Co nedělat během stěhování

Ať už vás čeká stěhování, či vyklízení, určitě bude dobré se vyvarovat pár věcí, které mohou celou akci pokazit. Zde nabízíme souhrn těch základních.

Buďte při stěhování v klidu

Nestresujte se. Sice jste už asi stokrát od svého okolí slyšeli, že je lepší vyhořet než se stěhovat, ale je potřeba zachovat chladnou hlavu. Tak jako v každé službě, tak i při stěhování nebo vyklízení jde především o soulad zákazníka a poskytovatele služby. Pokud budete mít zájem na součinnosti a nebudete se z každé informace hned hroutit, celá akce vám uteče opravdu rychle.

Ptejte se

Nejhorší jsou doměnky. Proč to dělají tak a ne jinak? Kolik mě bude tahle činnost stát? Kde zase tak dlouho jsou? Na každou otázku si dokážete sami odpovědět opět pouze na základě doměnek, které se nemusejí zakládat na pravdě.

Kde zase jsou

To, že naši pracovníci odešli před pěti minutami z vašeho bytu a ještě se nevrátili, může mít (zvláště u party 2 pracovníků) několik důvodů. Mohli se zaseknout s vaším gaučem na schodech, mohou uspořádávat nábytek v autě, mohou bojovat se sousedy o výtah, mohou přeparkovávat auto, aby nevrlý soused mohl hned odjet... Zeptejte se kluků, určitě vám vše vysvětlí.

Nespěchejte

Ano, naše služba je závislá na době jejího trvání. Ne nadarmo se však říká: práce kvapná, málo platná. Pokud budete stát našim klukům za zády a honit je, ať je vše už hotové, je pravděpodobnost poškození vašeho nábytku poměrně vysoká. Navíc pokud se jedná o celodenní akci, kluci vědí, jaké zvolit tempo, aby bylo po celou dobu trvání akce stejné.

 

Buďte soudní

Uznejte, že byt 3+1 nebudete mít přestěhovaný za hodinu. Opravdu ne. Naši kluci  nejsou roboti a ačkoliv mají spoustu zkušeností, i jim během stěhování ubývají síly. To, že například po čtyřech hodinách nakládky, hodině přejezdu a dalších dvou hodinách vykládky vám vynesou gauč, lednici a skříň do třetího patra po schodech, určitě není jednoduchá záležitost.

Vyklízení je hlučné

Vyklízecí práce s sebou přinášejí různá rizika dočasného nepohodlí pro vaše sousedy, je proto vhodné je předem informovat. Není reálně možné rozbít skříň tak, aby to sousedi neslyšeli. Zrovna tak neovlivníme, když z bytu po rekonstrukci povedou po společné chodbě stopy od našich kluků.

Kontaktujte nás

Potřebujete přestěhovat, vyklidit byt nebo něco uskladnit? Kontaktujte nás a my vám nabídneme nejvhodnější variantu realizace.

vyklízení nábytku
stěhování bez výtahu
vyklízení osobních věcí

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.