Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Akční nabídka stěhování bytu 2+1 v Táboře

20. 05. 2024
|schedule Čtení tohoto článku zabere 7 minut
Profigroup

Hledáte nejlevnější stěhování v Táboře? Podívejte se na akční nabídku stěhování bytu 2+1 a 2kk v Táboře a okolí od našich stěhováků z PROGFIGROUP. Stěhujeme levně a s garancí jistoty.

Nejlevnější stěhování v Táboře

Stěhování je úkol, který není radno podceňovat. Nejen, že musíte ze všeho nejdříve zabalit veškeré své osobní věci do krabic. Musíte také zajistit další náležitosti, jako výpověď nájemní smlouvy nebo zadání nemovitosti k prodeji, dále vyřídit přepis energií a služeb a kromě toho zajistit nové pojištění majetku a domácnosti. Je toho hodně, co se musí zajistit. A do toho všeho musíte chodit do práce, dělat s dětmi úkoly a také nezanedbávat své přátele.

Abyste stěhování z vládli co nejlépe a pokud možno co nejlevněji, je nejdůležitější se na celou akci připravit. Ze všeho nejdříve se podívejte na akční nabídku stěhování od našich stěhováků z PROFIGROUP.

Stěhujeme nejlevněji v Táboře a okolí a ještě nabízíme mnoho služeb v ceně navíc. Jsme tým stěhováků, kteří na trhu působí od roku 2005 a za dobu svého působení jsme nasbírali spoustu zkušeností.

Umíme stěhovat z vysokých pater bez výtahu i ze špatně přístupných míst. A za tyto úkony si nepřipočítáváme žádné peníze navíc. Jsme schopni přestěhovat pár kusů nábytku, ale také celý rodinný dům i spolu s dílnou či garáží. Nezalekneme se vyklízení nemovitosti a zajistíme skladování v našich moderních skladech, pokud ještě nová nemovitost není připravena k nastěhování nebo jste se rozhodli pro rekonstrukci. Podívejte se na naše reference, komu jsme při stěhování v Táboře v nedávné době pomohli.

Ušetřete za nákup obalového materiálu

Nedílnou součástí stěhování je pořízení obalového materiálu, jako jsou izolepy, balicí folie, strečové folie, bublinkové folie, popisovače, barevné štítky, tvrdé kartonové rohy aj. Mimo to je třeba zajistit nákup tvrdých kartonových krabic, krabic na oblečení, plastových boxů a k tomu stěhovací pomůcky, se kterými si budete pomáhat při balení i stěhování.

Jenže nákup obalového materiálu je jednou z finančně nejnákladnějších položek vašeho seznamu na stěhování. Proto dříve, než se rozhodnete pro nákup veškerého obalového materiálu, se obraťte na náš tým stěhováků z PROFIGROUP.

Domluvte si s naším technikem nezávaznou schůzku přímo u vás doma a projděte si s technikem veškeré prostory, které budete chtít přestěhovat. Nejen byt, ale také ostatní prostory, jako je například půda, sklep, garáž, kůlna.

Náš technik s vámi projde veškeré prostory, které budete chtít přestěhovat. Napíše si plán stěhování, do kterého si poznamená, zda budete chtít pomoci s balením některého vybavení vaší domácnosti. Možná budete chtít vybrané kusy nábytku a vybavení domácnosti vyklidit a odvézt do sběrného dvora. A třeba se vám bude hodit možnost skladování v našich moderních skladech část vašeho vybavení do doby, než se rozhodnete,  zda budete chtít tyto věci opravdu přestěhovat na novou adresu. S námi ušetříte spoustu výdajů spojených s nákupem obalového materiálu.

Ušetřete si energii za stěhování

Ze všeho nejnáročnější je přestěhování krabic a nábytku na novou adresu. Nedělejte si starosti, kdo vám se stěhováním vaší domácnosti pomůže. Náš tým stěhováků se postará o to, abyste se přestěhovali v bezpečí a včas. Nemusíte se spoléhat ani na rodinu, ani na přátele. Nemusíte shánět velké stěhovací auto.

V dohodnutý den k vám pošleme naše statné stěhováky s velkým stěhovacím vozem, který je přesně upravený pro stěhování křehkých věcí. Při práci používáme výhradně kvalitní stěhovací pomůcky a při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. S námi máte jistotu, že vás přestěhujeme s garancí spokojenosti. A bez fyzické námahy.

Jak se začít stěhovat?

S našimi stěhováky z PROFIGROUP už máte domluvený termín stěhování a nyní nezbývá nic jiného, než se pustit do balení. Ze všeho nejdříve si připravte plán stěhování. Na ten se budete celou dobu stěhování spoléhat.

Plán stěhování bude obsahovat vše, co je třeba zařídit. A všechny vyřízení položky si odškrtněte. Připisujte v průběhu další, které vám přišly na mysl nebo které se ještě musí vyřídit. Přistupování ke krokům jeden po druhém, organizovaným způsobem, sníží váš celkový stres během stěhování.

Mějte po ruce vše potřebné

Vše, co potřebujete mít neustále při sobě, mějte zabalené několik dní před stěhováním v cestovním zavazadle. Sbalte si vše, co budete v následujících třech dnech potřebovat.

V tomto zavazadle může být například převlečení, toaletní potřeby, nabíječky a nějaké čisticí prostředky. Mějte tuto tašku v autě, aby se nesbalila a neztratila v zadní části stěhovacího vozu. Ujistěte se, že máte svačiny a vodu na doplnění energie.

Naplánujte si kolaudační párty

Sbalit svou domácnost do krabic, které máte zdarma. Zajistit termín stěhování s našimi stěhováky. Mít po ruce parťáky, kteří vám pomohou přepravit i ty nejtěžší předměty. Mít přepsané všechny energie a smlouvy. To jsou položky, které máte zajištěné. A nyní přichází na řadu to nejlepší z celého stěhování. Představit váš nový domov svým přátelům. Už nyní se můžete začít těšit z toho, jak na své nové terase uděláte svou první barbecue party! Začněte plánovat, s kým chcete trávit první chvíle ve svém domově. A naplánujte si večírek, na který dlouho nezapomenete!

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?