Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Na co myslet při balení krabic

04. 08. 2019
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty
stěhování Praha

Téměř žádné stěhování se neobejde bez krabic, tašek nebo pytlů. Prostě stěhování drobných věcí. Právě stěhování krabic je jednou z nejdelších prací během stěhování, ale i před a po stěhování.

Mějte při balení systém

Je důležité si vše důkladně promyslet. Než začnete balit krabice (které vám můžeme půjčit), dejte si stranou všechny věci každodenní potřeby. Než totiž přijedou stěhováci, budete muset ještě normálně fungovat a bez zabalených ručníků, spodního prádla nebo náhradních bot by to mohlo být trochu náročnější.

První sezonní věci

Jako první sbalte sezonní věci - v zimě šortky, v létě kabáty. Věci, které používáte málo, pak půjdou do krabic jako další a pak už pokračujte knihami, obrázky, nádobím a do poslední krabice přijdou věci každodenní potřeby, cenné věci, křehké věci a zbytek oblečení, které jste si nechali stranou.

Najděte si plac

Krabice se vám budou doma kupit a v případě, že máte malý byt, za chvíli vám bude hrozit, že se v něm ani nehnete. Pokud máte prázdný sklep, odnášejte postupně krabice do sklepa. Jestliže nemáte jinou možnost, najděte nejméně využívaný kout v bytě a krabice skládejte tam.

Pozor, nevršit

Krabice v bytě rozhodně nedávejte do nesmyslných výšek. Obecně platí, že byste žádný komín neměli mít z důvodu bezpečnosti výše, než máte hlavu. Pokud vám doma pobíhají děti nebo nějaká zvířata, pak doporučujeme mít krabice na sobě maximulně po dvou nebo navršené krabice pečlivě zavírat v místnosti, kam se tito členové domácnosti nedostanou.

Balení do krabic

Další možností je objednat si balení do krabic od našich pracovníků. Nejen, že krabice sami dovezou, takže vám nepřekáží v čase než začnete balit, ale krabice rovnou odnášejí do auta, takže v bytě zůstanou jen minimální čas.

Kam s krabicemi

Po zabalení všech věcí do krabic s těmito krabicemi odjedou buď hned do vašeho nového bytu, pokud už jej máte k dispozici nebo do našeho skladu, kde přečkají čas než nastane vaše stěhování. O této službě se více dočtete na našich stránkách www.skladovani-profigroup.cz

Popisujte

Nezapomeňte na důležitou součást balení do krabic, a to popisování krabic. Bude se vám pak lépe vybalovat, když nebudete mít v bytě otevřených dvacet krabic, ale jen jednu, kterou rovnou uklidite do příslušné skříně, či poličky.

Kontaktujte nás

Stěhování Profigroup a jeho tým pracovníků je připraven realizovat i vaši zakázku. Obraťte se na příslušného dispečera a staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem!

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?