Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Akční nabídka stěhování bytu 2+1 v Praze

15. 05. 2024
|schedule Čtení tohoto článku zabere 7 minut
Akční nabídka stěhování bytu 2+1 v Praze

Sháníte pomoc se stěhováním bytu 2+1 v Praze a okolí? Podívejte se na akční nabídku stěhování bytu 2 kk od PROFIGROUP. S námi získáte mnoho nadstandardních služeb v ceně a garanci bezproblémového přesunu.

Nejlevnější stěhování v Praze

Hledáte spolehlivou stěhovací firmu, která by vám pomohla přestěhovat váš byt o velikosti 2+1 či 2kk v Praze a jejím okolí? Podívejte se na naší akční nabídku stěhování. Svým klientům nabízíme nejlevnější stěhování v Praze a k ceně získáte spoustu služeb zdarma.

Proč se spoléhat na profesionály

Stěhování bytu o velikosti 2+1 už je větší fyzickou zátěží nejen při samotném balení, ale také při stěhování krabic, skříní a vybavení. Pokud se ovšem nestěhujete pouze se svými osobními věcmi.

Stěhování takto velkého bytu je také finančně náročnější úkol. K bezpečnému transportu vašich osobních věcí i vybavení domácnosti je potřeba kvalitní obalový materiál, krabice a speciální boxy, které přepraví křehké věci na novou adresu. Nákup obalového materiálu je největší finanční zátěží, hned po pronájmu stěhovacího vozu. U nás získáte obalový materiál zcela ZDARMA.

Stěhujte se nejlevněji

Pokud se rozhodnete pro stěhování bytu 2+1 v Praze, zavolejte si k vám domů na nezávaznou schůzku našeho technika. Ten si s vámi projde prostory, které se mají přestěhovat a to nejen v samotném bytě, ale také na půdě, ve sklepě nebo v garáži. Projde si s vámi vaše požadavky na pomoc se stěhováním. Poznamená si, pokud budete chtít pomoci s balením vybraných kusů vybavení. A na základě zjištění všech potřebných informací sestaví plán stěhování, časový harmonogram a na závěr cenovou nabídku. Ta je od této chvíle neměnná. S námi budete dopředu vědět, kolik vás stěhování bytu 2+1 v Praze bude stát. A cena se nenavýší ani o korunu!

Ušetřete za důležité položky

Výhodou stěhování u PROFIGROUP je, že s námi ušetříte nejen za nákup obalového materiálu, ale také za ostatní položky, nutně související se stěhováním. Kromě půjčení obalového materiálu vám také po předchozí domluvě půjčíme stěhovací pomůcky pro ještě pohodlnější manipulaci s těžkými věcmi, jako jsou krabice, skříně, komody.

Dále vám náš technik vybere ideální velikost našeho speciálně upraveného stěhovacího vozu, ve kterém můžeme převážet i ty nejkřehčí věci, hudební nástroje, starožitnosti a drahé vybavení. S námi máte záruku, že stěhování proběhne bez problémů. A navíc jsme pro stěhování pojištěni pojistkou s vysokým plněním. To pro případ, kdyby se něco během transportu rozbilo. V té chvíli jsme schopni zaplatit škodu v plném rozsahu v co nejkratší době.

Jak na bezproblémové stěhování 2+1?

Stěhování s sebou přináší zvláštní pocity. Na jednu stranu skvělý pocit z toho, že se konečně stěhujete do svého vysněného domova. Ale na druhou stranu ve vás převládá stres z toho, jak všechno zabalíte a připravíte na stěhování. S naším technikem jste si domluvili rozsah pomoci od stěhováků. Pokud jste si neobjednali stěhování na klíč, hodit se vám budou skvělé tipy, jak svůj byt co nejrychleji zabalit. Jak na to?

Stěhování s úsměvem

Než se přestěhujete

Začněte s balením včas, abyste měli dostatek prostoru pro třídění všech položek, které v bytě máte. Pamatujte, že procházení položky po položce vám zabere spoustu času. Následné balení a ukládání do krabic také. Postupovat budete pomaleji, než jste očekávali a pokud nebudete mít dostatečný časový prostor, může se rychle dostat do zbytečného stresu.

Vyčleňte si prostor na balení

Uvidíte, jak se vám balící ponk bude hodit. Prostor, který bude vyčleněný právě pro balení. Prostor, kde budete mít po ruce zásobu malých, středních a velkých balicích krabic spolu s balicí páskou, nůžkami, balicím papírem, velkými štítky a popisovačem.

Nezapomeňte řádně označovat

Všechny krabice jasně označte stejným způsobem a uveďte, do které místnosti krabice patří, a také nezapomeňte napsat jejich obsah, a to co nejpodrobněji. Krabice uchovávejte na jednom místě, abyste neztráceli čas hledáním žádné z nich. Jakmile se dostanete do svého nového domova a vybalíte, použijte kontejnery, které vám pomohou udržet si pořádek v nejrušnějších částech vašeho domova, jako je kuchyně a koupelna.

Identifikujte opotřebované věci

Každou položku v místnosti pečlivě vytřiďte a hledejte věci, které jsou nadměrně opotřebované nebo používané, nepoužité nebo zřídka používané, rozbité, příliš malé, příliš velké, duplikáty nebo mají chybějící součásti. Tyto věci nemilosrdně vyhoďte. Nebo dejte stranou a naši stěhováci pak provedou na závěr vyklízení vašeho bytu, který bude zahrnovat odvoz veškerého nepotřebného vybavení, včetně nábytku a elektrospotřebičů, které odvezou do sběrného dvora nebo k recyklaci.

Zkontrolujte položky pro datum vypršení platnosti

Před balením zkontrolujte, zda u všech položek nevypršela doba použitelnosti, zejména u těch v kuchyňské spíži a koupelně, včetně léků. Všimněte si všeho, co je třeba vyměnit. Udržujte si pořádek tím, že budete mít během stěhování jako preventivní opatření základní dokumenty a cennosti u sebe.

Co se dá použít, darujte

Během balení natrefíte na spoustu věcí, které jsou v dobrém stavu, ale vy je už dávno nepoužíváte. Takové věci nabídněte někomu jako dar. Zvláště neziskové organizace budou z tahových darů rády. Věci, které ještě poslouží, dejte do zvláštní krabice. Darovat můžete kromě oblečení a vybavení domácnosti také nábytek a elektrospotřebiče.

Rezervujte si termín stěhování co nejdříve

Ve chvíli, kdy budete zdát možný termín stěhování, zavolejte co nejrychleji našim stěhovákům a domluvte si s nimi termín. V den D k vám pošleme tým našich zkušených stěhováků, kteří mají zkušenosti se stěhováním bytů 2+1 v Praze a okolí. Podívejte se na naše reference, komu jsme v nedávné době s přesunem pomohli.

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?