Stěhování a vyklízení Rudná

Čeká vás stěhování do Rudné a vy nevíte kde začít? Nemáte se stěhováním a vyklízením zkušenosti? Nemáte čas se zdržovat stěhováním? My váš problém se stěhováním a vyklízením vyřešíme. Rychle a levně.

Jsme stěhovací a vyklízecí firma ProfiGroup a v této oblasti jsme profesionálové. Zajistíme, aby vaše stěhování bylo bez starostí a bez vzniklých závad a problémů. Náš tým pracovníků se o všechno postará, nábytek připraví, zabalí a vystěhuje ze starého a nastěhuje do nového. Jsme tu pro vás nonstop, stěhujeme o víkendech i svátcích.

Věnujte čas, který byste strávili stěhováním, užitečnějším a zábavnějším činnostem. Svěřte nám stěhování do Rudné, které bude rychlé, bez chaosu a za lákavé ceny. Projděte si naše reference a prohlédněte si fotografie ze stěhování.

Profigroup
Profigroup
Profigroup

 

Proč firma ProfiGroup?

  • maximální spolehlivost našich pracovníků
  • stěhujeme se zárukou a bez rizika
  • vstřícné jednání se zákazníky
  • dojedeme za Vámi kamkoli a kdykoli
  • vyřízení poptávky ihned
  • zdarma zapůjčení krabic na stěhování
  • zdarma vypracování cenové nabídky
  • zdarma poradenský servis
  • žádné příplatky za stěhování o víkendech nebo o svátcích
  • žádné příplatky za stěhování do patra bez výtahu 

Příklady stěhování:

 

 Zajistíme pro Vás:

Stěhování Rudná– přípravy

Před samotným stěhováním vždy nábytek obalíme ochrannou fixační fólií, která ochrání nábytek před poničení jako je poškrábání, otlučení. Naši pracovníci obalí každý kus nábytku a postarají se přípravu nábytku a jeho levné stěhování do Rudné.

Průběh levného stěhování Rudná

Stěhování se skládá ze tří hlavních částí. První části je příprava, druhou nakládka nábytku a třetí je nastěhování věcí do nového prostoru. Stěhovací vůz spolu se vedoucím pracovníkem, který se postará o připomínky a dotazy, dorazí v dohodnutém čase a termínu na místo určení. Zde celý pracovní tým nábytek připraví ke stěhování. Obalí ho do fixační fólie. Nábytek se do stěhovacího vozu skládá tak, aby nedocházelo během převozu k poničení.

Mezi jednotlivé kusy nábytku se umisťují tzv. deky, které zabraňují nechtěnému pohybu nábytku po stěhovacím voze během jízdy. Po příjezdu na místo se nábytek vynáší a umisťuje na konkrétní místo určené klientem. Následuje vybalení z ochranné fólie, kterou si odvážíme k recyklaci. Součástí stěhování do Rudné je také demontáž a následná montáž nábytku.

Profigroup
Profigroup
Profigroup

 

Vyklízení Rudná

Jednou z našich služeb je také vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, po úmrtí a likvidace pozůstalosti. Postaráme se o váš nepotřebný nábytek a odvezeme ho do sběrného dvora nebo na skládku. Vyřešíme vám problém s nadbytečným nábytkem. Likvidace je zdarma, zaplatíte pouze naši práci.

Stěhování Rudná– ceny služeb

Zaujala vás možnost mít stěhování bez starostí? Pošlete nám nezávaznou poptávku nebo nám přímo zavolejte na telefonní číslo +420 776 00 776. Náš technik s vámi probere velikost stěhovacího vozu a vhodný počet pracovníků. Stěhování nemusí být noční můra.

Stěhování Profigroup je specialista na stěhování Rudná!

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.