Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Vyklízení společných prostor

28. 08. 2017
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty
vyklidit společné prostory je hračka

Nepotřebné věci

Znáte to. Věcí v bytě neustále přibývá, a tak čas od času je nezbytné některou z nich buď vyhodit nebo schovat “na později”.

Čas na vyklizení

Nejčastějším úložištěm takových věcí jsou společné prostory bytových domů. Věci se zde od jednotlivých vlastníků bytových jednotek hromadí. Ve chvíli, kdy je těch věcí tolik, že se téměř nevejdou do těchto prostor, přichází na řadu jejich vyklizení.

Různé harampádí

Během července jsme byli požádáni předsedou společenství vlastníků bytových jednotek o vyklizení a likvidaci hned dvou společných prostor - v Kladně a v Berouně. V obou případech se jednalo o opravdu rozmanitou směs nepotřebných věcí, od skříní a židlí až po hračky, oblečení a stavební materiál.

Práce na půl dne

Jak v Berouně, tak v Kladně jsme vyslali k realizaci zakázky partu o třech pracovnících. A v obou případech jim vyklizení prostor a likvidace zabraly přes osm hodin. I předsedové SVJ byli překvapení, kolik harampádí se jim do jejich společných prostor vejde.

S vyklízením spokojenost

Naše parta byla od zákazníků pochválena a ohodnocena známkou jedna. Jeden z předsedů si naše služby následně objednal i pro soukromé účely.

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?