Jak ušetřit za vyklízení

Naše služby vyklízení poskytujeme v Praze a nejbližším okolí. Práci účtujeme v hodinové sazbě podle počtu pracovníků. Zákazníkovi neúčtujeme přistavení vozu, ani ujeté kilometry. Naše kalkulace je jednoduchá, přehledná a pevně daná.

Ušetřete za vyklízení

Zvláště u velkých objektů - při vyklízení domů, firem, půdy nebo garáže - se může celková částka vyšplhat k desetitisícům. Přitom je řada způsobů, jak například při vyklízení chalupy nebo stoly ušetřit. Důležitá je příprava. Zamyslete se, jak čas a objem vyklízení co nejvíce zkrátit.

Sousedi

Nejen na vesnicích je hojně využívanou možností oslovení sousedů. Dejte na svá vrata nebo dveře ceduli, že se chystáte vyhodit všechny věci ze stodoly, chalupy či bytu a uvidíte, kolik zájemců se k vám přijde podívat, jestli by nezískali něco zdarma nebo za malou úplatu.

Dřevo

Velký zájem bývá také o dřevo. To odebírají například psí útulky nebo lidé žijící v domech s vytápěním na tuhá paliva. Každý kousek dřeva se hodí na podpal. Pokud vám ještě nějaké dřevo zbyde, prostě udělejte na zahradě oheň a postupně do něj dřevo naházejte. Rozhodně ne naopak!! Pokud zapálíte velkou hromadu dřeva, hrozí vám i vašemu okolí velmi vážné zranění!!

Oblečení

Pokud máte v bytě nepotřebné oblečení, opět se najde řada institucí, které budou za vaši velkorysost rádi. Před vyklízením dejte na stranu oblečení, které se dá ještě nosit a darujte jej některé charitě ve vašem okolí nebo podobnému spolku. V řadě měst již stojí červené kontejnery, vyhrazené pro oblečení.

Internet

Pokud vás netlačí čas, můžete vyzkoušet také sílu internetu. Nafoťte nábytek, nádobí, obrazy a další prodejné věci a umístěte je na některý internetový portál. Uvidíte, třeba se vám podaří oslovit nějakého zájemce a prodejem si vyděláte na celé vyklízecí práce. Nezapomeňte však po vyklízení všechny své profily smazat nebo vám budou zájemci o koupi skříně volat ještě dva roky poté, co už skříň mít nebudete.

Kontaktujte nás

Vyklízecí práce provádíme precizně, pečlivě a za co nejpříznivější cenu. Našim zákazníkům na rovinu řekneme, kolik bude přibližně vyklízení stát. Zašlete i vy svou poptávku a vyžádejte si nezávaznou cenovou nabídku.

vyklízení stodoly
vyklízení sklepa
vyklízení na skládku

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.