Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Auto na stěhování

03. 05. 2019
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty
stěhování Stodůlky

Přišel čas stěhování a s ním tedy i spousta zařizování. Aby vám ubylo co nejvíce starostí, nechte stěhování na specializovanou firmu. Věřte, že vynaložené finanční prostředky se vám bohatě vrátí na ušetřeném čase a fyzické i psychické pohodě.

Stěhujeme všude

Po Praze, po Berouně, po Příbrami, po Kladně. Naše auta můžete vidět ve všech velkých městech Středočeského kraje. Stěhování zajišťujeme po městě i mimo město, máme nová auta a česky mluvící stěhováky.

Cena stěhování

Naše ceny jsou rozumné, hodnota stěhování vám bude stát za to. Čerpáme z mnoha let zkušeností a neustále naše služby vylepšujeme - stěhujeme, ale také vyklízíme, zajišťujeme dopravu po celých Čechách a nabízíme dlouhodobé i krátkodobé skladování.

Auta mají stálý servis

Disponujeme vozovým parkem, v němž jsou nejstaršímu autu čtyři roky. Všechna auta mají objem korby 26 m3, jsou pravidelně servisována a uklízena. Každý zákazník má k dispozici čistý vůz a pracovníky ve stejnokroji.

Nechte si poradit

Zakázku zajišťujeme od A do Z. Náš zákazník nemusí nic dělat. Vše zařídíme, obalíme, naložíme, převezeme a na vykládce rozmístíme dle vašeho přání. Zavolejte si o cenovou nabídku nebo jen o radu. Náš operátor je vám k dispozici každý den.

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?