Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Čeká vás stěhování?

21. 02. 2022
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty
levné stěhování

Čeká vás stěhování a vy už teď máte pocit, že jste ve špatném snu? Nebuďte na to sami a vše půjde mnohem rychleji a snáz! Připravte se na stěhování s našimi stěhováky z PROFIGROUP. 

Co všechno se bude stěhovat? Udělejte si strategický plán

Stěhujete se na novou adresu, kde budete mít zařízeno nově a vy tak stěhujete jen pár věcí, nebo se stěhujete i s veškerým vybavením? Než se pustíte do bezhlavého házení věcí do krabic, rozmyslete si, co ještě budete potřebovat a co už se vám do nového domova nehodí. Zbavte se malého oblečení, dárků co vám nedělají radost a věcí, co už nefungují.  Vyřazené věci vám ušetří námahu při stěhování a uvolní místo na nové věci, zážitky i myšlenky.

Sežeňte si vhodné materiály a krabice na stěhování

Levné krabice z obchodních center se mohou značně prodražit. Mají pouze omezenou nosnost a často dochází k jejich poškození dříve, než se odnesou do stěhovacího vozu. Objednejte si na pomoc stěhováky z PROFIGROUP, kteří vám zdarma půjčí krabice i boxy. Vy tak ušetříte mnoho výdajů za nákup vlastních a ještě máte jistotu, že křehký porcelán po babičce bude v bezpečí. 

Stěhujte systematicky 

Postupujte systematicky a nemíchejte dětské hračky s vaším oblečením. Ukládejte k sobě podobné věci a nezapomeňte všechny krabice řádně popsat. Větší, těžší a složitější zařízení a nábytek před stěhováním pravděpodobně budete muset rozebrat. Všechny součástky si dejte na jedno místo a před zabalením si vše pořádně vyfoťte a popište. Při opětovném sestavování vám práce půjde lépe od ruky a budete vědět, co kam patří. Nebojte se našeho technika zeptat, na kolik vás vyjde pomoc se stěhováním nábytku. Naši stěhováci vám nábytek připraví na stěhování a na nové adrese jej opět složí tam, kde chcete, aby byl umístěn. 

Rezervujte si termín u stěhováků

Už znáte termín stěhování? Zavolejte našim technikům a domluvte si konkrétní hodinu, kdy máme přijet. Stěhujeme v Praze a okolí. Podívejte se také na naše reference, s čím vším vám můžeme ještě při stěhování pomoci. 

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?