Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Turnov

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Turnov

Plánujete se přestěhovat do Turnova nebo z Turnov a nechcete se dostat do časového stresu nebo nechtěného chaosu u vás doma?  Zavolejte si na pomoc náš tým z PROFIGROUP. Pomůžeme vám také s vyklízením vaší nemovitosti i se skladováním vašich věcí v našich moderních skladech, které máme k dispozici od 1m2nebo ve skladovacích kontejnerech. Jsme specializovaná firma PROFIGROUP a zabýváme se profesionálním stěhováním bytů, rodinných domů, garáží, kůlen a dalších přilehlých budov, firem, skladů, kanceláří a jiných prostor. Mimo to se také zabýváme vyklízením bytů, domů a ostatních objektů v pozůstalosti. Naši zaměstnanci jsou pro svou práci pravidelně školeni a při práci používají kvalitní stěhovací pomůcky, obalový materiál, speciálně upravené stěhovací vozy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. Náš tým stěhováků je pravidelně pro svou práci školen, při práci používají výhradně profesionální stěhovací pomůcky, mají k dispozici speciálně upravené stěhovací vozy a také je při práci jistí pojistka odpovědnosti s vysokým plněním. S námi máte garanci bezpečného stěhování Turnov a pokud by se vyskytla chyba, jsme schopni úhrady škody v plné výši. Pracujeme i během víkendů a svátků nonstop.

 • Stěhování Turnov
 • Stěhování Turnov
 • Stěhování Turnov
 • Stěhování Turnov

Jak pracujeme?

 • Stěhování Turnov bez rizika
 • Vyřízení poptávky ihned
 • Profesionální a individuální přístup
 • Půjčení krabic, boxů a obalového materiálu ZDARMA
 • Maximální spolehlivost díky dlouholetým zkušenostem
 • Cenová nabídka ZDARMA
 • Bez příplatků za stěhování o víkendech a svátcích
 • Bez příplatků za stěhování z pater bez výtahu

Stěhování Turnov může být bez starostí, pokud si pozvete na pomoc zkušené zaměstnance z PROFIGROUP a necháte si pomoci podle svých představ. Pokud vám tedy právě nyní zavolal makléř, že je váš nový byt připraven k nastěhování, neváhejte ani chvilku, vypovězte nájem právě teď, abyste už nemuseli platit nájemné za další měsíc a pusťte se do práce.  Zavolejte si na pomoc naše stěhováky z PROFIGROUP. Svým zákazníkům totiž nabízíme spěšné stěhování v Turnově, do Turnova a z Turnova. Stačí si u nás objednat „stěhování na klíč“ a o vše ostatní už se postaráme za vás, popřípadě vám přijdeme pomoc s balením.

 • Stěhování Turnov
 • Stěhování Turnov
 • Stěhování Turnov
 • Stěhování Turnov
 • Stěhování Turnov
 • Stěhování Turnov
 • Stěhování Turnov
 • Stěhování Turnov

Jak vás přestěhujeme do Turnova nebo z Turnova a okolí?

Vždy nám záleží na spokojenosti každého zákazníka. Proto odvádíme kvalitní služby, za kterými si stojíme a které předem domluvíme s našimi klienty. Proto dříve, než se pustíme do realizace zakázky v Turnově, s vámi sestavíme plán, ve kterém budou zahrnuty veškeré vaše představy, přání a požadavky. Na vás záleží, do jaké míry vám pomůžeme, zda vám pomůžeme odnosit vybavení do vozu, převezeme jej a na nové adrese rozmístíme, nebo zda vám pomůžeme s balením vybraných kusů nábytku a vybavení nebo vás přestěhujeme na klíč. Za roky práce v Turnově dobře víme, co všechno je třeba zajistit a na co si dát především v centru města pozor. O veškeré tyto poznatky se s vámi podělíme ještě dříve, než se pustíme do práce. Poradíme vám, kdy a jak nejlépe začít se stěhováním, jak nejlépe zabalit křehké vybavení, jak připravit nábytek na přesun, aby nedošlo k mechanickému poškození hran a poškrábání nábytku. Jestliže zatím nemáte s balením zkušenosti a nechcete, aby se během práce cokoliv rozbilo, nechce si pomoci s balením od našich zaměstnanců. Vyberte si v rámci našich nabízených služeb pomoc s balením. Pečlivě demontujeme pohyblivé části, skleněné výplně a zrcadla, sundáme úchytky. Pak nábytek obalíme do bublinkové a fixační folie a samozřejmě nezapomeneme hrany vyztužit pevným kartonem. Naše speciálně upravené vozy zajistí bezpečnou přepravu soch, obrazů, historicky cenných předmětů, nábytku, elektroniky, aj. Stačí, když pak na krabice a nábytek našim stěhovákům napíšete, do jaké místnosti mají na nové adrese přijít a o vše ostatní už se postaráme sami. Nechte si od nás spočítat množství krabic, které vám zdarma půjčíme. Pak už nám stačí na krabice napsat, do jakých místností je máme na nové adrese vynosit a o ostatní už se postaráme my.

Jak s PROFIGROUP probíhá služba „stěhování na klíč“?

Službu doporučujeme všem našim zákazníkům, kteří potřebují pomoci převézt veškeré své vybavení v Turnově, do Turnova a z Turnova během několika týdnů nebo dokonce dnů a nechtějí se dostat do stresu. Tuto službu také rádi využívají ti, kteří si rádi nechají pomoc od profesionálů. Nebo si ji s radostí objednávají majitelé firem a kanceláří, kteří chtějí vyzdvihnout své podnikání na novou úroveň přestěhováním na lukrativnější adresu, ale nechtějí přenechávat práci s balením na svých zaměstnancích. Předejte nám klíče a nechte si pomoci s balením, transportem a rozmístěním věcí na nové adrese.  Jak probíhá „Stěhování na klíč?“ Veškeré vybavení pečlivě uložíme do krabic, které popíšeme podle toho, kam bude patřit na nové adrese. Během práce se postaráme také o nábytek, elektrospotřebiče i drahé vybavení, které je nutné stěhovat bezpečně a šetrně. Nakonec nábytek rozmístíme na nové adrese dle vašich představ, elektroniku zapojíme a vestavné spotřebiče uložíme do skříní. S námi bude stěhování mnohem jednodušší! Vy si zatím můžete užívat ničím nerušený čas a užívat si ten vzrušující pocit, že se konečně stěhujete do nového.

Nejlevnější stěhování v Turnově od PROFIGROUP

Rozumíme, že celá tato akce přináší celou řadu nákladů, zvláště v případě, pokud musíte uhradit veškeré zednické a malířské práce, a ještě musíte dovybavit svůj nový byt o nový nábytek a další vybavení. Pokud hledáte nejlevnější pomoc Turnov a okolí, obraťte se na naše zkušené zaměstnance. Přestěhujeme vás nejlevněji do Turnov a z Turnov, dle vašich představ. Jak pracujeme? Zavolejte si naše zkušené a statné stěhováky z PROFIGROUP. V dohodnutý čas k vám pošleme technika, který přímo u vás doma změří velké skříně, spočítá množství krabic, které vám ZDARMA půjčíme a domluvíte veškeré vaše požadavky. Je na vás, v jakém rozsahu vám během stěhování pomůžeme, zda vám přestěhujeme věci na novou adresu, nebo vám pomůžeme s balením některých věcí, nebo necháte celou práci na nás. Technik si přeměří největší kusy nábytku a prostor, spočítá množství krabic, které vám zdarma půjčíme a přidá několik navíc, pro jistotu. Pak sestaví časový harmonogram, plán a konečnou cenovou kalkulaci. Cena je u nás totiž neměnná. S námi budete dopředu vědět, kolik vás stěhování s PROFIGROUP do Turnově nebo z Turnově bude stát a budete mít jistotu, že vám nenaúčtujeme poplatky navíc. S námi budete přesně vědět, kolik vás přestěhování do Turnova nebo z Turnova bude s PROFIGROUP stát.

Vyklízení Turnov a likvidace pozůstalosti Turnov

Pomůžeme vám s odvozem nábytku do sběrného dvora.  Zde provedou likvidaci veškerého vybavení zdarma. Pro získání orientační ceny za vyklízení v Turnově? se můžete podívat do platného ceníku na našich internetových stránkách. A jaká je cena za vyklízení Turnov a okolí? Podívejte se do našeho platného ceníku, který najdete na našem webu a podle velikosti nemovitosti jednoduše zjistíte předběžnou cenu za vyklízení Turnov a pro bližší informace nám stačí napsat do kontaktního formuláře. Přesnou cenovou nabídku vám sdělíme po shlédnutí přímo u vás na místě.Rovněž nás můžete kontaktovat telefonicky a vše domluvit s naším technikem, který bude mít od této chvíle vyklízení vaší nemovitosti na starost.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?