Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování a vyklízení Průhonice

Čeká vás stěhování do Průhonic a vy nevíte kde začít? Nemáte se stěhováním a vyklízením zkušenosti nebo nemáte na stěhování dostatečné množství času? Obraťe se na nás a my váš problém se stěhováním a vyklízením vyřešíme. Rychle a levně.

Jsme stěhovací a vyklízecí firma ProfiGroup a v této oblasti jsme opravdoví profesionálové. Zajistíme, aby vaše stěhování bylo bez starostí a bez vzniklých závad a problémů. Nemusíte se starat o nic. Vše můžete nechat v našoch rukou. Náš tým zkušených pracovníků se o všechno postará. Nábtyke připraví, zabalí a vystěhuje ze starého prostoru a nastěhuje do nového. Jsme tu pro vás nonstop, stěhujeme o víkendech i svátcích.

Věnujte čas, který byste strávili stěhováním, užitečnějším a zábavnějším činnostem. Svěřte nám stěhování do Průhonic nebo z Průhonic. Vaše stěhování bude rychlé, bez chaosu a za lákavé ceny. Projděte si naše reference a prohlédněte si fotografie ze stěhování.

Proč právě firma ProfiGroup?

  • stěhování se zárukou 
  • stěhování bez rizika
  • maximální spolehlivost
  • profesionální a vstřícné jednání
  • vyřízení poptávky ihned
  • zapůjčení krabic na stěhování - ZDARMA
  • vypracování cenové nabídky - ZDARMA
  • poradenský servis - ZDARMA
  • ŽÁDNÉ PŘÍPLATKY za stěhování o víkendech nebo o svátcích
  • ŽÁDNÉ PŘÍPLATKY za stěhování do patra bez výtahu

Příklady stěhování:

 

Pro své klienty zajišťujeme:

Stěhování Průhonice – přípravy

Před finálním stěhováním z původního objektu je zapotřebí připravit veškerý nábytek na jeho přesun. Váš nábytek obalíme ochrannou fixační fólií, která ho ochrání před poničení, jako je poškrábání nebo otlučení. Naši pracovníci obalí každý kus nábytku a postarají se přípravu nábytku a jeho levné stěhování do Průhonic.

Průběh levného stěhování Průhonice

Samotné stěhování se skládá ze tří hlavních částí. První části je příprava, druhou nakládka nábytku a třetí je nastěhování věcí do nového prostoru. V dohodnutém termínu a čase k vám dorazí stěhovací vůz spolu s vedoucím pracovníkem, který s vámi vyřeší všechny vaše případné připomínky a dotazy. 

Součástí každého stěhování je případná demontáž a následná montáž nábytku na místě vykládky. Nábytek připravený ve fixační folii bude přesunut do připraveného stěhovacího vozu a tam poskládán tak, aby při převozu nedošlo k jeho poškození. Další ochranou přepravovaných předmětů na voze jsou tzv. deky, které se zpravidla dávají mezi nábytek.

Po naložení veškerého nábytku a věcí následuje převoz na určené místo vykládky a vždy vyložen a umístěn tam, kam si řeknete. Součástí stěhování z Průhonic nebo do Průhonic je i následné vybalení nábytku z ochranné folie, kterou poté odvezeme a dáme k recyklaci. 

Vyklízení Průhonice

Jednou z našich služeb je také vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, po úmrtí a likvidace pozůstalosti. Postaráme se o váš nepotřebný nábytek a odvezeme ho do sběrného dvora nebo na skládku. Vyřešíme vám problém s nadbytečným nábytkem. Likvidace je zdarma, zaplatíte pouze naši práci.

Stěhování Průhonice – ceny služeb

Zjistěte si orientační cenu vašeho stěhování do Průhonic nebo z Průhonic? Stačí vyplnit nezávaznou poptávku stěhovacích služeb nebo nás kontaktovat na telefonním čísle +420 776 000 776. Naši technikci vám pomůže s výběrem vhodné velikosti stěhovacího vozu i počtu pracovníků, kteří by stěhování v Průhonicích zajišťovali. Na dotazy ohledně našich služeb vám odpovíme co nejrychleji.

Stěhování Profigroup je specialista na stěhování Průhonice!

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?