Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Hořovice

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Hořovice

Našli jste si své vysněné bydlení, všechny formality jsou vyřízené a nezbývá nic jiného, než se přestěhovat? Nechte si pomoci od našich stěhováků z PROFIGROUP! Pomůžeme vám také s vyklízením, skladováním vašich věcí v našich moderních skladech a skladových kontejnerech na krátkou i delší dobu. Naše firma PROFIGROUP zajišťuje stěhování bytů, rodinných domů, garáží, sklepů, půd, kůlen a jiných prostor, firem, nebytových prostor, kanceláří a dalších komerčních budov. Kromě toho se zabýváme také vyklízením bytů, domů a přilehlých nemovitostí, nebytových prostor, vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Za roky praxe si dobře poradíme při práci ve stísněných prostorech i ve vysokých patrech bez výtahu. To pro situace, kdyby došlo během práce k poškození vašeho majetku. S námi máte jistotu, že pokud by během naší práce vznikla na vašem majetku škoda, jsme schopni plnit náhradu škody v plné výši. K zákazníkům přistupujeme individuálně, domácnosti i firmy přestěhujeme v Hořovicích klidně ve večerních hodinách, abyste si v práci nemuseli brát volno nebo jsme nenarušili chod vaší firmy.

Jak pracují naši stěhováci z PROFIGROUP?

 • Stěhujeme nonstop, i o víkendech a svátcích
 • Pracujeme efektivně, rychle a diskrétně
 • Při práci nás jistí pojistka odpovědnosti s vysokým plněním
 • Vyřizujeme poptávky ihned, zajišťujeme spěšné stěhování Hořovice a okolí
 • Zdarma zapůjčíme krabice, boxy a obalový materiál
 • Neúčtujeme si za práci ve vysokých patrech bez výtahu
 • Připravíme cenovou nabídku ZDARMA
 • Nabízíme profesionální a individuální přístup

Ačkoliv může být stěhování Hořovice někdy náročné, zvláště v případě, pokud potřebujete převézt veškeré vybavení své domácnosti v následujících týdnech nebo dokonce dnech, s našimi zaměstnanci se vždy vyhnete stresu, chaosu a nepříjemnému shonu.  Pokud vám právě nyní zavolal makléř, že jsou všechny zednické práce hotové, podlaha položená, koupelna obložená, kuchyňská linka na svém místě a nezbývá nic jiného než se nastěhovat, neplaťte zbytečně další měsíční nájem navíc. Neplaťte zbytečně nájem za další měsíc. Nabízíme spěšné stěhování v Hořovicích, do Hořovice a z Hořovic a širokého okolí.  Pokud nestíháte balit, pomůžeme vám, nebo vše rovnou převezeme na klíč.

Jak stěhujeme v Hořovicích a jaké jsou naše priority?

Při každé realizaci zakázky nám záleží především na spokojenosti každého našeho zákazníka. Nezáleží nám na tom, zda potřebujete přestěhovat garsoniéru nebo velký dům i s garáží, vždy pracujeme tak, abyste byli maximálně spokojeni. Dříve, než se pustíme do práce, s vámi projdeme vaše požadavky, představy a potřeby, připravíme s vámi stěhovací plán a toho se nakonec budeme při práci striktně držet. Záleží pouze na vás, jakou službu si u nás vyberete. Jako zkušení ve svém oboru dobře víme, co všechno je během stěhování v Hořovice zajistit. O veškeré naše znalosti se s vámi s dostatečným předstihem podělíme. Poradíme, jak co nejbezpečněji zabalit i ty nejkřehčí sklenky, jak připravit na transport nábytek a do čeho zabalit zrcadla a skleněné vitríny. Mnoho našich zákazníků zatím nemá zkušenosti s balením celé domácnosti a tak mají obavu, aby nedošlo k poškození jejich vybavení, nábytku nebo porcelánu po babičce. V rámci našich služeb nabízíme stěhování cenného vybavení ve zvláštním režimu. V rámci naší nabídky služeb si vyberte pomoc s balením křehkých nebo drahých věcí. Pak nábytek obalíme do fixační fólie a poskládáme jej do vozu tak, aby se nemohl při transportu poškodit. Zajistíme bezpečnou přepravu křehkých věcí, historických předmětů i hudebních nástrojů. Zvládnete si svou domácnost zabalit sami? Pokud doma nemáte nic, co by podléhalo zkáze a chcete si zabalit sami, nechte si od nás spočítat množství krabic, obalového materiálu a boxů, které vám půjčíme ZADARMO. Stačí nám, když na krabice napíšete, do jakých místností patří a na nové adrese je roztřídíme dle vašich požadavků.

 • Stěhování Hořovice
 • Stěhování Hořovice
 • Stěhování Hořovice
 • Stěhování Hořovice
 • Stěhování Hořovice
 • Stěhování Hořovice
 • Stěhování Hořovice
 • Stěhování Hořovice

Jak vám pomůžeme při výběru služby „stěhování na klíč“?

Potřebujete se rychle přestěhovat do Hořovic nebo z Hořovice a nemáte čas na balení? Nebo je určena pro ty zákazníky, kteří doposud nemají zkušenosti s balením a raději tuto činnost přenechají našim zaměstnancům. Nebo je určena pro zákazníky, kteří si rádi nechávají pomoci od zkušených. V každém případě nám stačí předat klíče od původní a nové adresy a o vše ostatní se postaráme za vás. Jak to probíhá? To, co máme odvézt do sběrného dvora necháme ekologicky zlikvidovat a to, co má přijít na novou adresu, pečlivě zabalíme a připravíme na odvoz. Během práce se postaráme také o nábytek, elektrospotřebiče i drahé vybavení, které je nutné stěhovat bezpečně a šetrně. Nakonec nábytek, elektrospotřebiče a jiné vybavení rozmístíme do jednotlivých místností na nové adrese tak, jak jste si předem domluvili s naším technikem. Nábytek smontujeme, elektroniku zapojíme a byt připravíme na nastěhování.  Vám zbyde dostatek času na své osobní záležitosti, a nakonec pouze stačí přijít do nového bytu, který je připravený k převozu vašich věcí.

 • Stěhování Hořovice
 • Stěhování Hořovice
 • Stěhování Hořovice
Levné stěhování Hořovice s PROFIGROUP

Víme, že stěhování s sebou přináší celou řadu finančních výdajů. Jsme si vědomi, že celý tento proces vyžaduje velké finanční výdaje.  Přestěhujeme vás do Hořovic a z Hořovic přesně podle vašich představ.  Jak pracujeme? Zavolejte si náš tým. Chcete přesto zjistit, kolik vás pomoc u PROFIGROUP vyjde?  Je na vás, v jakém rozsahu vám během stěhování pomůžeme, zda vám přestěhujeme věci na novou adresu, nebo vám pomůžeme s balením některých věcí, nebo necháte celou práci na nás. Aby vše probíhalo jako na drátkách, technik si u vás přeměří prostory, největší kusy nábytku, spočítá množství krabic, které bude potřeba a přidá několik kusů pro jistotu. Aby vše probíhalo jako na drátkách, technik si na místě ještě přeměří prostory, velikost největších kusů nábytku a spočítá množství krabic pro uložení všech vašich věcí. S námi budete dopředu vědět, kolik vás stěhování s PROFIGROUP bude stát, a navíc ušetříte mnoho výdajů, které byste museli řešit při stěhování svépomocí. S námi neplatíte ani o korunu navíc. Pak už stačí rezervovat si termín v našem diáři a těšit se na den D, až k vám přijede náš tým a pustí se do práce.

Vyklízení nemovitosti a vyklízení pozůstalosti Hořovice

Mezi naše další služby, které určitě také rádi vyžijete, je krátkodobé i dlouhodobé skladování veškerého vašeho vybavení v našich moderních skladech nebo skladových kontejnerech, vyklízení bytů, domů, sklepů a ostatních přilehlých prostor po předchozích majitelích nebo vyklízení pozůstalosti a likvidace pozůstalosti. Ekologickou likvidaci zajistíme v místním sběrném dvoře, která je ZDARMA. Pomůžeme vám se tříděním věcí, veškeré nepotřebné vybavení odvezeme do místního sběrného dvora. Našim stěhovákům zaplatíte pouze za pomoc s vyklízením Hořovice. A jaká je orientační cena za vyklízení? My vás budeme co nejdříve kontaktovat. V nejbližší době se vám ozveme nazpátek.S námi budete dopředu vědět, kolik vás bude vyklízení stát.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?