Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Vyklízíte? Podívejte se na naší výhodnou jarní nabídku vyklízení v Praze

13. 03. 2024
|schedule Čtení tohoto článku zabere 7 minut
Stěhování kancelářských budov

Potřebujete vyklidit nemovitost? Ať už stojíte pře zaplněným bytem či domem, nedělejte si starosti, jak vše vystěhujete a odvezete do sběrného dvora. Obraťte se na náš tým stěhováků z PROFIGROUP. Vyklízíme byty, domy, sklepy, půdy a ostatní prostory.

Proč přenechat vyklízení nemovitosti profesionálům?

Naše osudy bývají nevyzpytatelné, a tak nás mnohdy mohou zavést na místa, na která bychom se vlastními silami ani nepodívali. V takových případech se ale musíme potýkat s příležitostmi, které nejsou až tak běžné.

Pokud jste se například dostali k nemovitosti v dědickém řízení nebo po jiných majitelích, pravděpodobně v ní budou věci a vybavení, které je nejdříve potřeba vyklidit. Jenže vyklidit nemovitost i s přilehlými nebytovými prostory, jako jsou sklepy, garáže, půdy či skladové kóje, to už vyžaduje mnoho času, fyzické aktivity a koordinace. Jak vyklidit nemovitost co nejrychleji?

Skvělou volbou je zavolat si na pomoc profesionální stěhovací firmu PROFIGROUP. Jsme jednička ve stěhování, vyklízení a skladování v Praze. Na trhu působíme od roku 2005 a za dobu své praxe máme na kontě nespočet nemovitostí, které jsme vyklidili.

Kromě stěhování je naše hlavní náplň práce například: vyklízení bytů, vyklízení domů, vyklízení sklepů, vyklízení kanceláří, vyklízení obchodů, vyklízení skladů, vyklízení komerčních prostor, vyklízení firemních areálů, vyklízení nebytových prostor, vyklízení veřejného prostoru, vyklízení zahrad, vyklízení nádvoří a dvorků a jiných prostor.

Jak si objednat nejlevnější vyklízení nemovitosti v Praze?

Zavolejte si k nám na pobočku a domluvte si s naším technikem nezávaznou schůzku přímo na adrese, kterou je třeba vyklidit. Technik v dohodnutém čase přijede na místo určení a projde s vámi veškeré prostory, které budete chtít vyklidit.

PROFIGROUP jsme si vědomi, že vyklízení se netýká pouze konkrétního bytu nebo domu, ale že je třeba vyklidit také právě sklepy, garáže nebo půdní prostory. Veškeré tyto prostory s vámi pečlivě technik projde a poznamená si vaše požadavky, přání a představy o vyklízení. Označí s vámi věci, které budete chtít ponechat nebo je budete chtít přestěhovat na jinou adresu nebo uskladnit v našich moderních skladech. Dále připraví plán vyklízení a časový harmonogram. Výhodou u nás je rychlost, efektivnost a diskrétnost při vyklízení jakékoliv nemovitosti. Na základě všech zjištěných informací technik sestaví cenovou nabídku, která je od této chvíle neměnná. S námi budete vědět, kolik vás vyklízení s PROFIGROUP bude stát!

Ušetříme vám až 30 % nákladů oproti vyklízení svépomocí

Protože jsme profesionálové, kteří své služby neustále upravují tak, abychom splnili přání i těch nejnáročnějších zákazníků, připravili jsme pro vás výhodné doplňkové služby, se kterými bude vyklízení i vaší nemovitosti nejvýhodnější.

Náš tým stěhováků je pravidelně školen pro vyklízení nemovitostí. Nezaskočí je žádná činnost. Jsou školeni pro stěhování z vysokých pater bez výtahu i ze špatně přístupných míst. Umí stěhovat velké skříně, těžké regály, hudební nástroje a veškeré běžné vybavení domácností.

Při práci používají výhradně profesionální stěhovací pomůcky, se kterými je stěhování i těžkého nábytku ze špatně přístupných míst jednoduché. Navíc je při práci jistí pojistka odpovědnosti s vysokým plněním. To pro případ, kdyby se během vyklízení něco na nemovitosti poškodilo, jsme schopni uhradit výši škody v plné výši co nejrychleji. Navíc vybereme dostatečně velký stěhovací vůz, do kterého umístíme veškerý inventář vaší nemovitosti, čímž vám ušetříme velké výdaje za palivo při přepravě vyřazeného vybavení do sběrného dvora.

Specializujeme se na vyklízení bytů v Praze

Vyklízení se rozhodně neobejde bez důmyslného systému demontáže vynášení těžkého vybavení z bytu. Především starší zástavby v centru Prahy nemají k dispozici výtahy, proto je vyklízení z vysokých pater bez výtahu fyzicky velmi náročné.

V takovém případě se rovnou obraťte na náš tým stěhováků z PROFIGROUP a těžkou práci s vyklízením nechte na nás. Poradíme si s každým kusem nábytku a vám navíc ušetříme nejen dřinu, ale také hodně finančních výdajů, které byste jinak museli řešit v podobě nákupu obalového materiálu, krabic, stěhovacích pomůcek, pronájmu dodávky a odměnu přátel za pomoc.

Nechte si spočítat cenovou nabídku za vyklizení bytu v Praze – zdarma!

Stojíte před zaplněným bytem a přemýšlíte, jak jej vyklidíte? Nejdříve ze všeho si pozvěte našeho technika a nechte si zdarma spočítat cenovou nabídku za vyklizení bytu v Praze. Vyklidíme byt v pozůstalosti, vyklízíme byty po nájemnících a vyklízíme přilehlé nemovitosti. Neváhejte nás kontaktovat a nechte si spočítat nejvýhodnější vyklizení nemovitosti od PROFIGOUP.

Výhody vyklízení ZDARMA

  • Vlastníme vlastní stěhovací vozy k vyklízení a odvozu veškerého vybavení domácnosti. Vozy jsou prostorné, vejde se do nich většinou veškerý inventář bytu.
  • Nosíme i těžké věci v celku i jednotlivě. Stěhujeme z vysokých pater bez výtahu i ze špatně přístupných míst. Bez navýšení ceny!
  • Za cennější věci si ručíme při zahájení zakázky. Jsme jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. Všechny cenné věci zahrneme do smlouvy.
  • Zajistíme odvoz veškerého odpadu a zajistíme ekologickou likvidaci odpadu v místním sběrném dvoře.

Objednejte si vyklízení nemovitosti právě nyní

 

Neváhejte a zeptejte se nás na vyklízení bytů, likvidaci nevyhovujícího vybavení a vyčištění ostatních prostor. Podívejte se na naše reference, komu jsme při vyklízení v Praze v nedávné době pomohli a rezervujte si u nás termín co nejdříve.

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?