Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Kostelec nad Černými lesy

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Kostelec nad Černými lesy

Našli jste si byt, který přesně odpovídá vašim požadavkům, podepsali jste s makléřem kupní smlouvu a už nyní znáte termín, kdy se budete moci přestěhovat? Nechte si pomoci od zkušených stěhováků, kteří mají se stěhováním bohaté zkušenosti.  Rádi vám také pomůžeme při vyklízení nemovitosti a okolního prostoru i se skladováním v našich moderních skladech nebo skladových kontejnerech. Jsme specializovaná firma PROFIGROUP a zabýváme se profesionálním stěhováním bytů, rodinných domů, garáží, kůlen a dalších přilehlých budov, firem, skladů, kanceláří a jiných prostor. Naše zkušenosti každý den zúročujeme při realizaci zakázek a není pro nás obtíž pracovat ve špatně přístupných místech nebo ve vysokých patrech bez výtahu. Náš tým pracovníků je pravidelně školen pro svou práci, při práci používá výhradně profesionální stěhovací pomůcky a kvalitní obalový materiál, k dispozici má speciálně upravené prostorné vozy a při práci je jištěn pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. Naši zaměstnanci používají při práci výhradně profesionální stěhovací pomůcky, kvalitní obalový materiál, speciálně upravené vozy a při práci je jistí pojistka odpovědnosti s vysokým plněním. S námi máte garanci, že jsme schopni plnit náhradu škody v plné výši a bez potíží. To pro případ, že by se během práce vyskytla chyba a my udělali nechtěně škodu na vašem majetku. Je pro nás důležitá spokojenost zákazníků, proto ke každému přistupujeme individuálně.

 • Stěhování Kostelec nad Černými lesy
 • Stěhování Kostelec nad Černými lesy
 • Stěhování Kostelec nad Černými lesy
 • Stěhování Kostelec nad Černými lesy
 • Stěhování Kostelec nad Černými lesy
 • Stěhování Kostelec nad Černými lesy
 • Stěhování Kostelec nad Černými lesy
 • Stěhování Kostelec nad Černými lesy

Proč si pozvat náš tým PROFIGROUP?

 • Stěhujeme, skladujeme a vyklízíme v Kostelci nad Černými lesy a okolí
 • Pracujeme za nejnižší ceny v okolí
 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti
 • Při práci používáme kvalitní pomůcky a obalový materiál
 • Neúčtujeme za práci ve vysokých patrech bez výtahu
 • Neúčtujeme za práci ve večerních hodinách, o víkendech a svátcích
 • Sestavíme vám cenovou nabídku zdarma
 • Garantujeme individuální a profesionální přístup

Užívejte si ten příjemný pocit ze stěhování Kostelec nad Černými lesy a nedělejte si starosti, pokud potřebujete přestěhovat v následujících dnech. Pokud vám právě nyní zavolal makléř, že jsou veškeré papíry vyřízené, stavební úpravy dodělané a byt je připravený k použití, neplaťte další měsíční nájem na své původní adrese zbytečně. Určitě pak nebudete chtít zbytečně platit další měsíc nájem zbytečně. Nabízíme rychlou pomoc  v Kostelci nad Černými lesy a okolí, stěhování do Kostelec nad Černými lesy a z Kostelce nad Černými lesy. A pokud vás tíží obava, že se nestihnete zabalit, objednejte si u nás službu „stěhování na klíč“ a my vám s balením a vším tím kolem pomůžeme.

 • Stěhování Kostelec nad Černými lesy
 • Stěhování Kostelec nad Černými lesy
 • Stěhování Kostelec nad Černými lesy
 • Stěhování Kostelec nad Černými lesy
 • Stěhování Kostelec nad Černými lesy
 • Stěhování Kostelec nad Černými lesy
 • Stěhování Kostelec nad Černými lesy
 • Stěhování Kostelec nad Černými lesy

Jak probíhá stěhování Kostelec nad Černými lesy s PROFIGROUP?

Vždy je pro nás nejdůležitější spokojenost každého našeho zákazníka. Garantujeme kvalitně odvedenou práci. S každým našim zákazníkem projdeme veškeré jeho představy, požadavky a přání a na základě toho sestavíme plán, podle kterého se budou naši zaměstnanci při realizaci zakázky striktně držet. Je na vás, zda si necháte pomoci pouze s odvozem vašich věcí na novou adresu, nebo celou akci v Kostelci nad Černými lesy necháte na nás. Jako zkušení stěhováci za sebou máme mnoho realizovaných zakázek, a tak jsme si dobře vědomi, co všechno stěhování do Kostelec nad Černými lesy obnáší. Tyto zkušenosti s vámi do posledního detailu projdeme. Také vám poradíme, kdy je optimální začít s balením, jak zabalit například křehký porcelán, zrcadla, sklo nebo nábytek, aby nedošlo k mechanickému poškození během manipulace nebo převozu. Pokud máte ve svém bytě originální kousky skla či porcelánu, starožitný nábytek, hudební nástroje či jiné vybavení, které je nutné stěhovat ve zvlášť opatrném režimu, přenechte balení na naše techniky. V rámci našich stěhovacích služeb vám zajistíme veškeré balení takovýchto věcí. Vše pečlivě připravíme na stěhování. Pečlivě takové věci zabalíme, připravíme na přesun, a nakonec je odvezeme a vyneseme na nové adrese na místo, které jste si předtím sami určili. Naše prostorné vozy jsou speciálně upraveny tak, aby zajistily bezpečnou přepravu obrazů, soch, porcelánu, skla, starožitného nábytku a dalších cenných věcí. Chcete si vše připravit sami? Nemáte ve svém inventáři nic cenného, a proto jste se rozhodli pro balení svépomocí? Pak už stačí na štítky napsat, kam co na nové adrese rozmístit a o vše ostatní se postaráme za vás.

Proč si objednat při stěhování Kostelec nad Černými lesy službu „stěhování na klíč“?

Službu „stěhování na klíč“ Kostelec nad Černými lesy a okolí je určena pro všechny naše zákazníky, kteří se chtějí přestěhovat v Kostelci nad Černými lesy bez zbytečného stresu, fyzické námahy a shonu. Také tuto službu využívají naši zákazníky, kteří zatím nemají žádné zkušenosti s balením a raději tuto činnost přenechají našim zkušeným zaměstnancům. Nebo je určena pro majitele firem, kteří stěhují svou firmu a potřebují pomoci se balením prodejny, skladu, kanceláře a jiných prostor. Stačí nám předat klíče od původní a nové adresy a o vše ostatní se postaráme za vás. Jak to probíhá? Během práce se rovněž postaráme o váš nábytek, který demontujeme a na nové adrese zase pečlivě smontujeme. Nábytek připravíme na odvoz a spolu s krabicemi naskládáme do stěhovacího vozu tak, aby při přepravě nedošlo k poškození vašich věcí. Nakonec na nové adrese vše pečlivě rozmístíme dle vašich požadavků. Vše smontujeme a připravíme na další použití. Vy si zatím můžete užívat svůj volný čas podle svého gusta, a nakonec přijít k hotovému!

Ušetřete s námi za stěhování Kostelec nad Černými lesy i 30%!

Rozumíme, že celá tato akce je finančně náročná. Nebojte se, že vás stěhování Kostelec nad Černými lesy s PROFIGROUP vyjde draho. Přestěhujeme vás do Kostelce nad Černými lesy a z Kostelce nad Černými lesy přesně podle vašich představ.  Jak s námi ušetříte? Obraťte se na nás a domluvte si termín, kdy k vám můžeme poslat našeho technika. V dohodnutý čas k vám pošleme našeho technika, se kterým domluvíte všechny podrobnosti. Aby vše probíhalo jako na drátkách a nevznikly nechtěné situace, technik si přeměří prostory a největší kusy nábytku, spočítá množství krabic, které vám zdarma půjčíme a přidáme několik navíc, pro jistotu. Náš technik si přeměří prostory a velké kusy nábytku, aby nás při práci později nic nezdržovalo, spočítá množství krabic, které vám zdarma půjčíme a přidá několik kusů navíc, pro jistotu. Využijte všech výhod levného stěhování v Kostelci nad Černými lesy od PROFIGROUP.  Vyhovují vám námi nabízené služby? Rezervujte si termín a v daný den k vám přijede náš tým stěhováků, který se pustí do práce. S námi bude stěhování hračka!

Vyklízení v Kostelci nad Černými lesy

Další službu, kterou u nás můžete poptat, je vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Nepotřebné vybavení odvezeme do sběrného dvora. Likvidace ve sběrném dvoře je ZDARMA. Kolik vyklízení Kostelec nad Černými lesy a okolí stojí? Vyplnit můžete nezávaznou poptávku na vyklízení nemovitosti přímo na našem webu. Pro zjištění orientační ceny za vyklízení v Kostelci nad Černými lesy se podívejte na naše stránky a v ceníku vyberte příslušnou velikost nemovitosti. Pro konkrétní cenu si zavolejte naše techniky, kteří k vám na místo pošlou našeho zaměstnance a ten vám připraví cenovou nabídku šitou na míru přesně vaší nemovitosti.Nebo nám zavolejte a domluvte s naším technikem veškeré vaše potřeby s vyklízením a skladováním v Kostelci nad Černými lesy.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?