Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Kladno

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Kladno

Stěhování patří k nejvýznamnějším životním událostem, a tak všichni určitě chceme, abychom na něj měli ty nejkrásnější vzpomínky od začátku až do konce. Zavolejte si na pomoc naše statné stěhováky z PROFIGROUP. Pomůžeme vám také s vyklízením v Kladno a skladováním Kladno v našich moderních skladech nebo skladových kontejnerech.  Pomůžeme vám také s vyklízením, likvidací pozůstalosti a skladováním v našich moderních skladech nebo skladových kontejnerech.  Naše firma PROFIGROUP má se stěhováním bytů, domů a firem bohaté zkušenosti. Mimo to se zabýváme také vyklízením bytů, domů, garáží, kůlen, zahrad a přilehlých prostor od věcí po původních majitelích, vyklízením v pozůstalosti nebo likvidací pozůstalosti dle platné legislativy. Díky zkušenostem nám nedělá problém vynosit věci z vysokých pater bez výtahu nebo ze špatně přístupných míst. Při práci používají naši stěhováci kvalitní stěhovací pomůcky, profi stěhovací vozy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti. T S námi máte zajištěnou garanci spokojenosti. Pracujeme o nonstop i o víkendech a svátcích bez příplatku, stěhujeme do Kladna a z Kladna ve večerních hodinách tak, abyste si v práci nemuseli brát volno. 

 • Stěhování Kladno
 • Stěhování Kladno
 • Stěhování Kladno
 • Stěhování Kladno
 • Stěhování Kladno
 • Stěhování Kladno
 • Stěhování Kladno
 • Stěhování Kladno

Proč si pozvat na stěhování Kladno naše stěhováky?

 • Stěhujeme nonstop, i o víkendech a svátcích
 • Zajišťujeme spěšné stěhování Kladno a okolí
 • Neúčtujeme si za práci večer
 • Neúčtujeme si za práci ve špatně přístupných místech
 • Neúčtujeme si za stěhování z vysokých pater bez výtahu
 • ZDARMA vám půjčíme krabice
 • ZDARMA vám připravíme cenovou nabídku
 • Garantujeme profesionální a individuální přístup

Může nastat situace, že se budete potřebovat přestěhovat v Kladně následujících týdnech nebo dokonce dnech. Pokud vám zavolal makléř, že jsou všechny papíry vyřízené a všechny stavební práce hotové, koupelna je obložená, podlahy položené, zdi vymalované, kuchyňská linka je na svém místě, neplaťte zbytečně další měsíční nájem navíc a nastěhujte se, i kdyby to mělo představovat stěhování během několika dní. Zavolejte si na pomoc náš tým z PROFIGROUP a nechte si pomoci bez zbytečného stresu a chaosu. Zajišťujeme spěšné stěhování Kladno. Domluvte si s námi rozsah služeb a v dohodnutém čase se vám postaráme o bezproblémové přestěhování veškerého vybavení vašeho bytu na novou adresu. 

Jak probíhá stěhování do Kladna či z Kladna s PROFIGROUP?

Vždy je pro nás spokojenost zákazníka na prvním místě. Proto ke každé zakázce přistupujeme s maximálním respektem, pracovním nasazením a individuálním přístupem. Dříve, než se pustíme do práce, s vámi sestavíme plán stěhování, kterého se budeme při práci striktně držet. Záleží pouze na vás, do jaké míry si od našich zaměstnanců necháte pomoci, zda si necháte pomoci s balením některého vašeho vybavení, nebo si necháte pouze odvézt věci na novou adresu nebo zda se necháte přestěhovat na klíč. Navíc moc dobře víme, co všechno obnáší stěhování v Kladně a co je třeba zajistit, aby nedošlo ke zbytečným časovým prodlevám a jiným nepříjemnostem. Klientům nabízíme bezplatnou poradenskou činnost a veškeré podrobnosti s vámi probereme tak, aby se během práce nevyskytl nějaký problém. Také vám poradíme, jak a kdy je nejlepší začít s balením, jak se postarat o bezpečné balení křehkého skla a porcelánu, na co si dát pozor při balení elektrospotřebičů a jak bezpečně zabalit nábytek, aby nedošlo během práce k mechanickému poškození vašich věcí. Jestliže zatím nemáte s balením a přípravou nábytku zkušenosti, nechte si pomoci od našich zaměstnanců. V rámci našich služeb vám pomůžeme s balením a přípravou na přesun křehkých či drahých věcí. Pečlivě připravíme věci na transport, demontujeme pohyblivé části, police, zásuvky, sklo, zrcadla, úchytky a madla. Pak nábytek obalíme do bublinkové a fixační folie a samozřejmě nezapomeneme hrany vyztužit pevným kartonem. Chcete si vše zabalit sami? Rozhodli jste se pro balení svépomocí? Pak pro vás zajistíme dostatečné množství stěhovacích krabic i obalového materiálu. A o vše ostatní se postaráme sami.

 • Stěhování Kladno
 • Stěhování Kladno
 • Stěhování Kladno
 • Stěhování Kladno

Jakou pomoc nabízíme při službě „stěhování na klíč“?

Službu „stěhování na klíč“ doporučujeme všem našim zákazníkům, kteří se potřebují co nejrychleji přestěhovat do Kladna nebo z Kladna, ale není dostatek prostoru a času balit veškeré vybavení domácnosti, natož pak bezpečně zabalit elektroniku, nábytek, historicky cenné věci a další drahé vybavení domácnosti. Nebo je určena pro ty zákazníky, kteří doposud nemají zkušenosti s balením a raději tuto činnost přenechají našim zaměstnancům. Nebo se na nás obracejí majitelé firem, kteří potřebují pomoci s balením své firmy a nechtějí zatěžovat touto činností své zaměstnance. Předejte nám klíče a o ostatní se postaráme za vás. Jak vám pomůžeme? Projdeme s vámi celou vaši domácnost, zapíšeme si, co už nepotřebujete, a to převezeme do sběrného dvora, zatímco ostatní věci zabalíme do krabic a převezeme na novou adresu. Nakonec vše pečlivě rozmístíme na nové adrese dle předem domluveného plánu, který jste vypracovali s naším technikem. Nakonec veškeré vybavení na nové adrese rozmístíme dle vašich požadavků, které jste řekli našemu technikovi a připravíme na další použití. Vy přijdete k přestěhované domácnosti, připravené na nastěhování! Vy zatím můžete svůj ušetřený čas věnovat jiným aktivitám, a nakonec přijít do nově zařízeného bytu. Bez starostí, stresu a fyzické námahy!

Levné stěhování Kladno od PROFIGROUP

Přesun celé domácnosti může být finančně náročné, zvláště v případě, pokud potřebujete nakoupit do nového bytu nábytek či jiné vybavení. S námi naštěstí dopředu víte, kolik vás stěhování bude stát a díky nabízeným službám s námi ušetříte až 30% nákladů. Přestěhujeme vás do Kladno a z Kladna přesně podle vašich požadavků a představ. Jak to, že s námi tolik ušetříte? Zavolejte si naše stěhováky.  V dohodnutý čas k vám pošleme našeho technika, se kterým domluvíte veškerý průběh práce. Náš technik si přeměří veškeré kusy nábytku a prostor, kudy se budou věci vynášet, spočítá množství krabic a obalového materiálu, který zdarma svým zákazníkům půjčujeme a přidá několik kusů navíc, pro jistotu. Náš technik s vámi projde veškeré kroky, změří nábytek, který bude transportovat a také spočítá množství krabic a obalového materiálu, který vám ZDARMA půjčíme a přidá několik kusů navíc, pro případ potřeby. U nás nezáleží na tom, jak máte velký byt nebo s čím vším budete chtít pomoci. Ta je neměnná! Rezervujte si u nás termín a v dohodnutý čas se pustíme do práce. Objednejte si u nás termín a v den D se pustíme do realizace zakázky v Kladně.

Levné vyklízení Kladno

Pořídili jste si nový byt, dům či nebytový prostor, který je potřeba vyklidit od věcí po původních majitelích a nevíte, jak zajistit ekologickou likvidaci? Pro ekologickou likvidaci odvezeme veškeré vámi vybrané vybavení do sběrného dvora. Ekologickou likvidaci zajistí sběrný dvůr zdarma. Chcete znát orientační cenu za vyklízení Kladno? Podívejte se do našeho platného ceníku na našich internetových stránkách nebo zde vyplňte kontaktní formulář, zadejte poptávku na vyklízení a odešlete. Pro předběžnou cenu za vyklízení Kladno se podívejte na naše internetové stránky, kde v aktuálním ceníku dle velikosti prostoru vyberete orientační cenu vyklízení. My vám v co nejkratším čase zavoláme a domluvíme bližší informace.S námi jednoduše víte, s čím a za kolik vám pomůžeme!

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?