Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Černošice

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Černošice

Čeká vás stěhování v Černošicích do vašeho nového bytu či domu a nechcete, aby se balení proměnilo v neřízenou středu? Zavolejte si náš tým z PROFIGROUP a těžkou práci nechte na nás. Máme zkušenosti také s vyklízením bytů, domů a nebytových prostor, vyklízením pozůstalosti a likvidací pozůstalosti, zajišťujeme rovněž krátkodobé i dlouhodobé skladování.  Náš profesionální tým stěhováků se zabývá stěhováním bytů, domů, firem, kanceláří, archivů, skladů, dílen, salonů a jiných prostor už od roku 2005 a za uplynulou dobu mám na svém kontě nespočet realizovaných zakázek.  Naši specialisté stěhují byty z vysokých pater bez výtahu i ze špatně přístupných míst.  Pomůžeme vám s roztříděním a vyklizením všech věcí v interiéru, odvezeme veškeré elektrospotřebiče a nábytek, a to i ze špatně přístupných míst nebo vysokých pater bez výtahu. Pracujeme i ve večerních a nočních hodinách, o víkendech a svátcích, bez účtování práce v pozdních hodinách. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, pracujeme dle předem dohodnutých podmínek a cenu za stěhování v Černošicích budete zdát ještě dříve, než s námi podepíšete smlouvu. Pracujeme i během víkendů a svátků nonstop.

 • Stěhování Černošice
 • Stěhování Černošice
 • Stěhování Černošice

Jak pracují naši stěhováci v Černošicích?

 • Stěhujeme byty, domy a komerční prostory bez rizika
 • Poptávky vyřizujeme ihned
 • Nabízíme profesionální a individuální přístup
 • Půjčujeme krabice a obalový materiál ZDARMA
 • Vyklízíme byty, domy, komerční prostory
 • Likvidujeme pozůstalost dle platné legislativy
 • U nás neplatíte nic navíc za stěhování do patra
 • Sestavíme vám ZDARMA cenovou kalkulaci

Stěhování Černošice může být bez starostí, pokud si pozvete na pomoc zkušené zaměstnance z PROFIGROUP a necháte si pomoci podle svých představ. Jestliže vám právě nyní zavolal makléř, že je váš nový byt připravený k nastěhování, jsou zde dodělané poslední stavební úpravy a je namontovaná kuchyň, určitě neplaťte další měsíční nájem navíc. Zavolejte si naše stěhováky, kteří zajišťují spěšné stěhování Černošice a okolí. Přestěhujeme vás v Černošicích i během několika dní. Pokud není dostatek času, pomůžeme vám s balením nebo vás rovnou odstěhujeme na klíč.

Jak vám pomůžeme při stěhování po Černošicích a z Černošic?

Pro nás je vždy důležité, uspokojit přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Dbáme proto na nabízených službách s atraktivními bonusy v ceně, kvalitou odvedené práce a individuálním přístupu ke každému zákazníkovi.  Proto dříve, než se pustíme do realizace zakázky v Černošicích, s vámi sestavíme plán, ve kterém budou zahrnuty veškeré vaše představy, přání a požadavky. Záleží pouze na vás, do jaké míry si od našich zaměstnanců necháte pomoci, zda si necháte pomoci s balením některého vašeho vybavení, nebo si necháte pouze odvézt věci na novou adresu nebo zda se necháte přestěhovat na klíč. Díky mnohaleté praxi dobře víme, co všechno práce v Černošicích obnáší a co je potřeba zajistit. O všechny důležité věci se s vámi podělíme, probereme s vámi úskalí stěhování v Černošicích a poradíme tipy, se kterými bude stěhování Černošice pro vás nejjednodušší. Poradíme také, jak a kdy začít ideálně s balením, jak jednotlivé věci zabalit, tak, aby nedošlo k mechanickému poškození. Jestliže nemáte zkušenosti s balením křehkého nádobí nebo nábytku zatím zkušenosti, nechte si raději pomoci od našich zkušených zaměstnanců. V rámci našich služeb připravíme veškeré křehké vybavení na přesun.  Pečlivě například z nábytku demontujeme police, zásuvky, madla a úchytky. Pak nábytek obalíme do fixační folie, rohy vysteleme tvrdým kartonem, přeneseme do stěhovacího vozu, kde vše pečlivě připoutáme tak, aby se nemohlo během cesty nic poškodit. Zajistíme bezpečnou přepravu křehkých věcí, historických předmětů i hudebních nástrojů. Moderně zařízené vozy umožňují transport i historicky cenných předmětů, soch, obrazů, elektrospotřebičů nebo třeba hudebních nástrojů. Pak si nechte od našeho technika spočítat, kolik krabic a obalového materiálu vám zdarma půjčíme. S námi je stěhování tak snadné!

Co představuje pomoc u objednání služby „stěhování na klíč“?

Tuto službu doporučujeme všem našim zákazníkům, kteří se potřebují co nejdříve přestěhovat do Černošic nebo z Černošic a nemají dostatek času pro balení celé domácnosti. Nebo je určena pro ty zákazníky, kteří doposud nemají zkušenosti s balením a raději tuto činnost přenechají našim zaměstnancům. Nebo ji doporučujeme majitelům firem, kanceláří, obchodů, výrobních hal apod., kteří potřebují přestěhovat svou firmu na novou adresu a potřebují zkušené ruce na pomoc. Předejte nám klíče od nového a původního prostoru a o vše ostatní se postaráme my. Jak pracujeme? Projdeme s vámi veškeré vybavení vaší domácnosti, vše pečlivě roztřídíme, a to co se má přestěhovat na novou adresu pečlivě zabalíme a uložíme do krabic, nábytek i elektrospotřebiče zabalíme do fixační folie a následně vše převezeme na novou adresu. Veškeré vybavení vaší domácnosti pečlivě zabalíme a uložíme do krabic nebo přepravních boxů, které odnosíme do stěhovacího vozu.  Nakonec nábytek rozmístíme na nové adrese přesně podle plánu tak, jak jste si dohodli s naším technikem. Nábytek smontujeme a připravíme na další použití. Vám nezbyde nic jiného, než přijít k hotovému a připravenému!

 • Stěhování Černošice
 • Stěhování Černošice
 • Stěhování Černošice
 • Stěhování Černošice
 • Stěhování Černošice
 • Stěhování Černošice
 • Stěhování Černošice
 • Stěhování Černošice
Pro nejlevnější stěhování Černošice si zavolejte PROFIGROUP

Jako zkušeným stěhovákům je nám jasné, že tato akce nespočívá pouze v přesunu vašeho vybavení z jedné adresy na druhou, ale je třeba počítat s dalšími výdaji, jako jsou zednické, podlahářské, obkladačské, malířské nebo truhlářské práce, nákup nového vybavení, nábytku a doplňků, což představuje velkou finanční zátěž pro váš rozpočet Jsme si vědomi, že celý tento proces vyžaduje velké finanční výdaje.  Přestěhujeme vás v Černošicích dle vašich požadavků a v čase, který si sami určíte. Jak pracujeme?  Zavolejte si náš zkušený tým stěhováků a domluvte s nimi potřebné náležitosti. Jak pracujeme? Záleží pouze na vás, zda vám přestěhujeme nábytek na novou adresu nebo vám přestěhujeme kompletně celý byt. Můžeme vám pomoci pouze s odnesením krabic a nábytku a přesunem na novou adresu, nebo vás rovnou přestěhujeme na klíč. Pak připraví časový harmonogram, plán i cenovou kalkulaci.  U nás máte jistotu, že cena sestavená naším technikem je od té chvíle neměnná a vy přesně víte, kolik za stěhování v Černošicích zaplatíte. Rezervujte si u nás termín a v dohodnutý čas se pustíme do práce. S námi budete přesně vědět, kolik vás přestěhování do Černošic nebo z Černošic bude s PROFIGROUP stát.

Levné vyklízení od PROFIGROUP v Černošicích

Svým zákazníkům nabízíme také pomoc s vyklízením bytů, domů, firem a nebytových prostor, diskrétní vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Pomůžeme vám se tříděním věcí a to, co nepotřebujete, odvezeme do místního sběrného dvora. Likvidace odpadu v místě příslušném sběrném dvoře je ZDARMA. Nám platíte pouze za naše služby. Chcete si sami spočítat, kolik vás vyklízení bude stát? Pokud chcete znát předběžnou cenu za vyklízení v Černošicích, tak se podívejte na naše internetové stránky, kde najdete platný ceník. Pro předběžnou cenu za vyklízení Černošice se podívejte na platný ceník uvedený na našich internetových stránkách, nebo vyplňte náš kontaktní formulář. Obrátit se na nás můžete rovněž telefonicky, kde s naším technikem projdete veškeré náležitosti vyklízení v Černošicích. Při telefonické konzultaci s naším technikem rovnou sjednáte jeho návštěvu u vás a přímo na místě vám spočítá konkrétní cenu za vyklízení Černošice. 

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?