Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Rady a tipy na klidné stěhování

11. 03. 2022
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty
stěhování Praha

Když si představíte, jak se stěhujete a vše pečlivě ukládáte a připravujete na odvoz, máte pocit, že přijdete o rozum. Neztrácejte čas ani hlavu se stěhováním a tuto práci svěřte našim stěhovákům z PROFIGROUP. 

Stěhování snadno a rychle

Stěhování potká alespoň jednou za život každého z nás. Jak ale vše připravit tak, abychom se z toho všichni nezbláznili? Ušetřete si zbytečné starosti a nervy s nepořádkem. Stačí se řídit radami našich zkušených stěhováků z PROFIGROUP. Jak na jednoduché stěhování v Příbrami a okolí? 

Příprava na stěhování: na co myslet a na co nezapomenout?

Je jedno, jestli stěhujete garsonku, několika pokojový byt, dům, či kancelář. Vždy pamatujte na to, že důkladná příprava ještě před samotnou akcí vám může ušetřit mnoho starostí i času. Hodně lidí si pod stěhováním představuje fůru práce, které ale ve finále nemusí být tolik, když budete dobře připraveni. Držte se následujících rad od našich zkušených stěhováků z PROFIGROUP a stěhování vám půjde hezky od ruky. 

Pro balení si vyčleňte čas hodně dopředu 

Bezhlavě naházet všechny věci do krabic, tašek, kufrů a pytlů jen tak a k tomu všemu na poslední chvíli, je asi také řešení, ale ne pro ty z nás, kteří chtějí své věci přestěhovat na novou adresu bez újmy. Mnohem lépe uděláte, když si na balení necháte dostatek času, řádově klidně několik dní. Připravte si krabice, pytle, přepravky a jiné přepravní prostředky. Také si dobře rozmyslete, co chcete stěhovat a čeho se zbavíte. Třídění věcí vám ve finále ušetří mnoho práce i místo v našem stěhovacím voze

Přestěhujete se sami nebo oslovíte profesionály?

Zamyslete se nad otázkou, jestli stěhování zvládnete svépomocí, nebo se spolehnete na naše zkušené stěhováky z firmy PROFIGROUP, pro které je stěhování každodenní práce. Mnoho lidí nad pomocí stěhovacích firem váhá ze strachu, že je to vyjde příliš draho. U nás budete dopředu vědět, kolik za stěhování zaplatíte. Náš technik vám spočítá přesnou cenu a navíc s ním domluvíte veškeré náležitosti stěhování, včetně toho, kam stěhováci rozmístí nábytek na nové adrese. 

Sestavte si plán

Pokud se rozhodnete přestěhovat svépomocí, pak si promyslete, jak to celé proběhne. Pomocí plánu si učíte, co přestěhujete nejdříve a co až nakonec. Pokud se obrátíte na naše stěhováky, dohodněte si s nimi termín, kdy se vám stěhování bude nejvíce hodit. Podívejte se na naše reference, komu jsme během stěhování v nedávné době také pomohli!

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?