Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

7 pádných důvodů, proč si pronajmout přepravní kontejner

13. 03. 2024
|schedule Čtení tohoto článku zabere 6 minut
Skladování s PROFIGROUP

Přepravní kontejnery představují moderní způsob skladování. Skladujte i vy moderním způsobem přímo v Praze! Objednejte si pronájem skladového kontejneru od PROFIGROUP a získejte další úložný prostor ve vašem bytě. Podívejte se na akční nabídku skladování za výhodné ceny!

Proč pronájem skladového kontejneru?

Přepravní kontejnery jsou vysoce odolná, prostorná a cenově dostupná skladovací řešení, která lze využít v mnoha situacích. Ať už pracujete na jednorázovém projektu, stěhujete se do nového bytu nebo potřebujete prozatím trochu úložného prostoru navíc, přepravní kontejnery jsou vynikající alternativou skladování.

Pokud i vy potřebujete zajistit krátkodobý či dlouhodobý pronájem skladu, zavolejte si o pronájem skladového kontejneru k nám do PROFIGROUP. Svým klientům ušetříme ročně desetitisíce oproti pronájmu garáže. Navíc jsou naše skladové kontejnery uskladněny v našem hlídaném areálu, který je nepřetržitě monitorován kamerovým systémem.

V tomto článku jsme pro vás připravili hned 7 výhod, proč se vyplatí pronájem skladového kontejneru. Využijte těchto výhod i vy!

Pohodlí

Pronájem přepravního kontejneru určeného ke skladování je neuvěřitelně pohodlnou možností pro jednotlivce, kteří hledají jednoduchou alternativu k tradičnímu pronájmu garáže nebo sklepa. 

Skladové kontejnery nevyžadují žádnou další práci a jsou ihned připraveny k použití. Úložný kontejner si nás můžete pronajmout na jak dlouho budete potřebovat. Když zjistíte, že svůj kontejner již nepotřebujete, stačí nám tuto zprávu sdělit a domluvíme se na ukončení pronájmu.

Nákladově efektivní

Každý, kdo hledá pronájem skladu, řeší především velikost skladu a cenu. Výhoda skladového kontejneru je ta, že disponuje opravdu velkým prostorem uvnitř, do kterého bez starostí umístíte celé vybavení svého bytu nebo dokonce automobil.

Jsme specializovaná firma, která se zabývá stěhováním, vyklízením a skladováním. Pro své klienty zajišťujeme komplexní služby za nejlepší cenové podmínky v Praze. Proto je i dlouhodobý pronájem skladového kontejneru u nás nejlevnější.

Každý z našich klientů je příjemně překvapen, kolik tisíc měsíčně oproti pronájmu či nákupu garáže nebo sklepa ušetří. I když je obtížné porovnávat ceny tradičních způsobů skladování (jako jsou skladovací jednotky) kvůli rozdílům ve velikosti. Z přepravního kontejneru získáte vyšší hodnotu, zejména s ohledem na pohodlí.

Nízká údržba

Pronájem přepravního kontejneru pro účely skladování vyžaduje v průběhu času málo nebo žádné nastavení nebo údržbu. Pokud je problém s kontejnerem, o veškeré náležitosti se postaráme za vás. Vy si pouze pronajímáte úložný prostor, my se staráme o veškeré náležitosti v oblasti bezpečnosti a perfektního stavu skladového kontejneru.

Odolnost

Naše klima vyžaduje bezpečnou ochranu vašich věcí před povětrnostními vlivy. Je logické, že drahý zahradní nábytek nechcete nechávat na terase přes zimu. A také nechcete, aby vaše motorka trpěla pod vrstvou sněhu.

Pro ochranu věcí, které chcete uložit, je nejlepší přemýšlet o trvanlivém řešení. Přepravní kontejnery jsou konstruovány tak, aby vydržely nepřízeň počasí a udržely vaše věci v bezpečí. Tyto kontejnery jsou navrženy tak, aby chránily věci v extrémním větru, chladu a dešti, což z nich dělá skvělou volbu při rozhodování, jak byste měli chránit věci ve svém domě nebo nemovitosti. 

Flexibilita

Jednou z největších výhod pronájmu přepravního kontejneru, zejména od PROFIGROUP je flexibilita, kterou můžete být při stěhování nebo při skladování svých osobních věcí. Váš pronajatý přepravní kontejner můžete začít používat ihned po zaplacení faktury a obdržení SMS kódu s číslem vašeho kontejneru. Nemusíte řešit nic dalšího. Navíc vám pomůžeme se stěhováním těžkých věcí, pronajmout si u nás totiž můžete manipulační vozík s obsluhou. A také službu stěhováků, kteří se postarají o přestěhování vašeho vybavení domácnosti tak, aby se během přepravy nic nepoškodilo.

Bezpečnost

Jednou z největších výhod pronájmu přepravního kontejneru je bezpečnost, kterou poskytují. Nejen, že kontejner ochrání vaše věci před přírodními živly, vaše věci zůstanou ochráněny před vandalstvím nebo odcizením.

Ušetřete místo

Další velkou výhodou využití přepravního kontejneru pro skladování je to, kolik volného místa získáte ve svém moderním městském apartmánu. Do kontejneru můžete uložit prakticky cokoliv. Od knih, elektroniky, skříní, oblečení, sportovní výbavy, až po doplňky na zahradu, automobil, terasu.

Jste připraveni začít?

Získejte další úložný prostor pro bezpečné skladování vašich osobních věcí. Rezervujte si u nás co nejdříve svůj skladový kontejner. Jak na to? Zavolejte si k nám na pobočku a domluvte si s naším technikem pronájem skladu.

Využít můžete dlouhodobý pronájem skladového kontejneru nebo výhodný krátkodobý pronájem skladovacího kontejneru. Po zaplacení faktury obdržíte prostřednictvím SMS kód s vaším skladovým kontejnerem, který je od této chvíle pro vás připravený k použití. Kontejner můžete používat nepřetržitě včetně víkendů a svátků. Navíc ke svému kontejneru můžete dojet osobním vozem i dodávkou. Kontejnery jsou umístěné v našem hlídaném areálu, který je nepřetržitě hlídaný kamerovým systémem. Pro bezpečné skladování se na nás obracejí nejen soukromé osoby, ale také živnostníci a firmy. Podívejte se na naše reference, komu jsme při skladování v Praze v nedávné době pomohli a rezervujte si u nás termín co nejrychleji.

 

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?