí a závad. Svěřte vše do našich rukou. Naše služby jsme pro vás schopni realizovat nonstop, o víkendech i o svátcích.

Vaši poptávku vyřídíme ihned a stěhování zrealizujeme k vaší maximální spokojenosti co nejdříve. Spokojenost našeho zákazníka je pro nás velmi důležitá, proto se Vám rádi přizpůsobíme a Vašim požadavkům vždy vyhovíme.

Spokojený zákazník je tou nejlepší vizitkou. Přesvědčte se sami a podívejte se na reference od našich zákazníků, které jsou jen kladné a to nás velmi těší. 

Proč právě firma ProfiGroup?

  • stěhování se zárukou 
  • stěhování bez rizika
  • maximální spolehlivost
  • profesionální a vstřícné jednání
  • vyřízení poptávky ihned
  • zapůjčení krabic na stěhování - ZDARMA
  • vypracování cenové nabídky - ZDARMA
  • poradenský servis - ZDARMA
  • ŽÁDNÉ PŘÍPLATKY za stěhování o víkendech nebo o svátcích
  • ŽÁDNÉ PŘÍPLATKY za stěhování do patra bez výtahu

Příklady stěhování:

 

Zajistíme pro Vás:

Stěhování Hořovice – přípravy

Nabízíme levné stěhování do Hořovic a z Hořovic, které zahrnuje demontáž, následnou montáž i balení. Za dobu co působíme na trhu v oblasti stěhování a vyklízení jsme zdokonalili náš stěhovací systém a každý kus nábytku balíme do speciální ochranné fólie, která zajistí naprosté bezpečí nábytku během jeho stěhování. Přenechte veškeré starosti a zařizování spojené se stěhováním na nás.

Průběh levného stěhování Hořovice

Každé stěhování začíná přistavěním stěhovacího vozu na místo určení v dohodnutém termínu a čase. Každé naše stěhovací auta má vedoucího pracovníka, který jedná s klienty během stěhování a řeší případně připomínky nebo dotazy. Součástí každého stěhování je případná demontáž a následná montáž nábytku na místě vykládky.

Nábytek připravený ve fixační folii je následně vynesen do připraveného stěhovacího vozu. Uvnitř vozu je nábytek poskládán tak, aby při převozu nebyl poškozen. Další ochranou přepravovaných předmětů na voze jsou tzv. deky, které se zpravidla dávají mezi nábytek, čímž se zajistí případný nežádoucí posun nábytku na voze při jízdě.

Po naložení veškerého nábytku a věcí následuje převoz na Vámi určené místo vykládky. Při skládání nábytku umisťujeme věci na určené místo zákazníkem. Součástí stěhování z Hořovic je i následné vybalení z ochranné folie. Obalový materiál si poté odvezeme k recyklaci.

Vyklízení Hořovice

Součástí „stěhování Hořovice" je také vyklízení a odvezení nepotřebného nábytku do sběrného dvora. V rámci služby se zaměřujeme na vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, po úmrtí a likvidaci pozůstalosti. Likvidace je zdarma, platíte pouze naši práci.

Stěhování Hořovice – ceny služeb

Máte-li zájme o naše služby nebo chcete vědět orientační cenu stěhování do Hořovic nebo z Hořovic, zašlete nám nezávaznou poptávku nebo nás kontaktujte na telefonním čísle +420 776 000 776. Náš technik vám doporučí vhodnou velikost stěhovacího vozu a počet pracovníků. Získáte rychlé, levné a spolehlivé stěhování.

Stěhování Profigroup je specialista na stěhování Hořovice!

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?