Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Velká Chuchle

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Velká Chuchle

Čeká vás stěhování v Velké Chuchli do vašeho nového bytu či domu a nechcete, aby se balení proměnilo v neřízenou středu? Dříve, než obvoláte půjčovny dodávek a zavoláte svým přátelům, podívejte se na aktuální cenovou nabídku naší firmy PROFIGROUP.  Pomůžeme vám mimo to také s vyklízením a skladováním vašich věcí. Naše firma PROFIGROUP má se stěhováním bytů, domů, firem, obchodů a jiných nebytových a komerčních prostor zkušenosti od roku 2005. Také se zabýváme vyklízením všech druhů nemovitostí a přilehlých objektů, vyklízení v pozůstalosti a likvidací pozůstalosti dle platné legislativy. Díky mnohaletým zkušenostem jsme vám schopni pomoci s běžným vybavením domácnosti, ale také s těžkými skříněmi, elektrospotřebiči, pohovkami a dalším vybavením domácnosti i ze špatně přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu. Naši stěhováci jsou pro svou práci pravidelně školeni, mají k dispozici prostorné stěhovací vozy, používají výhradně profesionální stěhovací pomůcky a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti. Při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. Pracujeme nonstop, a to i o víkendech a svátcích.

 • Stěhování Velká Chuchle
 • Stěhování Velká Chuchle
 • Stěhování Velká Chuchle

Jak pracují stěhováci z PROFIGROUP v Velké Chuchli

 • Stěhujeme, vyklízíme a skladujeme v okolí Velké Chuchle
 • Při práci nás jistí pojistka odpovědnosti
 • Ke každé zakázce přistupujeme individuálně
 • Půjčujeme ZDARMA krabice, boxy a obalový materiál
 • Poptávky vyřizujeme ihned
 • Zajišťujeme spěšné stěhování Velká Chuchle
 • Neúčtujeme poplatky za práci o víkendech a svátcích
 • Sestavujeme ZDARMA pevnou cenovou nabídku

Stěhování Velká Chuchle může být rychlé a bez starostí, a to i v případě, že vše potřebujete vyřídit v následujících týdnech, nebo dokonce dnech. Pokud i vám právě zavolala stavební firma a hlásí, že veškeré stavební úpravy jsou ve vašem bytě hotové, všechny stěny jsou perfektně vymalované, koupelna obložena a kuchyňská linka smontovaná, neplaťte zbytečně další měsíční nájem. Nemusíte platit další nájem, obraťte se na nás. Nabízíme rychlé stěhování v Velké Chuchli, do Velké Chuchle nebo z Velké Chuchle a to v i blízkém okolí.  Pokud není dostatek prostoru pro balení, pomůžeme vám s balením vámi vybraných věcí nebo vás rovnou přestěhujeme na klíč.

Jak pracujeme při stěhování v Velké Chuchli a okolí?

Ať už se rozhodnete přestěhovat svou malou garsonku, věší byt, rodinný dům nebo firmu, vždy si s naší firmou PROFIGROUP můžete být jisti, že budete maximálně spokojeni. U každé realizované zakázky nám záleží na kvalitě odvedených služeb. Dříve, než se pustíme do realizace zakázky v Velké Chuchli, s vámi projdeme vaše přání, požadavky a představy, podle kterých náš technik vypracuje plán, kterého se budou naši stěhováci při práci striktně držet. Podle tohoto plánu se budou naši zaměstnanci při realizaci zakázky v Velké Chuchli držet.  Za roky praxe naši stěhováci dobře vědí, co všechno stěhování do Velké Chuchle nebo z Velké Chuchle obnáší. Proto dříve, než se pustíme do práce, s vámi probereme veškerá úskalí v Velké Chuchli a poradíme, jak se co nejlépe připravit. Poradíme, jak a kdy je nejlepší začít s balením, co všechno zabalit, aby nedošlo k mechanickému poškození, jak připravit nábytek na přesun a jak zařídit bezpečné stěhování skla, porcelánu, zrcadel, hudebních nástrojů a jiných drahých a křehkých předmětů. Mnoho našich zákazníků nemá zatím s balením žádné zkušenosti a mají obavu, aby se během transportu něco nerozbilo. Nechte si pomoci od našich profesionálů a v rámci našich nabízených služeb si nechte zabalit vámi vybrané kusy historických předmětů, skla, porcelánu, nábytku, hudebních nástrojů, elektroniky apod. Z nábytku demontujeme zásuvky, poličky, úchytky, madla, skleněné části nebo zrcadla. Pak vše zabalíme do bublinkové folie, fixační folie, rohy obalíme tvrdým kartonem, přeneseme do speciálně upravených vozů, kde vše pečlivě připoutáme. Naše upravené vozy zajistí bezpečný transport pro historicky cenné předměty, starožitný nábytek, křehké sklo a porcelán i například hudební nástroje.  Nemáte ve své domácnosti nic cenného a jste si jisti, že vše zvládnete zabalit svépomocí? Půjčíme vám totiž ZDARMA krabice, boxy, obalový materiál, stěhovací pomůcky pro snadnější manipulaci při balení a další pomůcky. O vše ostatní už se postaráme sami!

Co zahrnuje „stěhování na klíč“ od PROFIGROUP?

Služba „Stěhování na klíč“ je určena pro všechny, kteří se stěhují rychle a nemají dostatek času na třídění, balení a přípravu. Je také často využívána našimi zákazníky, kteří raději nechají složitou práci na zkušenějších. Jak na to?  Předejte nám klíče od nové a staré adresy a o vše ostatní se postaráme za vás. Jak to probíhá? Veškerý inventář vaší domácnosti nebo firmy uložíme do krabic, nábytek připravíme na transport a následně vše odvezeme na novou adresu. Během práce se postaráme také o bezpečnou přepravu elektrospotřebičů, elektroniky, hudebních nástrojů a jiného vybavení. Nábytek na nové adrese smontujeme a připravíme na další použití. Nábytek smontujeme a připravíme na další použití, elektrospotřebiče uložíme do vestavěných skříní a zapojíme.  Vy si zatím můžete užívat ten příjemný pocit z toho, že už brzy budete bydlet v novém!

 • Stěhování Velká Chuchle
 • Stěhování Velká Chuchle
 • Stěhování Velká Chuchle
 • Stěhování Velká Chuchle
Levné stěhování Velká Chuchle vám zajistí PROFIGROUP

Víme, že stěhování s sebou přináší celou řadu dalších nákladů, jako jsou například stavební úpravy, podlahářské, truhlářské, obkladačské a malířské práce, nákup doplňků, vybavení a nábytku, což přináší velkou finanční zátěž pro váš rozpočet. Mnoho zákazníků v rámci úspor spoléhá na vlastní síly, ale díky našim nabízeným službám, jako je půjčení krabic a obalového materiálu zdarma nebo půjčení prostorných vozů, ušetříte až 30% nákladů. Obraťte se na nás, díky zapůjčení obalového materiálu, vlastním vozům a zkušeným zaměstnancům, s námi ušetříte až 30% nákladů za práci Velká Chuchle a okolí.  Jak pracujeme?  Zavolejte si nás a my k vám pošleme našeho technika, přímo na adresu. V předem domluveném čase k vám pošleme technika, se kterým přímo u vás doma domluvíte, co se bude likvidovat, co se převeze a s čím budete potřebovat pomoci. Nezáleží na tom, zda vám pomůžeme přestěhovat jen několik málo krabic z vaší garsonky, nebo vám pomůžeme přestěhovat rodinnou vilu, včetně garáže. Náš technik se pak postará o bezproblémovou práci tím, že si přeměří prostor, kterým se bude stěhovat, přeměří největší kusy nábytku. S námi budete předem vědět, kolik za naši pomoc zaplatíte a můžete tak v klidu počítat s vaším rozpočtem na nákup vybavení. Vyhovují vám naše nabízené služby? Vyhovují vám naše nabízené služby v Velké Chuchli? Navíc si neúčtujeme příplatky za stěhování ve večerních hodinách, o víkendech a svátcích, ani za stěhování z vysokých pater bez výtahu. 

Vyklízení Velká Chuchle a likvidace v pozůstalosti diskrétně

Vybírat z naší nabídky služeb můžete například také vyklízení Velká Chuchle a to například tehdy, když jste si koupili nemovitost, ve které zůstalo mnoho věcí po původních majitelích, nebo pokud jste dostali na starost vyklízení pozůstalosti v Velké Chuchli nebo pokud potřebujete diskrétně zařídit likvidaci pozůstalosti.  Veškeré vybavení protřídíme, co chcete nechat dáme stranou a zbytek odvezeme do příslušného sběrného dvora. Zde provedou ekologickou likvidaci zdarma. Nám zaplatíte pouze za pomoc s vyklízením Velká Chuchle a okolí. Pokud chcete znát předběžnou cenu za vyklízení v Velké Chuchli, tak se podívejte na naše internetové stránky, kde najdete platný ceník. Na našich internetových stránkách najdete platný ceník, podle kterého snadno určíte cenu dle velikosti nemovitosti. Obrátit se na nás můžete rovněž telefonicky, kde s naším technikem projdete veškeré náležitosti vyklízení v Velké Chuchli. Nebo se na nás můžete obrátit telefonicky, s technikem domluvíte veškeré vaše požadavky na vyklízení Velká Chuchle a na základě jich pak sestaví konečnou cenu.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?