Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Chytrý průvodce stěhováním

02. 06. 2022
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty
stěhování Praha

Stěhování je spjato s řadou úkonů. Jak zvládnout všechno na jedničku, na nic nezapomenout a nepřijít přitom o poslední kus zdravého rozumu? Přečtěte si našeho průvodce, který pro vás sestavili naši stěhováci z PROFIGROUP.

A zase se stěhujeme

Možná jste si při minulém stěhování řekli, že tohle bylo naposled. A najednou čekáte rodinu, po bytě vám pobíhá už druhý pes a vy začínáte cítit, že centrum města není to pravé ořechové a už byste se nejraději viděli na své vlastní terase u rodinného domu někde v klidné části vesnice. Proč ne? Není nic jednoduššího, než kontaktovat svého makléře, plácnout si s ním, domluvit předání klíčů a začít s balením. Jenže za roky jste nastřádali mnoho věcí, které je třeba vytřídit a ty co si necháte, převézt na novou adresu. Tak s chutí do toho, přečtěte si reference od stěhováků a můžete se pustit do stěhování!

Výběr stěhováků je klíčový pro snadné stěhování 

Nejdůležitější na celém stěhování je mít po boku zkušené stěhováky, kteří jednoduše vědí, co dělají. Pokud vás čeká stěhování v Praze a okolí, určitě doporučujeme vybrat stěhováky z PROFIGROUP. Působí na trhu více jak sedmnáct let, takže mají opravdu hodně zkušeností. A taky jsou jištěni pojistkou odpovědnosti, půjčují zdarma stěhovací krabice i pomůcky a v neposlední řadě mají vlastní stěhovací vozy. Co více si přát? 

Zavolejte si technika

Tak neváhejte a zavolejte si k sobě domů jejich technika, který vám přímo na místě spočítá množství obalového materiálu, který vám půjčí zdarma. Také připraví stěhovací plán podle toho, jak si stěhování představujete a co od nich budete očekávat. A nakonec připraví cenovou kalkulaci, která je od podepsání smlouvy neměnná. Přesně budete vědět, kolik vás stěhování bude stát! 

Zabalit a vybalit

Nyní je třeba vše pečlivě zabalit. Nestěhujte však zbytečnosti, nahromaděné časopisy, noviny, prázdné krabičky od všeho možného, nepotřebný nábytek atd. Tyto nepotřebnosti zlikvidujte před stěhováním. Tím ušetříte nejvíce. Pokud se rozhodnete, že si zabalíte vše sami, firma PROFIGROUP vám dodá veškeré potřebné vybavení od krabic až po lepenky, fólie apod. 

Pokud si nelibujete v balení, objednejte si službu „stěhování na klíč“ a nechte stěhováky z PROFIGROUP, aby se o vše postarali i včetně demontáže a montáže např. postele. Sami si však zabalte pohotovostní tašku, kde budete mít veškeré důležité dokumenty, klíče, peníze, nabíječku, léky či základní hygienické potřeby, ať nemusíte ihned po příjezdu vše přehrabovat.

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?