Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování a vyklízení Tábor

Čeká vás stěhování? Bojíte se toho chaosu, času a námahy čemuž se při stěhování nelze vyhnout? Plánujete se přestěhovat z Táboru nebo do Táboru, ale nemáte s vyklízením a stěhováním žádné zkušenosti? Svěřte stěhování naší firmě.

Firma ProfiGROUP má s vyklízením a stěhováním bytů, domů i kanceláří bohaté zkušenosti. Nabízíme vám profesinální stěhovací a vyklízecí služby za rozumné ceny. Vaše stěhování i vyklízení zajistíme rychle, profesionálně, bez starostí a závad. Nabízíme vám stěhování zkušeným týmem pracovníků, maximální péči pro váš nábytek a vybavení a lákavé ceny. V případě zájmu se postaráme o demontáž a následnou montáž stěhovaného nábytku. Jsme vám k dispozici nonstop, o víkendech i o svátcích.

Vaši poptávku vyřídíme ihned a stěhování realizujeme k Vaší maximální spokojenosti co nejdříve. Spokojenost našeho zákazníka je pro nás velmi důležitá, proto se Vám rádi přizpůsobíme a Vašim požadavkům vždy vyhovíme.
Přesvědčte se sami a podívejte se na reference od našich zákazníků, které jsou jen kladné a velmi nás těší. 

Proč právě firma ProfiGroup?

  • stěhování se zárukou 
  • stěhování bez rizika
  • maximální spolehlivost
  • profesionální a vstřícné jednání
  • vyřízení poptávky ihned
  • zapůjčení krabic na stěhování - ZDARMA
  • vypracování cenové nabídky - ZDARMA
  • poradenský servis - ZDARMA
  • ŽÁDNÉ PŘÍPLATKY za stěhování o víkendech nebo o svátcích
  • ŽÁDNÉ PŘÍPLATKY za stěhování do patra bez výtahu

Příklady stěhování

Ceník

Pro naše zákazníky zajišťujeme

Stěhování Tábor – přípravy

V případě konečného stěhováním do nových prostor, je zapotřebí připravit veškerý nábytek na jeho přesun. Nemáte-li na to čas nebo žádnou zkušenost, vytužijte naše levné stěhování do Táboru nebo z Táboru. V rámci námi nabízených služeb váš nábytek připravíme na přesun, obalíme ho do fixační fólie a poskládáme do stěhovacího vozu tak, aby se nemohl při převozu poškodit. Naší prioritou je především spokojenost zákazníka. Profesionálně se postaráme o přípravu, zabalení a levné stěhování do Táboru

Průběh levného stěhování Tábor

Spokojenost zákazníka je pro nás na prvním místě a proto vždy dodržujeme domluvené časy a termíny. V dohodnutém čase k vám přijede stěhovací vůz s našimi pracovníky. Každé stěhovací auto má vždy jednoho vedoucího pracovníka, který vám bude po celou dobu k dispozici a zodpoví případné dotazy ohledně stěhování. 

Součástí každého stěhování je také případná demontáž a následná montáž nábytku na místě vykládky. Nábytek připravený ve fixační folii bude přesunut do připraveného stěhovacího vozu a tam poskládán tak, aby při převozu nedošlo k jeho poškození. Další ochranou přepravovaných předmětů na voze jsou tzv. deky, které se zpravidla dávají mezi nábytek.

Po naložení veškerého nábytku a věcí následuje převoz na určené místo vykládky a vždy vyložen a umístěn tam, kam si řeknete. Součástí stěhování z Táboru nebo do Táboru je i následné vybalení nábytku z ochranné folie, kterou poté odvezeme a dáme k recyklaci. 

Stěhování Tábor – ceny služeb

Zjistěte si orientační cenu vašeho stěhování do Táboru nebo z Táboru? Stačí vyplnit nezávaznou poptávku stěhovacích služeb nebo nás kontaktovat na telefonním čísle +420 776 000 776. Naši technikci vám pomůže s výběrem vhodné velikosti stěhovacího vozu i počtu pracovníků, kteří by stěhování v Klatovech zajišťovali. Na dotazy ohledně našich služeb vám odpovíme co nejrychleji.

Vyklízení Tábor

Mezi námi nabízené služby patří kromě stěhování také vyklízení: bytů, domů, sklepů, půd po úmrtí, likvidace pozůstalosti a odvoz nepotřebných a nežádoucích věcí do sběrného dvora či na skládku. Nepotřebný nábytek a další věci odvezeme na sběrný dvůr nebo na skládku a usnadníme vám tak jeho likvidaci. Likvidace do sběrného dvora je ZDARMA a vy tak platíte pouze za naše služby.

Stěhování Profigroup je specialista na stěhování Tábor!

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?