Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Proč oslovit zavedenou firmu

16. 07. 2019
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty
autodoprava

Cena stěhování není hlavní

Jedním z kritérií výběru vhodné firmy pro realizaci vaší poptávky by kromě ceny a regionu působnosti mělo být i jak dlouho firma v dané službě působí. Nová firma může mít sice zaváděcí ceny a mladé usměvavé pracovníky, ale už vám nedokáže nabídnout zkušenosti.

Nováčci táhnou na slevy

Firmy, které byly založeny teprve nedávno, vám sice službu poskytnou, nikdy však nenabídnou dostatečnou kvalitu. Takové firmy se většinou snaží získat zákazníka na slevy, ale kvalita služeb tomu bohužel odpovídá. Navíc cokoliv se během stěhování pokazí, může být přičteno právě tomu, že už máte na službu slevu.

Zavedená firma

Oproti tomu firma, která působí na trhu delší dobu, už zná svou cenu. Za svou práci si nechá adekvátně zaplatit, ale zároveň vám poskytne záruku kvality a v případě potřeby i pojistného krytí. Firma s delší historií se určitě nebude bát ukázat svá auta, zaměstnance, nebo realizovanou práci.

Něco navíc

U zavedené firmy navíc mnohdy zákazník získá i "přidanou hodnotu" v podobě odborného poradenství nebo služeb zdarma. Firma Profigroup například nabízí demontáž a montáž nábytku, víkendy a svátky bez příplatků nebo přistavení vozu zdarma.

Stěhováci montují

Už dávno neplatí, že stěhovák jen stěhuje. Dnes už stěhovací firmy standardně nabízejí nejen obalování nábytku, demontáž, ale některé i odpojení spotřebičů od vody, či plynu. V případě vyklízení pak můžete od jedné firmy zároveň získat i vymalování nebo zprostředkovat prodej.

Profigroup se vyplatí

Firma Profigroup aktuálně nabízí stěhování, vyklízení, skladování, dopravu, montáže nábytku a zprostředkování prodeje bytu. Půjčujeme krabice a šatní boxy. Jsme připraveni vyhovět zákazníkovi v maximální možné míře. Jsme velmi diskrétní, takže se na nás můžete obrátit opravdu s čímkoliv.

Kontaktujte nás

Neváhejte a kontaktujte nás se svou poptávkou. Cenovou nabídku zasíláme zdarma.

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?