Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování a vyklízení Klatovy

Hledáte řešení jak se přestěhovat do Klatov nebo z Klatov co nejrychleji a bez zbytečných komplikací? Nemáte se stěhováním nebo vyklízením zkušenosti? Obraťe se na nás. Nabízíme vám své profesionální stěhovací a vyklízecí služby za rozumné ceny. Vaši poptávku vyřídíme ihned a stěhování zrealizujeme k vaší maximální spokojenosti co nejdříve.

Naše společnost, firma ProfiGroup, má se stěhováním a vyklízením bohaté zkušenosti. Svěřte vše do našich rukou. Naši pracovníci se vám postarají o balení i vybalení vašich věcí, o demontáž a montáž nábytku i samotné stěhováníVaše stěhování i vyklízení zajistíme rychle a naprosto profesionálně, bez starostí a závad. A vy se nemusíte se starat vůbec o nic. Naše služby jsme pro Vás schopni realizovat nonstop, o víkendech i o svátcích.

Spokojený zákazník je tou nejlepší vizitkou. Podívejte se na reference od našich zákazníků, které jsou jen kladné a velmi nás těší.

Proč právě firma ProfiGroup?

  • stěhování se zárukou 
  • stěhování bez rizika
  • maximální spolehlivost
  • profesionální a vstřícné jednání
  • vyřízení poptávky ihned
  • zapůjčení krabic na stěhování - ZDARMA
  • vypracování cenové nabídky - ZDARMA
  • poradenský servis - ZDARMA
  • ŽÁDNÉ PŘÍPLATKY za stěhování o víkendech nebo o svátcích
  • ŽÁDNÉ PŘÍPLATKY za stěhování do patra bez výtahu

Příklady stěhování:

 

Pro své klienty zajišťujeme:

Přípravy stěhování Klatovy 

V případě stěhování do nových prostor, je zapotřebí nachystat veškerý nábytek. Nemáte-li na to čas nebo žádnou zkušenost, vytužijte naše levné stěhování do Klatov nebo z Klatov. V rámci námi nabízených služeb váš nábytek připravíme na přesun, obalíme ho do fixační fólie a poskládáme do stěhovacího vozu tak, aby se nemohl při převozu poškodit. Naší prioritou je především spokojenost zákazníka.

Průběh stěhování Klatovy

Spokojenost zákazníka je pro nás na prvním místě a proto vždy dodržujeme domluvené časy a termíny. V dohodnutém čase k vám dorazí stěhovací vůz s našimi pracovníky. Každé stěhovací auto má vždy jednoho vedoucího pracovníka, který vám bude po celou dobu k dispozici a zodpoví případné dotazy ohledně stěhování. 

Součástí každého stěhování je také případná demontáž a následná montáž nábytku na místě vykládky. Nábytek připravený ve fixační folii bude přesunut do připraveného stěhovacího vozu a tam poskládán tak, aby při převozu nedošlo k jeho poškození. Další ochranou přepravovaných předmětů na voze jsou tzv. deky, které se zpravidla dávají mezi nábytek.

Po naložení veškerého nábytku a věcí následuje převoz na určené místo vykládky a vždy vyložen a umístěn tam, kam si řeknete. Součástí stěhování z Klatov nebo do Klatov je i následné vybalení nábytku z ochranné folie, kterou poté odvezeme a dáme k recyklaci.

Stěhování Klatovy – ceny našich služeb

Zjistěte si orientační cenu vašeho stěhování do Klatov nebo z Klatov? Stačí vyplnit nezávaznou poptávku stěhovacích služeb nebo nás kontaktovat na telefonním čísle +420 776 000 776. Naši technikci vám pomůže s výběrem vhodné velikosti stěhovacího vozu i počtu pracovníků, kteří by stěhování v Klatovech zajišťovali. Na dotazy ohledně našich služeb vám odpovíme co nejrychleji.

Vyklízení Klatovy

Mezi námi nabízené služby patří kromě stěhování také vyklízení: bytů, domů, sklepů, půd po úmrtí, likvidace pozůstalosti a odvoz nepotřebných a nežádoucích věcí do sběrného dvora či na skládku. Nepotřebný nábytek a další věci odvezeme na sběrný dvůr nebo na skládku a usnadníme vám tak jeho likvidaci. Likvidace do sběrného dvora je ZDARMA a vy tak platíte pouze za naše služby.

Stěhování Profigroup je specialista na stěhování Klatovy!

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?