Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Vyklízení terasy a zahrady nechte na profesionálech!

20. 05. 2024
|schedule Čtení tohoto článku zabere 5 minut
Vyklízení terasy od PROFIGROUP

Investovali jste do nového bytu, ke kterému náleží prostorná terasa nebo potřebujete vyklidit zahradu? Nechte tuto těžkou práci na našich zkušených stěhovácích z PROFIGROUP! Zajišťujeme vyklízení balkonů, teras i zahrad.

Investujte do nového bytu s prostornou terasou

Není nic příjemnějšího, než když si po hektickém dni můžete sednout na pohodlný módní ratanový nábytek na své pečlivě upravené terase, kde si můžete dát sklenku dobrého pití a kochat se výhledy do okolí nebo si číst svou oblíbenou knížku. Nebo vyřídit několik e-mailů. Nebo si povídat s rodinou a přáteli. Zkrátka užívat si krásné volné chvíle na čerstvém vzduchu!

Našli jste právě takový byt, který disponuje opravdu velkou terasou? Neváhejte ani chvilku a podepište se svým realitním makléřem rezervační smlouvu. A už si plánujte, jak svou terasu zařídíte. Je samozřejmé, že si budete chtít terasu upravit podle svých potřeb. Proto je důležité celý prostor důkladně vyklidit.

Zůstaly na terase pozůstatky po předchozích majitelích? Zavolejte si pomoc od našich stěhováků z PROFIGROUP! Náš tým stěhováků se specializuje na vyklízení teras a balkonů. Zavolejte si k nám na pobočku a domluvte si nezávaznou schůzku s naším technikem. Ten projde prostor, připraví plán stěhování, ve kterém si poznamená, co budete chtít vyklidit a co přestěhovat. Na závěr připraví cenovou kalkulaci pro vyklízení terasy. Tato cena je neměnná. S naší společností PROFIGROUP budete mít jistotu, že se vyklízení neprodraží ani o korunu!

A s čím vám naši stěhováci pomohou? Zajistí vyklízení květináčů, vyklízení zahradního nábytku, vyklízení zahradního náčiní, vyklízení vířivek, vyklízení bazénů, aj.

Vyklízení zahrady

Investovat do nemovitosti, která disponuje zahradou, je k nezaplacení. Získáte svůj malý kousek oázy, kterou budete moci využívat dle libosti. Od pěstování ovoce a zeleniny, po tvorbu designové architektury, až po pěstování oblíbených rostlin a keřů. Ale co dělat, pokud je zahrada zanedbaná a co hůř, stalo se z ní místo pro umístění nejrůznějšího harampádí?

Náš tým stěhováků z PROFIGROUP se specializuje na vyklízení zahrad. Pokud je vaše zahrada v nevyhovujícím stavu, zavolejte si k nám na schůzku a domluvte si nezávaznou konzultaci s naším technikem. Technik s vámi projde vaše požadavky na vyklizení zahrady a následně připraví plán, podle kterého se budou naši stěhováci držet během prací.

Co zajišťujeme během vyklízení zahrad? Vyklidíme starý zahradní nábytek, vyklidíme nevyhovující vybavení terasy, vyklidíme veškeré haraburdí, vyklidíme starou elektroniku, zahradní náčiní, vyklidíme prostor u bazénu, odstraníme starý bazén, staré houpačky a jiné zahradní doplňky.

Zavolejte si na pomoc s vyklízením PROFIGROUP

Dříve, než se pustíte do vyklízení své terasy nebo zahrady, si zavolejte na nezávaznou schůzku našeho technika. S našimi stěhováky z PROFIGROUP si totiž ušetříte mnoho starostí, nervů i peněz. Náš tým stěhováků se vyklízením zabývá dlouhé roky. K dispozici má prostorné stěhovací vozy, do kterých se vejde opravdu hodně věcí. Díky tomu vám ušetříme spoustu peněz za pronájem dodávky i za pohonné hmoty.

Pro práci jsou naši stěhováci vybaveni profesionálními stěhovacími pomůckami, se kterými bude vyklízení vše prostor jednoduché a časově nenáročné. Jsme schopni vyklidit malé balkony, terasy, zahrady, velké zahradní terasy, altány, skleníky, kůlny, vybavení zahrady a předzahrádky.

Výsledkem naší práce bude perfektně čistý prostor, který bude nahrubo uklizený a připravený k dalšímu použití nebo rekonstrukci. Jsme schopni zajistit vyklízení zahrad během víkendů i o svátcích. A to bez příplatku. Vyklidíme každou nemovitost. Zajišťujeme vyklízení v Praze a okolí.

Vyklidíme i přilehlé nemovitosti

Jak už to bývá, zahrady jsou obvykle vybaveny nejrůznějšími přístřešky, garážemi, kůlnami, skleníky a jinými úložnými prostory. I ty je třeba vyklidit. S naším technikem si domluvte kromě vyklízení terasy a zahrady také úložný prostor. Všechny prostory vyklidíme dle předem domluveného plánu.

Rezervujte si termín vyklízení co nejrychleji

Plánujete vyklízení své nemovitosti? Podívejte se na naše reference, komu jsme při vyklízení zahrady v nedávné době pomohli a rezervujte si u nás termín co nejrychleji.

 

 

keyboard_return Zpět na Ceník vyklízení Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?