Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Čeká vás stěhování ?

16. 02. 2022
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty
stěhování Karlštejn

Stěhujete se? Víme, jak se obejít bez zbytečných nervů a jak si během stěhování poradit s nejrůznějšími nástrahami Přečtěte si rady našich zkušených stěhováků z PROFIGROUP.

Stěhování jedna radost

Zní to až neuvěřitelně, ale každý člověk v České republice se podle statistik stěhuje dvakrát za život. Možná patříte k těm, kteří se stěhují častěji a už máte nějaké ty osobní zkušenosti, nebo jste šťastlivec a zatím se vám tato neoblíbená činnost obloukem vyhnula. 

Snad ale každý z nás se alespoň na nějaký čas balil. To když odešel z domova na internát nebo na kolej při studiích. I to se počítá. Stěhování nejnutnějších věcí zkrátka k životu a neustálému "cestování" tak trochu patří. Pak je tady ta opravdová varianta stěhování. Kdy musíte vše pečlivě zabalit, připravit na odvoz a nakonec uklidit svůj starý domov tak, aby byl připraven k prodeji či pronájmu. Jak takovou situaci zvládnout?

Stěhování nikdy nepodceňujte

Pokaždé, když se stěhujeme, tak před námi stojí otázka, na kterou je potřeba najít odpověď. Jak dostaneme všechny věci z bodu A do bodu B? Nádobí, hrnce, drobnou elektroniku, bytové doplňky a menší věci převezeme v osobním autě. Jak si však poradíme s nábytkem a s objemnějšími věcmi? Sice je možné obrátit se na přátele s dodávkou, ale musíte mít na paměti, že dodávka se může porouchat, přátelé  mohou narychlo odcestovat nebo vyřizovat. Je lepší mít v záloze zodpovědné parťáky, kteří mají se stěhováním zkušenosti a vlastní dostatečně velký vůz, který je na stěhování přímo uzpůsoben. 

Zavolejte si na pomoc profi stěhováky

Předností stěhovacích firem je to, že vám mnohdy pomohou i s opravdu těžkými věcmi a předměty. Umí stěhovat z vysokých pater bez výtahu nebo z těžko přístupných míst a to dík profi stěhovací technice nebo stěhovacím pomůckám. Nemusíte si tak lámat hlavu s tím, jak přemístíte například své piano. Navíc vám profi stěhovací firma zdarma půjčí stěhovací krabice, boxy, obalový materiál i folie. Naše stěhovací firma PROFIGROUP je navíc při stěhování jištěna pojistkou odpovědnosti, proto garantujeme plnění v plné výši, pokud dojde během stěhování k nechtěnému poškození vašich věcí. 

Stěhujeme v Praze i v celé České republice

Obraťte se na náš tým stěhováků, sjednejte si schůzku s naším technikem, dohodněte pevnou cenu za stěhování a v den D můžeme odstartovat stěhování. Vy nebudete mít žádné starosti a vyhnete se nečekaným událostem! Podívejte se, komu jsme se stěhováním v nedávné době pomohli v našich referencích

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?