Dejte nábytku druhou šanci

Při stěhování se může stát, že se rozhodnete některý z kusů nábytku nestěhovat. Buď skříň nebo komodu necháte k dispozici novému majiteli objektu nebo ji budete chtít rovnou vyhodit na sběrný dvůr. Je však ještě třetí možnost.

Nestěhujte nábytek, ale dejte mu šanci

To, že některý kus nábytku již nevyhovuje vašim požadavkům, ještě nemusí nutně znamenat, že skončí na skládce nebo ve sběrném dvoře. Existují určitě lidé, kteří budou vděční, když jim vaše skříň ještě aspoň chvíli poslouží například ve sklepě, na zahradě nebo v garáži.

Firma Profigroup nabízí tuto službu zcela zdarma. Stačí, když si nás objednáte na stěhování nebo vyklízení a my už se postaráme, aby nábytek, který již nepotřebujete, dostal druhou šanci.

Nábytek na charitu nebo do garáže

Řekněte sami, nesháněli jste už někdy menší skříňku do garáže nebo police do sklepa? A co teprve, kolik úložného prostoru je potřeba na zahrádce! Právě pro všechny tyto příležitosti budeme od druhé poloviny roku 2020 nabízet použitý nábytek za drobný peníz. A s možností odvozu.

Nábytek, který se nám nepodaří prodat, darujeme na charitu. Dlouhodobě spolupracujeme s dětskými domovy, domovy seniorů či charitativními spolky. Skříně, stoly nebo gauče tak určitě nakonec najdou své uplatnění.

Vaše skříň, kterou jste nahradili novou, moderní verzí, tak ještě několik měsíců nebo let může dělat radost někomu jinému. A po stěhování můžete mít dobrý pocit, že jste někde pomohli.

Nabízíme stěhování, vyklízení, skladování...

Nabízíme služby stěhování, skladování nebo vyklízení již řadu let. Na českém trhu jsme od roku 2012 a neustále se snažíme zlepšovat a rozšiřovat naše služby. Pro několik zákazníků ještě stále zajišťujeme údržbu zeleně, se kterou jsme naše podnikání začínali. Dnes je však již tato služba spíše v pozadí.

Novinka: ozonizace prostor

Nově nabízíme oproti tomu ozonizaci, neboli čištění prostoru ozonem. Jde o velmi populární a naprosto výjimečnou službu, která zajistí, že váš byt, vaše kancelář nebo vaše auto bude vyčištěno od nežádoucích pachů, bakterií či virů.

Je tedy ideální, pokud jste převáželi například mokrého psa, zatoulala se vám svačina za sedačku nebo jste v rodině prodělali chřipku nebo jiné virové onemocnění. Více se dočtete zde.

Kontaktujte nás

Neváhejte se na nás obrátit s vaším požadavkem. Staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem.

stěhování Smíchov
stěhování Řepy
stěhování Řeporyje

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.