Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Žatec

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Žatec

Potřebujete sehnat co nejlevnější stěhováky v  Žatci? Nechte si pomoci od našeho zkušeného týmu z PROFIGROUP.  Naši stěhováci vám rádi pomohou se stěhováním, vyklízením i skladováním. Naše specializovaná firma PROFIGROUP se zabývá stěhováním bytů, rodinných domů, garáží, dílen, sklepů, půd, ale také kanceláří, obchodů, salonů, skladů a jiných nebytových prostor. Také zajišťujeme vyklízení nemovitostí v případě, kdy jste investovali do nového, kde zůstalo mnoho věcí po původních majitelích, zajišťujeme diskrétní vyklízení pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Kromě toho se zaměřujeme i na vyklízení, vyklízení v pozůstalosti a likvidaci v pozůstalosti a stěhování z vysokých pater bez výtahu. Náš tým se skládá ze statných a šikovných stěhováků, kteří jsou pro svou práci pravidelně školeni, navíc jsou vybaveni kvalitními stěhovacími pomůckami, kvalitním obalovým materiálem, speciálně upravenými vozy a při práci je jistí pojistka odpovědnosti s vysokým plněním. U nás máte jistotu, že v případě vzniklé škody jsme schopni hradit náhradu škody v plné výši.  Stěhujeme nonstop, včetně víkendů a svátků, přestěhujeme vás i ve večerních hodinách nejen do Žatce a z Žatec, ale také v blízkém okolí.

 • Stěhování Žatec
 • Stěhování Žatec
 • Stěhování Žatec

Jak pracují stěhováci z PROFIGROUP?

 • Zajišťujeme stěhování Žatec a okolí
 • Pracujeme nonstop, o víkendech i svátcích
 • Garantujeme profesionální a individuální přístup
 • Zdarma půjčujeme krabice a další obalový materiál
 • Sestavíme ZDARMA cenu
 • Neúčtujeme poplatky za práci večer
 • Bez příplatků za odnos z pater bez výtahu
 • Pomůžeme s vyklízením i skladováním

I když se potřebujete přestěhovat do Žatce nebo z Žatce během následujících týdnů nebo dokonce dnů, s našimi zkušenými a statnými stěhováky vše zvládnete bez starostí! Jestliže vám právě nyní zavolal makléř, že je váš nový byt připravený k nastěhování, jsou zde dodělané poslední stavební úpravy a je namontovaná kuchyň, určitě neplaťte další měsíční nájem navíc. Zavolejte si naše stěhováky, kteří zajišťují spěšné stěhování Žatec a okolí. Nabízíme spěšné stěhování Žatec a okolí. Pokud nestíháte balit, pomůžeme vám nebo vás rovnou přestěhujeme na klíč.

Jak vám pomohou stěhováci z PROFIGROUP při stěhování v Žatci?

Pro nás je spokojenost zákazníka až na prvním místě. Garantujeme kvalitně odvedenou práci. Proto s vámi náš technik projde veškeré vaše požadavky a poté připraví plán, podle kterého se naši zdatní chlapi budou držet. Záleží pouze na vás, jakou námi nabízenou službu si vyberete a o jaké individuální požadavky si řeknete, zda si necháte zabalit pouze několik kusů nábytku, necháte si pomoci s balením například křehkého drahého porcelánu nebo si vyberete realizaci zakázky na klíč. Navíc jsme si za roky praxe v Žatci dobře vědomi, co všechno je zde nutné zajistit, aby nedošlo ke zbytečným časovým průtahům nebo jiným nepříjemnostem. Veškeré potřebné kroky s vámi projdeme. Poradíme také, jak a kdy začít ideálně s balením, jak jednotlivé věci zabalit, tak, aby nedošlo k mechanickému poškození. Mnoho našich zákazníků nemá zatím se stěhováním zkušenosti a bojí se, aby při manipulaci nedošlo k nějakým nechtěným ztrátám. V rámci nabízených služeb vám pomůžeme s balením vybraných věcí. Nabízíme služby, kdy pomáháme s balením a přesunem věcí. Pak vše pečlivě zabalíme do bublinkové folie, fixační folie, případně použijeme kartony na vystlání rohů. Naše upravené a dostatečně velké vozy zajistí bezpečnou přepravu nábytku, historicky cenných předmětů, starožitností, křehkého skla či porcelánu. Chcete si vše připravit sami? Pak si nechte spočítat od našeho technika množství krabic a obalového materiálu, který vám zdarma půjčíme. Pak už stačí na jednotlivé zabalené kusy napsat, kam je mají stěhováci na nové adrese uložit a o ostatní už se postaráme sami.

 • Stěhování Žatec
 • Stěhování Žatec
 • Stěhování Žatec

Jak stěhujeme na klíč?

Tato služba je velmi populární u lidí, kteří se potřebují spěšně přestěhovat v Žatci a není čas na balení. Hojně ji využívají zákazníci, kteří neradi ztrácejí svůj čas a raději nechávají těžké věci na profesionálech. Nebo je určena například pro majitele firem, živnostníky a podnikatele, kteří mají kancelář, archiv, sklad, výrobní prostory, sklady a jiné prostory, které vyžadují velké množství času na balení a nechtějí tohle všechno nechat na svých zaměstnancích. Při této službě nám stačí předat klíče od původního a nového bytu a o vše ostatní už se postaráme za vás.  Jak probíhá „Stěhování na klíč?“ Během práce se postaráme o bezpečnou přepravu nejen nábytku, ale také například elektrospotřebičů.  Během práce se postaráme o demontáž a následnou montáž nábytku. Nábytek na nové adrese smontujeme a připravíme na další použití. Nábytek smontujeme a připravíme na další použití. Připravíme vám domácnost na nastěhování, zatímco vy si můžete užívat volné chvíle podle vašich představ.

Hledáte levné stěhování Žatec

Rozhodli jste se přestěhovat na poslední chvíli a nemáte dostatek času pro balení všech věcí vaší domácnosti, nábytku a elektroniky, přesto se potřebujete přestěhovat v Žatci v nejbližších týdnech nebo dokonce dnech? Zavolejte si k nám na pobočku, domluvte si vaše požadavky, rezervujte si termín a vše ostatní už stačí nechat na našich zaměstnancích, kteří se postarají o kompletní přestěhování, přípravu nábytku na další použití a hrubý úklid na původní adrese. Obraťte se na nás, my vás přestěhujeme bez starostí, při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti, a navíc s námi ušetříte za dopravu i nákup vybavení na stěhování. Jak s námi ušetříte? Ze všeho nejdříve si zavolejte náš tým PROFIGROUP. V dohodnutý čas k vám pošleme technika, který přímo u vás doma změří velké skříně, spočítá množství krabic, které vám ZDARMA půjčíme a domluvíte veškeré vaše požadavky. Vyberete si jednu z námi nabízených služeb a doplníte ji o své individuální požadavky.  Technik si přeměří velikost nábytku a prostory, kudy se bude stěhovat, spočítá množství krabic, které vám ZDARMA půjčíme a přidá několik kusů navíc, pro jistotu. Pak sestaví časový harmonogram, plán a konečnou cenovou kalkulaci. Po domluvené spolupráci, kdy řeknete našim stěhovákům, co všechno potřebujete zařídit, nakonec připravíme časový harmonogram i plán stěhování Žatec a nakonec připravíme konečnou cenovou nabídku.  Vyhovují vám naše nabízené služby s pomocí v Žatci? Rezervujte si termín a v den D můžete očekávat naši pomoc!

Vyklízení a likvidace pozůstalosti nejlevněji v Žatci

Svým zákazníkům nabízíme také pomoc s vyklízením bytů, rodinných domů, nebytových prostor a přilehlých staveb od věcí, které zde nechali předchozí majitelé, také zajistíme vyklízení pozůstalosti a zařizujeme likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Díky praxi si poradíme s vynesením elektrospotřebičů, velkých kusů nábytku a dalšího vybavení ze špatně přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu, které pak odvezeme do sběrného dvora. Zde provedou ekologickou likvidaci zdarma. Jaká je cena za vyklízení? Jaká je orientační cena za vyklízení v Žatci? V co nejkratším čase vás budeme kontaktovat. My vás budeme co nejrychleji kontaktovat nazpátek.S námi bude vyklízení v Žatci jednoduché! 

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?