Vyklízení společných prostor

Nepotřebné věci

Znáte to. Věcí v bytě neustále přibývá, a tak čas od času je nezbytné některou z nich buď vyhodit nebo schovat “na později”.

Čas na vyklizení

Nejčastějším úložištěm takových věcí jsou společné prostory bytových domů. Věci se zde od jednotlivých vlastníků bytových jednotek hromadí. Ve chvíli, kdy je těch věcí tolik, že se téměř nevejdou do těchto prostor, přichází na řadu jejich vyklizení.

Různé harampádí

Během července jsme byli požádáni předsedou společenství vlastníků bytových jednotek o vyklizení a likvidaci hned dvou společných prostor - v Kladně a v Berouně. V obou případech se jednalo o opravdu rozmanitou směs nepotřebných věcí, od skříní a židlí až po hračky, oblečení a stavební materiál.

Práce na půl dne

Jak v Berouně, tak v Kladně jsme vyslali k realizaci zakázky partu o třech pracovnících. A v obou případech jim vyklizení prostor a likvidace zabraly přes osm hodin. I předsedové SVJ byli překvapení, kolik harampádí se jim do jejich společných prostor vejde.

S vyklízením spokojenost

Naše parta byla od zákazníků pochválena a ohodnocena známkou jedna. Jeden z předsedů si naše služby následně objednal i pro soukromé účely.

vyklidit společné prostory je hračka
plný sklep i chodba
vyklízíme novým autem

Reference

Malá vyklízení

Malá vyklízení

Velmi oblíbená jsou v poslední době, tzv. malá vyklízení, kde je předmětem zakázky nábytek v počtu do šesti kusů. Slučování zakázek Jelikož malá vyklízení bytů, sklepů nebo firem zaberou malé množství času, lze takové zakázky slučovat za sebe do...

Posila na stěhování a vyklízení

Posila na stěhování a vyklízení

Nový vůz Iveco Daily Během letních prázdnin pořídila firma Profigroup novou posilu pro stěhování a vyklízení. Novým členem týmu je vůz Iveco Daily s nákladovým prostorem o velikosti 26 m3. Rozšíření vozového parku “Vozový park naší firmy se...

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.