Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Stěhování do Prahy

16. 08. 2019
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty
stěhování z vesnice

Jdete na vysokou nebo jste dostali skvělou pracovní příležitost v Praze? Nebojte se přestěhovat! S přesunem vašeho nábytku i drobností vám rádi pomůžeme.

Pečlivě vyberte stěhováky

Stěhování je složitý proces. Zvlášť, pokud se stěhujete z menšího města do většího. Nebo dokonce z vesnice do Prahy. To však neznamená, že stěhovat se musí být zákonitě i psychicky náročné. Naopak. Když zvolíte ke stěhování správnou firmu, budete v novém působišti co by dup.

Nechte starosti firmě

Ještě pořádně ani nevíte, jak se dostanete do svého nového bydliště a hned byste měli organizovat stěhování? Bude tam kde zaparkovat? Co když vše budu muset nosit po schodech? Zbydou mi síly na veškeré zařizování po úřadech? Odpověď je snadná: pokud si vše budete chtít udělat sám, tak vám to sebere spoustu sil. Nechte všechny starosti na firmě, ona se o stěhování postará a vám zbyde spousta času zařídit si vše, co nikdo jiný za vás neudělá.

Nejen stěhování

To platí všeobecně, nejen o stěhování. Vše, co můžete delegovat na někoho jiného, udělejte to. S přestěhováním souvisí řada úkonů spojených s běháním po úřadech, budete přihlašovat elektriku, internet, televizi, trvalý pobyt, popelnice... A nezapomeňte, že stěhování, to není jen ten den, kdy se vaše věci přesunou z bodu A do bodu B. Hodně času zabere balení a také vybalování.

Upozorněte sousedy

Během stěhování bude ve vašem vchodě zvýšený hluk a pohyb osob. Je dobré, když o tom své sousedy informujete s předstihem. Většina sousedů se podle toho zařídí a stěhování půjde rychleji. Pokud sousedy o stěhování nebudete informovat, věřte, že během stěhování se na schodech budou vyhybat našim pracovníkům postupně všichni ze vchodu. A třeba i několikrát. Když budou muset stěhováci dávat neustále na schodech někomu přednost, celá akce se výrazně prodlouží.

Nutné pauzy

Naši pracovníci jsou zvyklí realizovat zakázku v co nejkratším možném čase. To však neznamená, že si neudělají přestávku. Pauza na občerstvení je nutností, aby mohli pokračovat v práci. Uvědomte si, že ačkoliv tak stěhováci nevypadají, i jim ubývají síly a potřebují doplňovat energii jak pitím, tak jídlem.

Nebojte se stěhování

Všeobecně platí, že není potřeba se stěhováním stresovat. V dnešní době je už i stěhování od odborné firmy mnohem profesionálnější než tomu bývalo dříve. Cena za stěhování od Profigroup je příznivá, předem daná a nepřiplácí se žádné příplatky. Kontaktujte nás a staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem.

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?