Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Neratovice

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Neratovice

Čeká vás stěhování v Neratovicích do vašeho nového bytu či domu a nechcete, aby se balení proměnilo v neřízenou středu? Vyberte si profesionální stěhovací firmu PROFIGROUP! Stěhujeme, vyklízíme a skladujeme v našich moderních skladech nebo skladových kontejnerech.  Jsme specializovaná firma PROFIGROUP a zabýváme se stěhováním bytů, domů a firem. Kromě toho zajišťujeme také vyklízení těchto nemovitostí od věcí, které zde zanechali původní majitelé, vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Dle vašich potřeb zajistíme vyklízení na klíč, nebo odvezeme pouze vámi vybrané věci a nezáleží na tom, zda se jedná o špatně dostupná místa nebo vysoká patra bez výtahu. Při práci používají naši stěhováci kvalitní stěhovací pomůcky, profi stěhovací vozy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti. T S námi budete mít jistotu profesionálních služeb a kdyby se během práce vyskytla chyba, jsme schopni plnit náhradu škody v plné výši. Je pro nás důležitá spokojenost zákazníků, proto ke každému přistupujeme individuálně.

 • Stěhování Neratovice
 • Stěhování Neratovice
 • Stěhování Neratovice
 • Stěhování Neratovice

Jak pracují naši stěhováci?

 • Zajišťují stěhování, vyklízení a skladování
 • Při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti
 • Používají kvalitní stěhovací pomůcky
 • Zdarma svým zákazníkům půjčují krabice
 • Připraví vám cenovou nabídku ZDARMA
 • Stěhují bez rizika
 • Garantují individuální a profi přístup
 • Vyřizují poptávky ihned

Jsou situace, kdy může nastat během balení chaos a zmatek, a to hlavně v případě, pokud se jedná o stěhování Neratovice v následujících týdnech nebo dnech. Pokud vám zavolal makléř, že jsou všechny papíry vyřízené a všechny stavební práce hotové, koupelna je obložená, podlahy položené, zdi vymalované, kuchyňská linka je na svém místě, neplaťte zbytečně další měsíční nájem navíc a nastěhujte se, i kdyby to mělo představovat stěhování během několika dní. Zavolejte si na pomoc náš tým stěhováků z PROFIGROUP. Svým zákazníkům totiž nabízíme spěšné stěhování v Neratovicích, do Neratovic a z Neratovic. Svým zákazníkům nabízíme spěšné stěhování v Neratovicích a blízkém okolí.

 • Stěhování Neratovice
 • Stěhování Neratovice
 • Stěhování Neratovice
 • Stěhování Neratovice
 • Stěhování Neratovice
 • Stěhování Neratovice
 • Stěhování Neratovice
 • Stěhování Neratovice

Jak pracujeme v Neratovicích a okolí?

Vždy nám záleží na tom, aby byli naši zákazníci maximálně spokojeni. Záleží nám na kvalitě odvedené práce a ke každé zakázce přistupujeme s maximálním profesionálním přístupem. Dříve, než se pustíme do práce, si s naším technikem projdete veškeré náležitosti stěhování Neratovice, řeknete mu své požadavky, představy a přání a na základě toho pak společně sestavíte plán, podle kterého se budou naši zaměstnanci při práci striktně držet.  Záleží na vás, do jaké míry si od nás necháte pomoci, vždy budeme pracovat rychle, efektivně, spolehlivě, levně a s garancí. Jako zkušení stěhováci jsme si dobře vědomi, co všechno obnáší stěhování po Neratovicích a co je třeba zajistit. Průběh realizace zakázky a veškeré náležitosti s vámi projdeme, abychom vás co nejlépe na stěhování připravili. Také vám poradíme, kdy je nejlepší začít s balením, jak správně zabalit jednotlivé kusy vybavení, aby nic nepřišlo nazmar.  Jestliže máte například ve svém bytě křehká zrcadla, nábytek se skly, historicky cenné předměty, starožitný nábytek nebo hudební nástroje, určitě je třeba je náležitě připravit na přesun. V rámci našich služeb připravíme veškeré křehké vybavení na přesun.  Nábytek například připravíme na transport tím, že z něj sundáme veškeré police, úchytky, zásuvky, vše pečlivě zabalíme do fixační folie, rohy opatříme tvrdým kartonem a pomalu odnosíme do vozu. Pak vše pečlivě zabalíme do bublinkové folie, fixační folie, případně použijeme kartony na vystlání rohů. Naše speciálně upravené velké vozy zajistí bezpečný transport soch, obrazů, nábytku, porcelánu, skla, hudebních nástrojů a dalších křehkých věcí.  Víte, že zvládnete balení svépomocí? Ušetřete s námi díky našim službám, zahrnující pomoc od našich stěhováků, výběr dostatečně velkého vozu a půjčení obalového materiálu i stěhovacích pomůcek ZDARMA až 30% nákladů. Na krabice pak už jen stačí napsat, kam je máme na nové adrese umístit a o vše ostatní už se postaráme.

Nechcete ztrácet čas s balením? Objednejte si službu „Stěhování na klíč“

Tuto službu doporučujeme všem našim zákazníkům, kteří se potřebují přestěhovat do Neratovic nebo z Neratovic v následujících týdnech nebo dokonce dnech a není dostatek prostoru pro balení. Také tuto službu rádi využívají ti, kteří neradi ztrácí čas a raději si zaplatí profesionály pro bezpečné zabalení veškerého vybavení bytu. Nebo je skvělým pomocníkem pro majitele firem, živnostníky, podnikatele, kteří chtějí rozvinout své podnikání a přestěhováním na lukrativnější adresu si zvýší prestiž, ale potřebují zodpovědné, šikovné a spolehlivé stěhováky, kteří jim pomohou podnik přestěhovat. Stačí nám předat klíče a o ostatní se postaráme sami. Jak vám při „stěhování na klíč“ v Neratovicích pomůžeme? Předejte nám klíče od původní a nové nemovitosti.  Nakonec vše odvezeme na novou adresu, krabice dáme do místností dle předem připraveného plánu, nábytek rozmístíme dle vašich požadavků, smontujeme jej a připravíme na další použití. Nakonec veškeré vybavení na nové adrese rozmístíme dle vašich požadavků, které jste řekli našemu technikovi a připravíme na další použití. Nakonec nábytek na nové adrese rozmístíme dle vašich požadavků, elektrospotřebiče zapojíme a krabice odnosíme do místností, kam patří. Vám nezbyde nic jiného, než přijít k hotovému a připravenému!

Ušetřete s PROFIGROUP Neratovice 30% nákladů

Jsme si dobře vědomi toho, že celá tato akce nespočívá pouze v přesunu domácnosti z jedné adresy na druhou, ale že se také musí vyřešit stavební úpravy, truhlářské práce, podlahy, výmalba a mnoho dalších úkonů, včetně nákupu nového zařízení, nábytku a doplňků.  Ať už se jedná o dovybavení vaší domácnosti, pořízení nových elektrospotřebičů, nábytku či doplňků, nebojte se přenechat těžkou práci na našich zaměstnancích. Obraťte se na nás, my vás přestěhujeme bez starostí, při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti, a navíc s námi ušetříte za dopravu i nákup vybavení na stěhování. Jak vám pomůžeme? Zavolejte si náš tým zaměstnanců.  V předem domluveném čase k vám pošleme technika, se kterým přímo u vás doma domluvíte, co se bude likvidovat, co se převeze a s čím budete potřebovat pomoci. Je na vás, zda si necháte pomoci s odvozem krabic nebo zda vás přestěhujeme na klíč. Technik nakonec přeměří prostory, kudy se bude stěhovat, největší kusy nábytku, spočítá množství obalového materiálu, krabic a boxů a přidá několik kusů navíc, pro jistotu. Pak připraví časový harmonogram, a nakonec cenovou nabídku. S námi budete dopředu vědět, kolik za naši pomoc zaplatíte! Vyhovují vám naše nabízené služby Neratovice? S našimi stěhováky, kteří přijedou v přesně dohodnutý čas, ušetříte náklady spojené s pronájmem dodávky, nákupem krabic.

Objevte naši další službu, Vyklízení Neratovice a okolí

Pomůžeme vám také s vyklízením bytů, domů, půd, sklepů, nebytových prostor, kanceláří, skladů, obchodů a jiných prostor, vyklízíme v pozůstalosti a likvidujeme pozůstalost. Vše nepotřebné, co si budete přát vystěhovat, odvezeme do sběrného dvora, kde provedou ekologickou likvidaci zdarma. Likvidace věcí z vyklízení v místně příslušném sběrném dvoře je ZDARMA. Nám zaplatíte pouze za pomoc s vyklízením. U nás platíte pouze za pomoc s vyklízením Neratovice. U nás ušetříte výdaje spojené s eko likvidací na skládkách. My vás budeme co nejdříve kontaktovat. Obrátit se na nás můžete kontaktním formulářem a my vás budeme co nejdříve kontaktovat zpět.S námi víte, kolik za vyklízení zaplatíte.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?