Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Stěhování kanceláře v Praze

03. 03. 2022
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty
stěhování Praha

Rozhodli jste se své podnikání posunout o kousek dál, a proto se chystáte přestěhovat kancelář na lukrativnější adresu v Praze? Poradíme, jak ušetřit nemalé finanční výdaje. Sledujte tipy našich stěhováků z PROFIGROUP.

Stěhování kanceláře i obchodu v Praze za zlomek ceny 

Čeká vás stěhování své kanceláře v Praze a okolí? Pak si nezapomeňte na pomoc pozvat profi stěhováky z PROFIGROUP, kteří zajistí nejlevnější stěhování a půjčí vám také obalový materiál. Tak ušetříte mnoho finančních výdajů. Stěhování firem je všeobecně náročný proces. Je nutné přestěhovat nejen vybavení a elektroniku, ale také archiv. Zvláště, pokud máte papíry, které je nutné stěhovat ve speciálním režimu. Pro takové případy vám půjčíme uzavíratelné boxy, kde budete mít 100% jistotu, že bude vše přestěhováno v pořádku.

Příprava na stěhování kanceláře 

Nejdříve ze všeho při stěhování kanceláře v Praze doporučujeme rezervovat termín u našich zkušených stěhováků z PROFIGROUP. Poté k vám přijede stěhovací technik, který dohodne veškeré detaily. Ve spolupráci se stěhováky sbalíte podle připraveného plánu nábytek a veškeré vybavení kanceláře buď do vlastních krabic, nebo do těch, které vám zapůjčíme. Všechny předměty nezapomeňte označit štítky, pro snazší orientaci během stěhování i následného vybalení! 

Stěhování může začít

Po pečlivém zabalení elektroniky, vybavení kanceláře i nábytku můžeme začít se stěhováním. V dohodnutý termín k vám přijedou naši stěhováci a začnou se stěhováním kanceláře. Po přejezdu se vše vyloží a odnese na určená místa. Nezapomeneme vám pomoci s přípravou nábytku na další použití a také odvezeme veškerý obalový materiál. Líbí se vám naše práce? Podívejte se na naše reference a poté si rezervujte termín u nás v diáři! Stěhování kanceláře bude díky našim mnohaletým zkušenostem rychlé a bez zbytečného stresu. 

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?