Stěhování v Rudné, zákazníci ušetrili tisíce korun

Také vás čeká stěhování a s ním související výdaje? Podívejte se, jak jsme přestěhovali naše zákazníky a kde jsme jim pomohli ušetřit tisíce korun! Jsme stěhovací firma PROFIGROUP. 

Stěhování v Rudné 

Čeká vás stěhování vašeho bytu nebo rodinného domu v Rudné a nevíte si rady, jak a kde začít s balením vašich osobních věcí, vybavení kuchyně, zařízení kanceláře a dalších místností? Zvláště, pokud jste časově vytížení a z práce chodíte často unavení? V takovém případě se vám jistě bude hodit pomoc od zkušených stěhováků, kteří se stěhováním zabývají mnoho let a mají tak mnoho cenných zkušeností. Obraťte na náš tým stěhováků z PROFIGROUP a nechte se přestěhovat v Rudné za nejnižší náklady. 

Pomůže stěhování na klíč 

Už nyní vás tlačí čas a dopředu znáte termín, kdy vám vyprší nájemní smlouva a kdy dostanete klíče od nového bytu? Nedělejte si starosti, jak vše pečlivě zabalíte v termínu. Pro tyto účely se obraťte na naši stěhovací firmu.  S našimi techniky domluvte službu Stěhování na klíč. Ta obsahuje zabalení všeho, kromě vašich osobních věcí. Patří sem například zabalení celé kuchyně, obýváku, knihovny, pracovny aj. Samozřejmě, že zvládnete mnoho věcí obstarat svépomocí. Profesionálové však vlastní své kvalitní přepravky, boxy i kartonové krabice. Díky tomu vám ušetříte mnoho finančních výdajů, než kdybyste měli obalový materiál, krabice a stěhovací pomůcky kupovat sami.  

Jaké jsou výhody stěhování na klíč

  • připravíme vaši domácnost na stěhování

  • pečlivě zabalíme veškeré vybavení vaší domácnosti 

  • na stěhování připravíme i nábytek

  • v den stěhování přijedeme dostatečně velkým vozem

  • vynosíme všechny vaše věci a nábytek a převezeme na novou adresu

  • veškerý nábytek včetně krabic vynosíme na místo určení

  • nábytek připravíme na další použití 

Objednejte si stěhování na klíč v Rudné právě teď

Naši stěhováci vás přestěhují v termínu a bez zbytečných starostí spojených se stěhováním. Stěhování na klíč vám zajistí rychlé, bezstarostné a jednoduché přípravy na stěhování. Podívejte se na naše reference, komu jsme při stěhování v Rudné pomohli a objednejte si náš tým stěhováků právě nyní! 

kvalitní stěhování
levné stěhování
stěhování Rudná

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.