Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Tipy na levné stěhování bez stresu v Příbrami

25. 04. 2024
|schedule Čtení tohoto článku zabere 8 minut
Stěhování s PROFIGROUP

Stěhování může být nápor na nervy, zvláště tehdy, pokud se stěhujete poprvé. Pokud se stěhujete v Příbrami a okolí, podívejte se na tipy, jak se co nejrychleji přestěhovat a ušetřit velké finanční výdaje. Podívejte se na tipy našich stěhováků z PROFIGROUP, jak se levně přestěhovat v Příbrami a okolí.

Nejlevnější stěhování v Příbrami

Vyhlédli jste si krásný dům nebo luxusní byt v Příbrami? Pokud jste se už na první prohlídce ve vašem vysněném bytě či domě cítili jako doma, neváhejte a zavolejte svému realitnímu makléři a domluvte si ještě jednu prohlídku a rovnou si domluvte rezervační smlouvu.

Vybrat krásný byt či dům v Příbrami je celkem náročné. Protože tato oblast je velmi žádaná především pro rodiny s dětmi, kteří chtějí být na dosah Prahy, ale chtějí si užívat klidné prostředí, nádhernou přírodu a všechny benefity, které nabízí dojezdová vzdálenost do metropole.

Už máte všechny náležitosti týkající se nákupu nemovitosti vyřízené? Zjistěte, kdy budete mít k dispozici klíče od svého nového domova a zavolejte si k nám na pobočku do PROFIGROUP. Domluvte si s naším technikem nezávaznou konzultaci u přímo u vás doma a nechte si spočítat, kolik vás  stěhování v Příbrami s PROFIGROUP bude stát. Náš tým stěhováků se specializuje na nejlevnější stěhování v Příbrami a okolí. Podívejte se na naše reference, komu jsme se stěhováním v nedávné době pomohli.

Stěhování v Příbrami - jak to udělat jednoduše

Stěhování do nového domova je vzrušující záležitostí. Je to nový začátek a nová etapa vašeho života. Nejen, že se odstěhujete do vysněného bytu či domu, ale také získáte zbrusu nové příležitosti a šanci vytvořit si nový domov, nové přátele, novou životní etapu. Ale i tak se to občas může zdát stresující.

Především ve chvíli, kdy jsou veškeré zednické práce na vašem domě hotové. Kuchyňská linka je připravena k uvaření první večeře. Veškeré malířské práce jsou dokončeny spolu s pokládkou podlah. Náročná rekonstrukce koupelny je také hotová a tak nezbývá nic jiného, než si domluvit termín stěhování s našimi stěhováky z PROFIGROUP.

Jenže sbalit svůj dosavadní život do kartonových krabic je prostě náročné. Jak na to?

Tip 1: Vyberte si stěhovací společnost co nejdříve

Není nic příjemnějšího, než vědět, že vám se stěhováním pomůže tým profesionálních stěhováků. Jenže stěhování může být někdy náročné. A to v měsících, kdy je takzvaná „špička stěhování“. Zavolejte si proto k nám na pobočku co nejdříve a rezervujte si termín hned, jak budete znát dokončení všech zednických, truhlářských, malířských a podlahářských prací u vás doma.

Proč PROFIGROUP? Jsme stěhovací firma, která na trhu působí od roku 2005. Ze všeho nejdříve k vám pošleme našeho technika, který zdarma na nezávazné konzultaci projde veškeré prostory ke stěhování a domluví s vámi vaše představy a požadavky na stěhování. Poznamená si, co budete chtít přestěhovat na novou adresu a kam umístit nábytek, který připravíme na další použití. Poznamená, co budete chtít vyklidit a jestli budete chtít něco uskladnit v našich skladech. Na základě zjištěných informací připraví plán stěhování, časový harmonogram a cenovou nabídku, která je od této chvíle neměnná. S námi budete dopředu vědět, kolik za stěhování v Příbrami zaplatíte.

Tip 2: Vytvořte si plán stěhování

Stěhování se bez plánu neobejde. Pamatujte, jaký plán stěhování si udělal náš technik během první návštěvy u vás. Poznamenal si zde vše, co jste mu zadali ze svých požadavků. Poznamenal si vše, co budete chtít pomoci zabalit a co naopak vyhodit.

Přesně takový seznam potřebujete i vy. Díky němu se během balení neztratíte. Budete přesně vědět, co je třeba zajistit. Jaké služby vypovědět, co naopak zajistit na nové adrese. Jednotlivé úkony si během odvedených prací odškrtněte. A přidávejte další, co vás napadnou. S plánem stěhování budete vždy vědět, co je třeba udělat a přečtete si, co už jste zařídili.

Tip 3: Vykliďte svůj domov předem

Kompletní vyklizení vašeho domova od všech starých, nechtěných nebo nepotřebných věcí před vaším stěhováním vám může ušetřit čas a stres, ale také vám může ušetřit peníze!

Darováním, recyklací nebo vyhozením věcí, které nepotřebujete, snižujete množství věcí, které potřebujete přestěhovat. Čím méně věcí máte, tím menší je stěhovací vůz a tím méně hodin potřebujete stěhovací službu. Znamená to také platit za méně stěhovacích krabic!

Jednoduchým způsobem, jak ušetřit peníze při stěhování, je vyhnout se placení za přepravu věcí, které se chystáte vyhodit, až dorazíte do nového domova.

Tip 4: Udělejte si plán balení – a začněte s balením brzy

Zabalit celou domácnost je časově velmi náročné. Proto s ním začněte co nejdříve. Když vyklidíte vše, co už nepotřebujete, nejlepší je začít s místnostmi, které nepoužíváte tak často. Může se jednat o komody, sklepy, půdy, chodbu, ložnici, obývací pokoj. Zabalení těchto místností a uložení nepoužívaných věcí do krabic vám naruší chod domácnosti co nejméně.

Označování krabic

Po pečlivém zalepení nezapomeňte na krabice nalepit barevný štítek, který dá stěhovákům signál, do jaké místnosti na nové adrese krabice půjde. Na krabici také nalepte kompletní seznam věcí, které obsahuje. Tento seznam můžete napsat na papír a přilepit ke krabici pomocí izolepy. Díky tomuto seznamu budete přesně vědět, kde co máte. Vybalit můžete to nejdůležitější a zbytek nechat na jindy. Tak nevznikne v bytě na nové adrese zbytečný chaos.

Tip 5: Zjistěte, co jen tak „nepřestěhujete“

Jsou některé věci, které stěhovací týmy nepřepraví. Patří mezi ně věci jako nebezpečné materiály, rostliny s půdou, plechovky s barvami nebo chemikáliemi. Hrnce s barvou lze často darovat na charitu, takže se nemusíte cítit, že všechno musí přijít nazmar.

Rostliny je nutné na  stěhování důkladně připravit. Každý květináč zabalte do igelitového pytle a pevně omotejte kolem rostliny v horní části. Tak nevznikne riziko, že se hlína rozsype ve stěhovacím voze.

Velké zahradní vybavení, jako jsou sekačky na trávu nebo benzínové nářadí, je třeba před přepravou vyprázdnit a vyčistit. Pokud balíte nože, pečlivě je zabalte a poznamenejte si obsah na krabici.

Měli byste se také ujistit, že se vaše věci vejdou skrz dveře, a to jak při jejich odstraňování ze starého pozemku, tak při přenášení do nového domu. Možná budete muset některé položky rozebrat, aby se vešly.

Na nezávazné konzultaci s technikem domluvte veškeré věci, které se budou stěhovat. Technik s vámi domluví způsob balení a následné stěhování. Není nic, co by naši stěhováci z PROFIGROUP nebyli schopni přestěhovat. Ale je důležité, zajistit věcem důkladné balení. Aby se během přepravy nic nerozbilo.

keyboard_return Zpět na Ceník stěhování Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?