Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Karlín

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Karlín

Dozvěděli jste se, že váš nový byt či dům je připravený na nastěhování, a tak hledáte stěhovací firmu, která se postará o bezstarostné stěhování všech vašich věcí? Zadejte si poptávku na našich stránkách nebo rovnou zavolejte našim technikům z PROFIGROUP. Rádi vám pomůžeme se stěhováním v Karlíně, ale také s vyklízením nebo krátkodobým i dlouhodobým skladováním vašich osobních věcí v moderních skladech nebo skladových kontejnerech.  Jsme tým profesionálních stěhováků z firmy PROFIGROUP, která působí ve svém oboru již od roku 2005. Mimo to se zabýváme také vyklízením bytů, domů, garáží, kůlen, zahrad a přilehlých prostor od věcí po původních majitelích, vyklízením v pozůstalosti nebo likvidací pozůstalosti dle platné legislativy. Díky našim zkušenostem jsme schopni vynosit těžké elektrospotřebiče, nábytek a velké kusy vybavení z vysokých pater bez výtahu i ze špatně přístupných míst. S námi máte jistotu, že je vaše vybavení v bezpečí a kdyby se přece jen vyskytla během naší práce chyba, jsme schopni plnit úhradu škody v plné výši. Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a tak nám nedělá problém přestěhovat vás v Karlíně i ve večerních nebo nočních hodinách.

 • Stěhování Karlín
 • Stěhování Karlín
 • Stěhování Karlín
 • Stěhování Karlín
 • Stěhování Karlín
 • Stěhování Karlín
 • Stěhování Karlín
 • Stěhování Karlín

Proč se spolehnout při stěhování Karlín na PROFIGROUP?

 • Zajišťujeme stěhování Karlín a okolí
 • Pracujeme nonstop, o víkendech i svátcích
 • Garantujeme profesionální a individuální přístup
 • Zdarma půjčujeme krabice a další obalový materiál
 • Sestavíme ZDARMA cenu
 • Neúčtujeme poplatky za práci večer
 • Bez příplatků za odnos z pater bez výtahu
 • Pomůžeme s vyklízením i skladováním

Někdy se vyskytnou situace, že se potřebujete přestěhovat doslova během několika dní a nezbývá nic jiného než co nejrychleji zabalit veškeré vybavení vaší domácnosti, a přitom nepřijít o nervy a nedostat se do stresu. Pokud vám tedy právě nyní zavolal makléř, že je váš nový byt připraven k nastěhování, neváhejte ani chvilku, vypovězte nájem právě teď, abyste už nemuseli platit nájemné za další měsíc a pusťte se do práce.  Obraťte se na nás. Nabízíme rychlé stěhování v Karlíně a okolí. Pokud není dostatek prostoru pro balení, pomůžeme vám s balením vámi vybraných věcí nebo vás rovnou přestěhujeme na klíč.

 • Stěhování Karlín
 • Stěhování Karlín
 • Stěhování Karlín

Jak pracujeme v Karlíně?

Vždy nám záleží na spokojenosti každého našeho zákazníka. Záleží nám na spokojenosti každého zákazníka. Proto s vámi náš technik projde veškeré vaše požadavky a poté připraví plán, podle kterého se naši zdatní chlapi budou držet. Nezáleží na tom, zda si od nás necháte pouze pomoci s vynesením krabic a nábytku a následné vynesení věcí na nové adrese, nebo si od nás necháte pomoci s balením vašich věcí a přípravou nábytku na transport. Náš tým si je dobře vědom, co všechno je při stěhování do Karlína potřeba zajistit. Jako profesionálové dobře víme, co všechno je během práce při stěhování do Karlína nebo z Karlína zajistit, tak, aby vše probíhalo bez problémů a veškeré náležitosti procházíme s našimi zákazníky. Poradíme, jak co nejbezpečněji zabalit i ty nejkřehčí sklenky, jak připravit na transport nábytek a do čeho zabalit zrcadla a skleněné vitríny. Pokud zatím s balením nemáte žádné zkušenosti a bojíte se, třeba o váš drahý nábytek nebo porcelán po babičce, nechte si od nás pomoci. V rámci nabízených služeb zajistíme tyto kusy nábytku na transport. Z nábytku demontujeme zásuvky, poličky, úchytky, madla, skleněné části nebo zrcadla. Pak vše zabalíme do fixační folie, hrany zabalíme do kartonu a vše poskládáme do vozu. Takto zajistíme bezpečnou přepravu dalších historicky cenných předmětů, jako jsou sochy, obrazy apod. Chcete si svůj byt připravit sami? Abyste s námi co nejvíce ušetřili, zdarma vám půjčíme obalový materiál, krabice, boxy i stěhovací pomůcky pro jednodušší manipulaci. Pak už nám stačí na krabice napsat, do jakých místností je máme na nové adrese vynosit a o ostatní už se postaráme my.

Proč si objednat „Stěhování na klíč“ Karlín a okolí?

Tato služba je velmi populární u lidí, kteří se potřebují spěšně přestěhovat v Karlíně a není čas na balení. Také tuto službu doporučujeme všem, kteří zatím s balením nemají žádné zkušenosti a nechtějí, aby se během práce cokoliv rozbilo. Nebo ji nabízíme majitelům firem, kteří chtějí rozvíjet své podnikání, stěhují se v Karlíně na lukrativnější adresu, ale neradi dávají zaměstnancům práci navíc. Předejte nám klíče od původní a nové adresy a o ostatní se postaráme za vás! Jak tato služba probíhá? Vezmeme si od vás klíče od obou nemovitostí, pustíme se do pečlivého balení vybavení, které nakonec uložíme do krabic, a nakonec vše odneseme do stěhovacího vozu. Během práce se postaráme o bezpečný transport veškerého vybavení, elektroniky a nábytku. Nakonec vše rozmístíme tak, jak jste předem domluvili s naším technikem. Nábytek smontujeme a připravíme na další použití. A to bez starostí, nervů a chaosu!

Hledáte nejlevnější stěhování Karlín? Obraťte se na PROFIGROUP!

Jako zkušení stěhováci z Karlína jsme si moc dobře vědomi, že stěhování v Karlíně není pouze o odvozu věcí ze staré na novou adresu, ale musí se také zařídit dost věcí okolo, například zajištění nejrůznějších zednických, truhlářských a podlahářských prací, malování interiéru a mnoho dalšího, což přináší velké finanční výdaje do rodinného rozpočtu. Nebojte se, že vás stěhování Karlín s PROFIGROUP vyjde draho. Naši zkušení zaměstnanci vás přestěhují v Karlíně podle vašich potřeb a za tu nejvýhodnější cenu v okolí. Nebojte se zavolat o pomoc zkušené profesionály z PROFIGROUP. Zavolejte si náš zkušený tým stěhováků a domluvte s nimi potřebné náležitosti. V předem domluveném čase k vám přijede náš specialista, který s vámi projde vaše požadavky, představy a přání. Nezáleží na tom, zda si necháte přestěhovat pouze věci na novou adresu, nebo celou záležitost necháte na nás a vy přijdete do kompletně přestěhované domácnosti, připravené na zabydlení.  Pak připraví plán, časový harmonogram a konečnou cenovou nabídku. Pak připraví časový harmonogram, a nakonec cenovou nabídku. S námi budete mít od první chvíle jistotu, kolik vás naše pomoc v Karlíně bude stát, a tak můžete klidně investovat do nejrůznějších úprav a vylepšení svého nového bytu. Pokud vám budou vyhovovat naše nabízené služby v Karlíně, pak už stačí pouze podepsat smlouvu. S námi bude stěhování hračka!

Levné vyklízení Karlín

Mezi naše další nabízené služby patří například vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, kanceláří, skladů a dalších nemovitostí, které si naši zákazníci koupili a zůstalo v nich spousta nepotřebného vybavení po předchozích majitelích. Hledáte pomoc s vyklízením nebo likvidací pozůstalosti? Ekologickou likvidaci provedou v místě příslušném sběrném dvoře ZDARMA. Vy platíte pouze za naši pomoc s vyklízením v Karlíně a okolí.  Jaká je orientační cena za vyklízení Karlín? Pro předběžnou cenu se můžete podívat na našem webu do ceníku nebo nás můžete kontaktovat vyplněním formuláře. Nebo stačí zavolat a domluvit si s technikem celou záležitost vyklízení.S námi dopředu víte, kolik za stěhování zaplatíte!

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?