Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

6. výhod pronájmu skladovacího kontejneru pro bezpečné skladování osobních věcí

13. 03. 2024
|schedule Čtení tohoto článku zabere 7 minut
Skladování s PROFIGROUP

Hledáte krátkodobý pronájem velkého skladu, do kterého byste mohli bezpečně uložit veškeré vybavení své domácnosti v mezičase, než se přestěhujete z původního bytu do nového? Podívejte se na aktuální nabídku pronájmu skladového kontejneru v Praze od PROFIGROUP!

Skladové kontejnery pro bezproblémové skladování

Hledáte bezproblémové a bezstarostné stěhování? Prozkoumejte výhody pronájmu skladovacího kontejneru od PROFIGROUP. Jsme profesionální stěhovací firma, která svým klientům nabízí komplexní služby v oblasti stěhování, skladování a vyklízení. Potřebujete vykrýt čas v době, kdy vám skončila smlouva o pronájmu nemovitosti (nebo ve chvíli, kdy jste prodali svou nemovitost) do doby, než vám stavební firma předá hotové dílo u nové nemovitosti? Užijte si pohodlí, flexibilitu, cenovou dostupnost za pronájem skladového kontejneru. Díky této možnosti budete moci za zlomek ceny uschovat veškeré své vybavení domácnosti v mezičase, než se přestěhujete do nového.

Pronájem skladového kontejneru pro nadcházející stěhování nabízí řadu výhod, které je v tradičním spektru stěhování obtížné najít. 

Vyzkoušejte moderní způsob stěhování s PROFIGROUP. Díky našim nabízeným službám vám ušetříme až desetitisíce měsíčně oproti prodloužení nájemní smlouvy a navíc se vyhnete zbytečnému tlaku, kam s vašimi věcmi, pokud není jiné východisko, než se do určitého data vystěhovat.

V tomto článku objevíme šest výhod výběru pronájmu skladových kontejnerů od PROFIGROUP, abychom zefektivnili proces stěhování. Čtěte dále a dozvíte se více! 

1. Pohodlné řešení: 

Rozlučte se se starostmi s rezervováním volna v práci a brzkým ranním vstáváním, abyste si pronajali obří stěhovací náklaďák, abyste pak přepravili své věci do samostatného skladu.

Díky pronájmům skladovacích kontejnerů od PROFIGROUP získáte velký úložný prostor, který je přímo určen pro bezpečné skladování veškerého vybavení domácnosti.  Ať už se stěhujete lokálně nebo na dlouhé vzdálenosti, máte možnost si vybrat, na jak dlouho si skladový kontejner pronajmete.  

2. Vylepšené zabezpečení: 

Mnoho domácností má ve svém inventáři drahé vybavení, nábytek, elektroniku a cennosti. Chraňte své cenné věci pomocí odolné konstrukce skladovacích kontejnerů. 

Ty jsou vyrobeny z odolných materiálů, jako je pozinkovaná ocel, a chrání vaše předměty před nepříznivými povětrnostními podmínkami a potenciálním poškozením. Ani záludní zloději se nedokážou dostat přes odolnost našich skladových kontejnerů. Navíc jsou kontejnery umístěny v našem hlídaném areálu, který je nepřetržitě monitorován kamerovým systémem. Kromě toho si svůj kontejner můžete zabezpečit kvalitními zámky odolným proti proříznutí šroubů.

3. Flexibilní balení a nakládání: 

Dejte sbohem přísným pohyblivým termínům. Do našich skladů budete mít nepřetržitý přístup i o víkendech a svátcích. Ke kontejneru si budete moci zajet osobním vozem i dodávkou.

O bezpečné vykládání vašich věcí se postarají naši zaměstnanci s manipulační technikou, kterou si můžete pronajmout i s obsluhou.   

4. Cenově efektivní varianta: 

Pokud se rozhodnete pro pronájem skladových kontejnerů u PROFIGROUP, ušetříte peníze ve srovnání s tradičními alternativami pronájmu stěhovacích a skladovacích kontejnerů.

Není třeba si rezervovat neplacené volno v práci, protože můžete pracovat svým vlastním tempem kdykoliv během dne a to i v noci.

Není třeba utrácet peníze za dopravu do a z veřejného skladovacího zařízení na druhé straně města. Vše si odvezete svépomocí nebo se můžete obrátit na naše stěhováky, kteří vám přestěhují krabice i nábytek nebo vybrané kusy do vašeho skladu.

Není třeba platit další měsíční nájemné za váš byt, protože pronájmem skladového kontejneru získáte tolik místa, do kterého hravě uskladníte vybavení ze svého 1+1 nebo 2+1.   

Neúčtujeme žádné skryté poplatky! 

5. Všestrannost pro různé potřeby: 

Pronájem skladových kontejnerů slouží více než jen ke stěhování. Poskytují flexibilní řešení pro dlouhodobé skladování vašich věcí, jako jsou doplňky k automobilu, zahradní nábytek, elektronika, aj. Skladovat u nás mohou i firmy či živnostníci.

6. Ochrana proti povětrnostním vlivům: 

Nedovolte, aby vám nepředvídatelné povětrnostní podmínky poničily vaše věci. Pronájem skladovacích kontejnerů od PROFIGROUP zajistí dokonalou ochranu vašich věcí. A co víc? Můžete je používat i jako ochranu před povětrnostními vlivy pro váš automobil, veterán, skútr, motorku či čtyřkolku.

Skladujte u nás jako živnostník

Pokud jste firma nebo živnostník a potřebujete bezpečně uskladnit své výrobky, materiál, výrobní linky nebo cokoliv jiného z oblasti vašeho podnikání, už si nemusíte dělat starosti, kam s věcmi, které nemáte kde uskladnit.

Obraťte se na náš tým stěhováků z PROFIGROUP a objednejte si pro své účely skladový kontejner. Skladové kontejnery disponují velkým prostorem uvnitř, do kterého uložíte opravdu velké množství materiálu i krabic s vybavením vaší kanceláře. Pro ještě lepší přehled doporučujeme skladové kontejnery vybavit regály, do kterých jednoduše umístíte vše, co potřebujete. Díky regálům získáte více místa a lepší přehled o uložených věcech. S naším týmem z PROFIGROUP skladují drobní živnostníci i velké firmy! Přidejte se k nám a získejte velký úložný prostor za zlomek ceny, oproti nákupu skladu nebo pronájmu garáže na nehlídaném prostranství.

Vyberte si skladový kontejner a neřešte, kam uskladníte své věci!

Zavolejte si k nám na pobočku a rezervujte si u nás co nejdříve pronájem skladového kontejneru. Po zaplacení faktury vám obratem pošleme zprávu s kódem vašeho kontejneru, který je od této chvíle připravený k použití. Podívejte se na naše reference, komu jsme se skladováním v Praze v nedávné době pomohli a rezervujte si svůj skladovací kontejner co nejdříve!

 

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?