Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Co znamená door to door stěhování?

29. 03. 2022
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty
stěhování na klíč

Čeká vás stěhování a hledáte pomoc od renomované stěhovací firmy, která by vám pomohla s bezpečným odvozem vašeho vybavení domácnosti? Narazili jste na pojem door to door stěhování a nevíte, co to znamená? 

Stěhování door to door

Stěhování je náročný proces, který vyžaduje minimálně fyzickou pomoc, zkušenosti a také dostatečně velké auto, se kterým převezete ideálně celou vaši domácnost najednou a to na novou adresu. Jak se ale vyznat v pojmech, které nabízejí stěhovací firmy? Dnes se podíváme na pojem door to door. Co to znamená? 

Door to door stěhování je název služby, kterou při stěhování jistě rád využije každý z nás. Door to door neboli full service stěhování, je jednoduše cizí název pro službu stěhování a klíč. Co obsahuje?  Jde o službu, která zajistí jednoduché a bezstarostné přestěhování z místa na místo a netrápit se pro mnoho starostí a povinností, které se ke stěhování neodmyslitelně pojí. Zajišťujeme stěhování v Praze za nejlepší ceny. 

Co je door to door stěhování?

Tato služba nabízí kompletní službu stěhování. Obraťte se na naše stěhováky z PROFIGROUP  a poptejte službu door to door právě u nás. Pak už stačí domluvit podmínky a následně ani nemusíte být u stěhování přítomni, což je velké plus zvláště pro ty z vás, kteří jsou časově velmi vytížení. Fakt, že nemusíte být u stěhování, až se budou vaše věci stěhovat z místa na místo, vám ušetří mnoho času, který můžete věnovat něčemu úplně jinému.

Jak funguje služba door to door

Naši stěhováci z PROFIGROUP zajišťují full servis v oblasti stěhování. Domluvte si s naším technikem, jak si stěhování představujete. Je to služba na klíč, která se vám přizpůsobí. Vše se nejdříve pečlivě zaeviduje a poté se přechází k sestavení individuálního plánu.

Součástí služby je demontáž nábytku a jeho následná montáž. Naši stěhováci z PROFIGROUP dbají na bezpečí stěhovaných předmětů, proto je samozřejmostí například zabalit křehké předměty, aby během přemisťování nedošlo j jejich poškození.

Nechte si to předem spočítat

Co víc si během stěhování přát, než si nechat kompletně pomoci od zkušených stěhováků? Výhoda naší stěhovací firmy je ta, že k vám před samotným stěhováním pošleme technika, který s vámi projde celý průběh stěhování a práci předem nacení. Podívejte se do našeho ceníku pro získání předběžné ceny a konečnou cenu si pak nechte spočítat přímo u vás doma. Podívejte se také na reference, komu jsme již se službou stěhování na klíč v nedávné době pomohli. 

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?