Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Slaný

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 8 minut

Stěhování Slaný

Konečně jste se dočkali, váš byt je připravený k nastěhování a tak nezbývá nic jiného, než vše pečlivě zabalit a vyrazit vstříc novému životu! Zavolejte si na pomoc naše zkušené stěhováky z PROFIGROUP a těžkou práci nechte na nás. Rádi vám pomůžeme se stěhováním v Slaném, ale také s vyklízením nebo krátkodobým i dlouhodobým skladováním vašich osobních věcí v moderních skladech nebo skladových kontejnerech.  Jsme specializovaná firma PROFIGROUP, zabývající se stěhováním, vyklízením a skladováním v Slaném a okolí už od roku 2005. Pracujeme dle předem dohodnutých podmínek, stěhujeme skříně, pohovky, gauče, postele i komody z vysokých pater bez výtahu i z těžko přístupných míst. Nedělá nám problémy vynosit vybavení, skříně, komody, regály, elektrospotřebiče, postele, gauče, hudební nástroje, sochy a další vybavení ze špatně přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu. S námi si můžete být jisti, že si na pomoc přizvete skutečné profesionály, kteří vědí, jak pracovat, a kdyby se přece jen vyskytla chyba, jsme schopni uhradit výši škody v plném rozsahu. Pracujeme o víkendech a svátcích, nonstop. S námi máte jistotu, že jste při stěhování stoprocentně jištěni, navíc náš individuální přístup garantuje nejvyšší úroveň stěhovacích služeb.

Proč si na pomoc se stěhováním v Slaného objednat PROFIGROUP? 

 • Vyřídíme vaši poptávku ihned
 • Zajišťujeme spěšné stěhování Slaný a okolí
 • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích
 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním
 • Používáme vlastní stěhovací vozy i profi pomůcky
 • Připravíme vám ZDARMA cenovou kalkulaci
 • Stěhujeme bez příplatků z vysokých pater i těžko přístupných míst
 • Garantujeme individuální a profesionální přístup 

Dostali jste zprávu od makléře, že váš byt je připravený k nastěhování a vy už nechcete zbytečně platit další nájem navíc?  Zavolejte si na pomoc náš tým stěhováků z PROFIGROUP. Nabízíme spěšné stěhování Slaný a okolí. Stačí si u nás objednat termín, říct nám, jak si celou akci představujete nebo si rovnou objednat „Stěhování na klíč“ a nechat vše na našich zaměstnancích.

 • Stěhování Slaný
 • Stěhování Slaný
 • Stěhování Slaný

Jak stěhujeme po Slaném a z Slaného?

Vždy vám velmi záleží na spokojenosti každého zákazníka. Snažíme se s maximálním úsilím zajistit ty nejlepší služby, které nabízíme. Dříve, než se pustíme do realizace zakázky v Slaném, s vámi projdeme vaše přání, požadavky a představy, podle kterých náš technik vypracuje plán, kterého se budou naši stěhováci při práci striktně držet. Záleží na vašich preferencích, zda si od nás necháte pouze odnosit vybavení bytu do vozu a odvézt na novou adresu, nebo zda si námi necháte pomoci s balením krabic. Za roky praxe dobře víme, co všechno stěhování Slaný obnáší. O veškeré naše poznatky se s vámi podělíme ještě dříve, než se pustíme do práce. Poradíme, jak zabalit elektroniku a nábytek, aby nedošlo k jejich poškození. Nechte si od nás pomoci s balením těchto věcí. V rámci našich nabízených služeb vám pomůžeme s balením nábytku na přesun. Pečlivě vše zabalíme tak, aby nemohlo dojít k poškrábání, mechanickému poškození či promáčknutí. Nábytek ochráníme kartonovými výztužemi, a nakonec obalíme fixační fólií. Naše speciálně upravené stěhovací vozy nabízí bezpečnou přepravu pro historicky cenné věci, starožitný nábytek, křehké sklo a porcelán, hudební nástroje a jiné. Chcete si vše připravit sami? Ušetřete s námi až 30% nákladů, díky našim nabízeným službám, ve kterých najdete například půjčení krabic, boxů, fixační folie, bublinkové folie, stěhovacích pomůcek aj. Stačí, abyste krabice označili štítky podle místností, kam na nové adrese mají přijít. 

 • Stěhování Slaný
 • Stěhování Slaný
 • Stěhování Slaný
 • Stěhování Slaný
 • Stěhování Slaný
 • Stěhování Slaný
 • Stěhování Slaný
 • Stěhování Slaný

Stěhování na klíč v Slaném a jeho výhody

Čeká vás balení domácnosti do Slaný nebo z Slaného, ale nemáte čas s balením nebo se nechcete dostat do stresu? Také ji naši zaměstnanci doporučují všem, kteří se stěhují spěšně a není dostatek času pro bezpečné zabalení všech věcí tak, aby se vyloučilo mechanické poškození během transportu. Nebo ji doporučujeme třeba živnostníkům, podnikatelům a majitelům firem, kteří potřebují pomoci s kanceláří, archivem, skladem, obchodem a jinými prostory. Jak pracujeme? Tato služba probíhá následovně.  Předejte nám klíče od původní a nové nemovitosti.  To, co nechcete, odvezeme do sběrného dvora a ostatní připravíme na odvoz a následně přestěhujeme na novou adresu. Nakonec na nové adrese vše vynosíme a rozmístíme na místo, dle vašich požadavků. Vy si zatím můžete užívat ten krásný pocit z toho, že se stěhujete do svého vysněného domu. Užívejte si čas podle svého, zatímco my budeme pracovat.  

Ušetřete s PROFIGROUP Slaný 30% nákladů

Většina našich klientů přemýšlí o přestěhování svépomocí. Zavolejte si na pomoc náš zkušený tým, se kterým ušetříte až 30% nákladů i své fyzické síly! Jak to probíhá? S čím vším vám pomůžeme? Jak pracujeme? V dohodnutý čas k vám přijede náš technik, který s vámi projedná vaše požadavky a představy o stěhování Slaný. Nezáleží na tom, zda si necháte převézt své vybavení na novou adresu, nebo vám pomůžeme s balením některých vámi vybraných kusů nebo zda vás přestěhujeme na klíč.  Náš technik u nás doma přeměří prostory a jednotlivé kusy nábytku, spočítá množství krabic a obalového materiálu a přidá několik kusů navíc, pro jistotu. Náš technik si pro bezproblémové stěhování Slaný nakonec přeměří prostory, rozměry větších kusů nábytku, spočítá množství obalového materiálu, který vám ZDARMA půjčíme, a nakonec spočítá cenovou kalkulaci. Vyhovují vám naše služby? Pak si u nás rezervujte datum v kalendáři. U nás víte dopředu, kolik vás bude naše pomoc v Slaném stát. Pak už stačí rezervovat termín v diáři a nechat se v požadovaném čase přestěhovat naším týmem zkušených zaměstnanců.

Nejlevnější vyklízení v Slaném

Zajišťujeme také vyklízení bytů, rodinných domů, sklepů, půd a přilehlých prostor k nemovitosti, provádíme profesionální vyklízení v pozůstalosti a zabýváme se diskrétní likvidací pozůstalosti, kterou provádíme dle platné legislativy. Pomůžeme vám s odvozem nábytku do sběrného dvora.  Zde provedou ekologickou likvidaci zdarma. Nám platíte pouze za naši pomoc s vyklízením. Chcete znát orientační cenu za vyklízení Slaný? Kontaktovat nás můžete také prostřednictvím kontaktního formuláře a my se vám co nejdříve ozveme nazpátek. My vás budeme obratem kontaktovat zpět.S námi přesně víte, jak bude vyklízení probíhat a kolik vás bude stát. 

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?