Nenechávejte věci na chalupě

Stěhování se nemusí vždy týkat pouze věcí z domácností. Často se na nás obracejí i zákazníci s prosbou o odvoz nebo i uskladnění zahradní techniky a nábytku.

Stěhujeme techniku

Odvoz zahradní techniky, jako je traktůrek, sekačka, vertikutátor nebo i beden s menším nářadím, není nic neobvyklého. Zákazníci chtějí mít klid přes zimní měsíce, kdy do chaty nebo chalupy nejezdí, že je nikdo nevykrade. Když si nechají věci odvézt, mají jistotu.

Domů nebo do skladu

Zákazníkům dáváme při zadávání objednávky na výběr, zda chtějí odvézt své věci ze zahrady někam domů do sklepa nebo do našich skladů. Nespornou výhodou odvozu do skladu je ta, že je o věci profesionálně postaráno, jsou v bezpečí před zloději a nezabírají místo pro jiné důležité věci z domácnosti.

Stěhování z chalupy

Ze zahradní chatky nebo své chalupy si samozřejmě můžete nechat odvézt i jiné věci než zahradní techniku. Máte na chalupě starožitný kredenc, ozdobné sochy či jinou dekoraci? Není problém. Vlastníme auto s čelem, a tak pro nás není překážkou naložit jakoukoliv věc.

Pomáháme i jinak

Naše služby stěhování využívají domácnosti, i mezinárodní firmy. Dokážeme stěhovat napříč republikou, ale i "pouze" v rámci jednoho vchodu. Pomůžeme vám naložit cokoliv do vašeho vozu nebo posunout nábytek před malováním do vedlejší místnosti. Naši pracovníci vám jsou zkrátka k dispozici v jakékoliv příležitosti.

Kontaktujte nás

Naši operátoři jsou připraveni s vámi dohodnout co nejvýhodnější cenovou nabídku. S prací našich pracovníků je spokojeno 99 % zákazníků. Jsme slušní, diskrétní a ochotní. Staňte se i vy naším dalším spokojeným zákazníkem!

vozový park stěhování Profigroup
pomoc při nakládce
stěhování klavíru

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.