Rady a tipy na snadné a bezstarostné stěhování

Čekáte na stěhování a už nyní přemýšlíte, co všechno je dobré sehnat předem? Poradíme vám rady, tipy a pomůcky, kterém vám před samotným stěhováním ušetří mnoho práce a starostí.

Stěhování snadno a rychle

Čeká vás stěhování? Pak jistě budete potřebovat poradit několik tipů, jak vše zabalit bez zbytečných komplikací. Pokud se do stěhování pustíte svéhlavě, budete mít zbytečně mnohem více práce, chaosu a nepořádku všude kolem sebe. Zjednodušte si tento úkol co nejvíce. Nepodceňujte pomůcky na stěhování, které vám mohou přijít vhod.

Co přijde během stěhování vhod? 

Když si vybavíte nejčastější pomůcky při stěhování, určitě si vybavíte krabice. Do nich snadno uložíte vše, od oblečení, až po křehký servis po babičce. Navíc se dobře stohují, snadno přenášení a ještě lépe odvážejí. Navíc, pokud si je dobře označíte, přesně budete vědět, co v nich je a do jaké místnosti patří.  Jsou ale i další pomůcky na stěhování, které se můžou hodit a co víc, které vám mohou stěhování usnadnit.

Chraňte své předměty kvalitním obalovým materiálem 

Na co byste neměli zapomínat během nákupu pomůcek, je obalový materiál. Díky němu ochráníte své předměty před poškozením. Nechcete-li, aby se vaše věci během přemisťování z jednoho bodu do druhého poškodily, pak nelitujte času vynaloženého na jejich zabalení. 

Vozíky a rudly

Nemusí jít jen o nábytek, ony i ty krabice plné knih a dalších věcí, které byť jen přemisťujeme z místa na místo v bytě, jsou pořádně těžké. Proto se vám bude během balení hodit i takový pomocník, jako je třeba rudl nebo speciální vozíky. S jejich pomocí přeci jen daleko snáze přemístíte nábytek i krabice z místa na místo.

Objednejte si stěhováky

Pokud si objednáte naše zručné stěhováky z PROFIGROUP, pak vám veškerý obalový materiál půjčíme zdarma. Podívejte se na naše reference, komu jsme při stěhování pomohli, a zarezervujte si termín. Přestěhujeme vás v Praze a okolí za nejlepší ceny. 

stěhování Praha
levné stěhování
kvalitní stěhování

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.